Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Radionica "Glas anđela" [siječanj, 2020.] @ dvorana Olimp

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65690
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2020. 13:50 
Naslov:  Centar osobne moći: Radionica "Glas anđela" [siječanj, 2020.] @ dvorana Olimp
26.01.2020. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U nedjelju, 26. siječnja 2020. s početkom u 17:00 sati u Centru osobne moći, dvorana Olimp održat će se radionica "Glas anđela".

Svatko od nas ima svog anđela čuvara, koji dotiče naš život na čudesan način. Komuniciraju s nama i pomažu nam na različite načine, na nama je da otkrijemo i odlučimo o načinu na koji ćemo komunicirati s njima. To može biti putem informacija do kojih slučajno dolazite, pisanja, drugih osoba, vizija, unutarnjeg glasa, intuitivnog vodstva, glazbe, pera, natpisa, brojeva… Anđele samo trebamo zamoliti za pomoć. Kada smo povezani sa sobom i anđelima, možemo lakše osluhnuti poruke koje dobivamo i njima se voditi za naše najviše dobro. Svi možemo komunicirati s njima, a svrha ovih radionica je da tu svijest prenesem i približim i Vama.

Na radionici ćemo se kroz meditaciju povezati s našim anđelima čuvarima te međusobno prenositi i primiti poruke ljubavi i podrške anđela. Na ovoj ćemo radionici raditi na OPROSTU. Za svakoga će biti pripremljena i osobna poruka anđela. Razmijenit ćemo iskustva i podržati se na ovom čudesnom putu zvanom život.

Termin: 26. 1. 2020. (nedjelja) od 17:00 do 19:30 sati
Adresa: Prolaz Josipa Leovića 13, 31000 Osijek – Olimp – centar osobne moći
Cijena radionice – 100 kuna
Prijave obavezne na: bookms[at]gmail[dot]com ili 0989434734
Ponesite ugodnu obuću za dvoranu, bilježnicu, kemijsku (ili olovku) i bočicu vode
Ciklus radionica trajat će do 6. mjeseca 2020. godine.

O voditeljici:
U najizazovnijem i najtežem periodu života počela sam tražiti odgovore na pitanja svoje duše. Put me odveo na istraživanje i traženje većeg smisla ovozemaljskog života. Počela sam raditi na rastu i razvoju kroz psihoterapiju, a zatim odlučila spojiti svoje dvije strasti, slikanje i psihologiju, u jednu cjelinu. Nakon završetka fakulteta, upisujem poslijediplomski spec. studij iz Art terapije te ću nakon ove godine i sama postati terapeut. Oduvijek sam radila s ljudima i osjećala svoj unutarnji poziv kroz dijeljenje životnih priča. Budući da sam radoznala i kreativna po prirodi, prošla sam jako puno radionica i tehnika te se okrećem temama: integrativna psihoterapija, svjesnost, intuicija, bionergija, rekonektivno iscjeljivanje, put duše, anđeli, čakre, joga, plesna praksa 5 ritmova… Razvijam talente slikanja, pisanja i plesanja. Kroz komunikaciju s anđelima u posljednje tri godine dogodila se velika osobna transformacija, dobila sam priliku za novi život, a to želim podijeliti i s Vama. U moj su život unijeli utjehu, radost, predivne ljude i probudili moju razigranu unutarnju djevojčicu. Svakodnevno sam fascinirana čudom života i povezanošću svega oko nas. Želja za učenjem i dijeljenjem znanja je ono što me motivira i vjerujem da jedni drugima možemo pomoći u otkrivanju svega onoga što je nevidljivo ljudskom oko, a vidljivo duši. Vaša

Iskustva polaznika:
∞”Iskustvo zajedništva, mira, tišine, utjehe, predaje, sigurnosti, prijateljstva, ljubavi, otvorenosti. Volim nova iskustva u kojima se povežem s ljudima, ovo je jedna od radionica u kojoj sam osjetio tu povezanost. Hvala na novom i prekrasnom iskustvu.”
∞”Hvala Anđelima! Bilo je prekrasno, ispunjeno ljubavlju, toplinom pred kojom ostaneš skroman i zahvalan.”

∞”Predivno iskustvo, pozitivno, inspirirajuće i nadahnjujuće. Tako jednostavno, a složeno. ”

∞”Ova radionica mi je ponovno približila anđele i rad s njima. Često ih zbog užurbanosti života ne osjetim, no u zadnje vrijeme im se često obraćam za pomoć i vodstvo. Hvala za ovu divnu radionicu.”



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: