Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



KUT, Tvrđa: Umjetnička izložba i veliki party Papergirl Osijek [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65649
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2019. 12:50 
Naslov:  KUT, Tvrđa: Umjetnička izložba i veliki party Papergirl Osijek [program]
12.10.2019. 11:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[FOTO] Papergirl petu godinu za redom na ulice grada prenosi međunarodni art projekt


U subotu, 12. listopada 2019. u prostorima KUT-a (Fakultetska 2, Tvrđa) održat će se umjetnička izložba i veliki party u sklopu petog izdanja osječkog Papergirl projekta! Svojim će cjelodnevnim programom uz umjetničku izložbu radova prikupljenih tijekom prethodnih tjedana ovaj art projekt Udruge PLANTaža obuhvatiti brojne kreativne i edukativne radionice, performanse te glazbeni program, a vrata KUT-a za sve posjetitelje bit će otvorena od 11.00 sati.

Papergirl petu godinu za redom na ulice grada prenosi međunarodni art projekt čiji je koncept podijeljen u nekoliko faza: prikupljanje radova na raznim gradskim lokacijama, izložba radova te njihova podjela slučajnim prolaznicima po uzoru na američke dostavljače novina. Već od prve Papergirl izložbe postalo je jasno da se uz umjetnost brzo stvara dobra atmosfera i lako otvaraju nove ideje, tako je izložbeni program tijekom godina prerastao u raznolik događaj na kojem se stvara, zabavlja, dijele iskustva i znanja i pleše do kasno u noć!

Ovogodišnje izdanje, uz već poznate programe i izložbu radova, upotpunit će radionice poput 'Ofarbaj si bajs!' na kojoj će svi posjetitelji moći ukrasiti svoje vozilo na dva kotača ili uz suradnju s umjetničkom organizacijom ARTBEAT razmijeniti stickere i upotpuniti svoje kolekcije. Organizatori Udruga PLANTaža iskrostit će priliku da predstave još jedan od svojih vrijednih projekata 'Solarna stanica', nakon čega palicu preuzima mladi avanturist Marin Andabaka sa svojim putopisnim predavanjem 'Ne znam ništa, tu sam biciklom'. Skupina umjetnika otvorit će večernji program kratkom uličnom predstavom 'Moje', a do ranih jutarnjih sati program će se nastaviti uz osječke producente Microseven-a i Cybersteel-a!

Pozivamo vas da se pridružite Papergirl izložbi prikupljenih radova, zavirite u kreativnu struju svoga grada uz bogat i raznolik program prožet kreativnim radionicama, aktivnostima, performansima te glazbenim programom.

Program:


11:00 - 3:00 sata - Papergirl izložba
11:00-3:00 sata - Plantažin kafić

Radionice:
11:00-19:00 sati - Papergirl likovna radionica
14:00-18:00 sati - 'Ofarbaj si bajs!', radionica
14:00-18:00 sati - Razmjena stickera – Daš mi svoj, uzmeš moj! (ARTBEAT)
16:00-18:00 sati - Plamingo Flow Art, žonglerska radionica

Predavanja i performansi:
15:00 sati - 'Solarna stanica', predavanje (Udruga PLANTaža)
19:00-20:00 sati - 'Ne znam ništa, tu sam biciklom', putopis (Marin Andabaka)
21:30 sati - Ulična predstava „Moje“

Glazba:
21:00-22:00 sata - Slušaona
22:00 sata - Dj Microseven
23:30 sata - Dj Cybersteel

Cijelokupni program besplatan je za sve posjetitelje!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: