Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žana Gamoš: "Zalagat ću se da se roditeljima koji neće dovoditi dijete u vrtić omogući korištenje mogućnosti čuvanja mjesta u vrtiću za naknadu od 200 kuna mjesečno"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65683
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2020. 12:20 
Naslov:  Žana Gamoš: "Zalagat ću se da se roditeljima koji neće dovoditi dijete u vrtić omogući korišten
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječka dogradonačelnica Žana Gamoš danas se na svojoj Facebook stranici osvrnula na brojne upite zabrinutih roditelja vrtićaraca.

"Poštovani roditelji vrtićaraca, znam da ste zbunjeni i ljuti.

Žao mi je što je nepotrebno došlo do ove situacije na temu plaćanja usluge vrtića u narednom periodu.

U potpunosti se ograđujem od neprofesionalnog načina komuniciranja Uprave Dječjih vrtića Osijek i izazivanja nesporazuma.

Grad Osijek još uvijek nije donio Odluku na ovu temu, a prilikom donošenja iste svim snagama zalagat ću se za sljedeće:
- Svim roditeljima koji neće dovoditi dijete u vrtić omogućiti do daljnjeg korištenje mogućnosti čuvanja mjesta u vrtiću uz Pravilnikom predviđenu naknadu od 200 kuna mjesečno, bez ispisa djeteta iz vrtića.

- Također, kako bi se u punom opsegu prilagodili roditeljima i djeci, moj će prijedlog biti i redoviti rad svih vrtića DVO tijekom ljetnih mjeseci, a ne u formi dosadašnjih dežurstava. Molim vas za razumijevanje i strpljenje. Tu sam!
"



Tekst: Osijek031.com
Foto: Osijek.hr/Arhiv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blaf
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2020. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je smiješno! Čuvat će mi mjesto za 200 kuna. U ovo vrijeme koriste se razne gluposti kako bi se namakle pare. To bi bila stimulativna pronatalitetna mjera, nakon koje dolazi baby boom. Nisam zbunjen, ljut da! Neprofesionalno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: