Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog rekordnog broja poginulih na ceste dolaze kobre

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.06.2007. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i moj škodilak ne vuče brže. samo što se ne raspadne kad dođe do 90.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2007. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
i moj škodilak ne vuče brže. samo što se ne raspadne kad dođe do 90.


Hehe, zato moj pokazuje 140 kad ide 90 Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › npr. kad se iz pravca osijeka dolazi u d.miholjac. ulazi se u neku industrijsku zonu, i do prvih kuca ima vise od 500 m. medjtim, na tom dijelu je ogranicenje brzine na 50 km/h. u 22 sata navecer tu nema ni psa, a kamoli ljudi. voznja od 70 km/h nikoga ne moze ugroziti, ali policija tamo UVIJEK stoji i revnosno puni drzavni proracun.

Koliko se sjecam tamo s desne strane je hotel, lijevo je tvornica kamina. Opće je poznato da masa ljudi iz okolice D.M. koristi bajciklo kao prometalo.
A to da prometni znak treba imati radno vrijeme nije loša ideja.

a ono vezano za Valpovačku obilaznicu, reci mi na koju foru murjak može znati (prije nego što te zaustavio) da li si iz Valpova ili Osijeka?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2007. 3:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to nam se kirin osvećuje zbog onih jobitu fori Very Happy al nema veze, vrijedilo je..

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2007. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › npr. kad se iz pravca osijeka dolazi u d.miholjac. ulazi se u neku industrijsku zonu, i do prvih kuca ima vise od 500 m. medjtim, na tom dijelu je ogranicenje brzine na 50 km/h. u 22 sata navecer tu nema ni psa, a kamoli ljudi. voznja od 70 km/h nikoga ne moze ugroziti, ali policija tamo UVIJEK stoji i revnosno puni drzavni proracun.

Koliko se sjecam tamo s desne strane je hotel, lijevo je tvornica kamina. Opće je poznato da masa ljudi iz okolice D.M. koristi bajciklo kao prometalo.
A to da prometni znak treba imati radno vrijeme nije loša ideja.

a ono vezano za Valpovačku obilaznicu, reci mi na koju foru murjak može znati (prije nego što te zaustavio) da li si iz Valpova ili Osijeka?



....ako bi se gledala brzina zbog biciklista.....onda od Osijeka do Zagreba brzina bi trebala biti ogranicena na 50 km/h......iako mi nikad nije jasno zbog cega biciklisti...pored uređene staze....(istina pješacke al ipak staze).....moraju voziti po cesti.....nije mi problem kad vozim auto....onda još i prođem pored bicikliste.....al kad sa kamionom moram svaki put stati....e onda popizdim.....pogotovo na babce sa cekerima.....izgledaju kao onaj transportni helikopter......ili kad ti isti babci....iz sporedne ulice sa biciklom se samo ukluce na glavnu....bez da gledaju da li tko ide ili ne.....

što se tice valpovacke policije......istina da su kao malo alergicni na nas Osjecane......valjda je to zbog kompleksa što su Osjecani oduvijek dolazili u Valpovo.....i odvodili najbolje ženske.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2007. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da a sada ćerku šalješ kod bake u Valpovo , a tamo je balave Valpovački momci :osijek031.com smile:
btw evo ti kikach za Mi8( helich)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2007. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
da a sada ćerku šalješ kod bake u Valpovo , a tamo je balave Valpovački momci :osijek031.com smile:
btw evo ti kikach za Mi8( helich)


...nemam kcerku.....al još uvijek se znam zaletiti u Valpovo....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: