Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 2:41 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači OLjM nas je koštalo 140 000kn?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 23:27 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno da ste se zgražali nad onim iznosom, a nitko ne navodi "točan".Zanimljivo je što mi je lik koji je sudjelovao u organiziranju OLjM potvrdio da je Grad dao 200 000 kn manje nego za OLjK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, ponizno priznajem, dobili smo milijun kuna, angažirali najjeftinije izvođače (TBF i Elemental su bili tek toliko da sve zavaramo) i uskoro nas očekujte najnovijim modelima raznoraznih automobila koje ćemo kupit od ove love što smo si podijelili.



Sucka.

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunba
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Jug2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2007. 23:40 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Bitno da ste se zgražali nad onim iznosom, a nitko ne navodi "točan".Zanimljivo je što mi je lik koji je sudjelovao u organiziranju OLjM potvrdio da je Grad dao 200 000 kn manje nego za OLjK.


prestrasno,

pa znas li koliko bi mi dana mogli imati Osjecko Ljeto Mladih, mjesec dana!!
i svaku četvrtak/subotu bi bili prljavci i gibonni(govorim o skupoci benda, jel.)

Financijsko izvjesce jos nije kompletirano jer se cekaju jos neki racuni, primjerice, smjestaja, struje, ozvucenja i sl.
Ono ce biti predano sto prije,najkasnije do kraja ovog mjeseca,na uvid Skupstini SZ-a.
A sada mi molim te reci koji je jos taj "lik" koji je sudjelovao u organizaciji rekao da je dobiveno od grada 200 000 kn manje nego za OLJK.

Mario Dunić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 0:51 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su demantirali iznos koji je btw obzirom na program i meni izgledao prevelik, ali nitko nije naveo proračun OLjM.


Zadnja promjena: lufus; 18.06.2007. 0:58; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 0:54 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proračun OLjK može se naći na stranicama Grada, a za OLjM nisam uspio naći. Zato sam i pitao za točan iznos ovdje jer sam primjetio da je nekoliko ljudi koji navraćaju na forum sudjelovalo u organizaciji. Ime i prezime neću ovdje pisati, ali čovjek je 100% sudjelovao, a koji su njegovi razlozi višestrukog uvećavanja iznosa ne znam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
32F
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je ovo interesantno! U Osijeku kad se nista ne dogada, onda je svima kriva drzava i ostali njima bliski. Kad se pak nesto i napravi, onda dobar dio vas dolazi kao inspekcija i trazi sto ne stima.

Jel ovaj izvodac imao jedan plavi rukav, a drugi zut (e sad ga necu slusat, ne svida mi se majica). Zongleri vatrom su vrtili plamen u krug, ja sam htio vidjeti kako izgleda to u trokut sa 27 kutova itd. Pa onda izmisljanje nekih iznosa koji nisu ni priblizni onome koji je dodjeljen. Gluposti!

Najbolje je da se u OSu nista ne radi nikome! Zasto da vam pjeva TBF ili netko drugi? Ili mozda da se vama da ista ta lova pa da izmislite bolji program gdje ce bas svaki, ali svaki dan SVI naci nesto za sebe i oni koji slusaju hip-hop i rock i elektroniku.

Znaci dodes na koncer a tamo na gramafonima pusta "Oliver Tang Dragojevic Clan van Dyk" i miksa mile kitica sa skorom, a sve to remiksirao Carl Cox i back vokale otpjevao Eminem sa radojkom sverko. Pa valjda bi onda svatko od vas bio zadovoljan i jos bi mi djelili lovu na ulazu, tako da ima svako deparac na koncertu pa da ne mislite da smo vas pokrali slucajno.

Evo upute kad slijedeci puta budete dolazili na OLJM: Ponjeti sa sobom papir i pisati sve sto vam se ne svida, mi cemo odmah avionom dovuci taj band za svakoga posebno. Napisete na kraju koliko love ocete i to cemo odmah vama dati, prodat cemo svoje skupocjene aute koje smo si svi pokupovali da damo vama. Napisite i gdje zelite binu i koliko luksa da bude jacina rasvijete, kako da budu nasminkani izvodaci u bandovima i kakva da bude pozornica, aluminijska, drvena ili gusana! I ono najbitnije, nemojte slucajno da se dodete zabaviti (ZABRANJENA ZABAVA I UZIVANJE), ovakvi dogadaji nisu za to, mi radimo ovo za vas da nam drobite po glavi i da budete nezadovoljni.

Kad u Osijeku nema nista, onda ni nemate po cemu pljuvat! Svi posjetitelji ce na ulazu dobiti kompletno financijsko izvjesce zajedno sa flyerom da slucajno nebi mislili nesto krivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
32F
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i... da!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@32F, potpuno razumijem tvoju ogorcenost, s dijelom onoga sto govoris se u potpunosti slazem.

Medjutim, pretpostavljam da ljude financijska pozadina OLJM-a ne zanima zato sto nemaju nesto pametnije za raditi, vec zato sto postoji zelja za transparentnijim informiranjem o trosenju "SZBOR novaca". Ljudi su pouceni ranijim dogadjanjima i sumnjivim transakcijama i dogadjajima koji su zavrsili tako da je vuk pojeo magare iza zatvorenih rektoricinih vrata.

Vjerujem kako ne bi bilo ovoliko upita o financijskoj strani OLJM-a da nije bilo onog nesretnog dogadjaja i informacija o trosenju SZBOR novaca. Svu ovu halabuku oko novaca najjednostavnije cete zavrsiti tako da objavite financijsko izvjesce.

Organizatorima OLJM-a svaka cast, siguran sam da vecina ljudi u SZBORu i organizacijskom odboru to radi otvorenog srca, svaka im cast na iskreno ulozenom trudu u organiziranju ovakvih dogadjaja za ljude od kojih mnogi nisu to ni zasluzili.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@organizacija OLJM

u redu je kada se nešto napiše u programu onda to i održati - što je s filmom dances of ecstasy?

radionica bubnjeva najavljena u trajanju pola sata?...

inače program je bio poprilično dobar...

a, što se tiče novaca --> ako ste sve radili kako treba, bez ikakvih muljaža, onda ćete i objaviti finincijsko izvješće; ako ga ne objavite, onda je i više nego jasno da niste sve radili po pravilima i da je netko spremio neke pare...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunba
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Jug2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
@organizacija OLJM

u redu je kada se nešto napiše u programu onda to i održati - što je s filmom dances of ecstasy?


radionica bubnjeva najavljena u trajanju pola sata?...

inače program je bio poprilično dobar...

a, što se tiče novaca --> ako ste sve radili kako treba, bez ikakvih muljaža, onda ćete i objaviti finincijsko izvješće; ako ga ne objavite, onda je i više nego jasno da niste sve radili po pravilima i da je netko spremio neke pare...


Pozdrav,
Što se filma tiče, nije bilo moguce odrzati ga jer je covjek koji ga je trebao formirati, bio bolestan, kako je meni rečeno.
Radionicu bubnjava necu komentirat jer je vrijeme bilo dogovoreno i odradjeno je.

novac=> kao što rekoh u mom prethodnom postu, cekaju se racuni koji ce doci do kraja tjedna, nakon toga se podnosi financijsko izvjesce Skupstini koja ce odluciti hoce li se to javno objaviti ili ne, osobno, kao organizator nadam se da hoce, jer nemamo sto skrivati.

Mario Dunić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Medjutim, pretpostavljam da ljude financijska pozadina OLJM-a ne zanima zato sto nemaju nesto pametnije za raditi, vec zato sto postoji zelja za transparentnijim informiranjem o trosenju "SZBOR novaca". Ljudi su pouceni ranijim dogadjanjima i sumnjivim transakcijama i dogadjajima koji su zavrsili tako da je vuk pojeo magare iza zatvorenih rektoricinih vrata.

Ponašate se ko uvrijeđene babe, a zaboravljate na ovo gore što je mungos napisao. Posao koji radite ne može uvijek donositi pohvale, a obzirom da ne radite svojim novcem ili novcem sponzora morate očekivati kritike, pohvale i pitanja poreznih obveznika ovog grada. Objavite proračun i sve 5.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dunba je napisao/la: ›
Pozdrav,
Što se filma tiče, nije bilo moguce odrzati ga jer je covjek koji ga je trebao formirati, bio bolestan, kako je meni rečeno.


lijepo si se ogradio... ali nije bilo tako, taj koji ga je trebao pustiti, mislim film, dan ranije je izgubio cd... mogli ste nabaviti zamjenu, obavijestiti ljude da ne dolaze, ili ipak imati film kod sebe (i to u par primjeraka) prije nego ga najavite u flayeru... to je neozbiljno...

ali uz te sitne zamjerke, generalno pohvale...

novac ==> čekate još račune do kraja tjedna? to znači i da ne znate točno koliko ste potrošili... odnosno možda ste potrošili više ili manje od budžeta... tako se ne ulazi u biznis... sve u svemu, ako ne objavite izvješće znači da s parama nešto ne štima...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunba
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Jug2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
Dunba je napisao/la: ›
Pozdrav,
Što se filma tiče, nije bilo moguce odrzati ga jer je covjek koji ga je trebao formirati, bio bolestan, kako je meni rečeno.


lijepo si se ogradio... ali nije bilo tako, taj koji ga je trebao pustiti, mislim film, dan ranije je izgubio cd... mogli ste nabaviti zamjenu, obavijestiti ljude da ne dolaze, ili ipak imati film kod sebe (i to u par primjeraka) prije nego ga najavite u flayeru... to je neozbiljno...

ali uz te sitne zamjerke, generalno pohvale...

novac ==> čekate još račune do kraja tjedna? to znači i da ne znate točno koliko ste potrošili... odnosno možda ste potrošili više ili manje od budžeta... tako se ne ulazi u biznis... sve u svemu, ako ne objavite izvješće znači da s parama nešto ne štima...


govorim samo sto je meni receno, tako da necu ulaziti u to.

Necu ti objasnjavati nacin financiranja OLJM-a jer je ove godine radjen na sasvim drugi nacin, za razliku od ostalih.

Financijsko izvijesce ce biti objavljeno. Danas na izvanrednoj Skupstini usvojen je takav prijedlog.

Pozdrav
Mario Dunić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne kaze ti za radionicu da je nije bilo, nego kakva je to vražja radionica u trajanju pola sata? ako dodje 20 ljudi ne stignes svima pokazati niti kako se palice drže...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: