Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nizozemci ujedinjuju “rupu” i Trg slobode u šoping-centar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakva ravnica, a gradili bi krtičnjake, još k tome ljudi bi trebali hodati jedni drugima po glavama. Većina naših građana je ćelava jer su im glave prepune rana ili su neobično kosati jer su im glave puna govana pa se dobro gnoji. Tako da ne bih i dodatno hodala ljudima po bolnim glavama kojima trebaju sunčani vidici, a ne tunelska kupovina
Kada je Matković vidio nizozemski projekt neobuzdano ga je podsjetio na tunele Tavariša Staljina i Druga Tita. Kako je to Trg slobode, slobodno se može s njim poigrati i bez ustezanja oduševiti ideji nizozemaca koji muku muče sa zemljištem oduzimajući ga od mora. Ali naše more je presahnulo i ima ravnice za sve, čak i za one nemaštovite. Jedino me raduje kako će J. Štulić odabrati naš grad za boravište jer će biti spona Balkana i Nizozemske. Čovjek će imati i svoju naviklu privatnost hodajući tunelom u kasnim noćnim satima pod ruku s Cesarcem do rupe tj.do Essekera gdje će kupiti stan . Umjesto Šetača biti će spomenik dva razigrana djeteta koja imaju svoj bunker za igru.
Matković je sigurno upoznao nizozemske arhitekte obilazeći naše generale po Haagu, ako mu se i to posrečilo bolje da se raspitao o socijalnoj politici koja u toj zemlji cvjeta poput tulipana i bili bi mu više nego zahvalni da mali dio toga prokopa po našoj socijali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad ste već svi tako puni kritika, ajd da vas čujem što biste vi napravili na tome trgu???

...ili bi ga vječno ostavili u ovakvom stanju?

... ova ideja uopće nije loša ako se kvalitetno izvede

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
Ali naše more je presahnulo i ima ravnice za sve, čak i za one nemaštovite.

"Mog mora nema i ne znam šta da radim..." Wink

nisam vidio projekt, možda je i dobar, pa neću unaprijed pljuvati po svemu što je novo, strano, domaće, drukčije ili kakvo već. ako je projekt dobar i prikladan, ma nek' se zida!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma neka se zida, gradi, ali ja bi malo više zelenila (opet ja ko put po lotri)....
Sve dok se gradi i zida, nada za zaposlenje postoji, to je ok.
Čovječe, ispade da smo gori nego nekadašnji paranoični Rusi i danas Kubanci ...
Neka dođu stranci, ulagači, tko god hoće...
ali čuvajte prirodu!!! Oni je kod sebe itekako čuvaju, a kod nas... za to se ja zalažem, nisam antiprotivni element!!!!!!!

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la (Pogledaj post): › dekomunizacija (izraz ti totalno otkida!!!)

Prije ili kasnije, manje ili više taj proces nas još čeka.

U Češkoj se za "pjaznik jada" redovno organiziriju maratnoski rock koncerti na kojima gostuju grupe iz Poljske, Slovačke, Mađarske... i onda eto, dekomuniziraju i dekomunjariziraju ljude, propagiraju demokratske, građanske vrijednosti i sl...

www.dekomunizace.cz

neja je napisao/la (Pogledaj post): › ostaju ljudi ipak kao najjača karika.
Drugi par cipela je pranje mozga...

E to ti je. Svi procesi ovise o ljudima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2007. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Umjesto da se otvore proizvodni pogoni, industrija ili neka druga grana proizvodnje oni otvaraju trgovine, shoping centre tj . sve za brzu i laku zaradu.
A pola toga je prazno.
Ja ne kuzim dokle ove rasprave"Jos jedan soping centar"!!!!! Pa ljudi ulazu cistu lovu i otvaraju radna mjesta!!!!!Uopce ne kuzim te spike!!!!!Da se izgradi trg centar treba ga sagraditi,sto je cista PROIZVODNJA!!!! Trebalo bi ulagacima reci: "Ma mars u KURAC, ti i tvoja trgovina daj nam proizvodnju!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: