Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uređenje Kuće mladih u Industrijskoj četvrti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2007. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prostor je jeben... ja sam bio tamo šljako... nakon toga roštilj i zajebancija... sve super...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2007. 1:07 
Naslov:  Re: Uređenje Kuće mladih u Industrijskoj četvrti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja još nisam posjetio to mjesto a s bosa sam Razz ...sječam se našeg bobby-a kad nam je cijelo ljeto dolazio i pričao o toj ideji, prvo sam mislio da ništa od toga a ono stvarno dobili prostor... meni su rekli samo da će me zvati da iscrtam zidove... a sad kad će biti to neznam... ali nije problem iscrtati to Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka stranka posebno u predizbornoj kampanji traži načine kako bi u svoje okrilje okupila mladež. Pošto je na njima i budućnost opstanka stranaka, tako i HSP više nego iti jedna stranka treba mladež u svojim redovima. Stoga ne treba čuditi što ste dobili "Kuću za mlade" - sigurno ne za roštilj i ne za besplatne tečajeve informatičkog opismenjavanja. Iskreno mi je žao one omladine koja ne vidi pozadinu, ali ima onih koji znaju. Ako vam šta usfali Tata Matković je ulicu dalje i u svako doba možete pokucati kao što to svaki Tata i očekuje. Slučajno vam je pomogao Unikom i (ostale firme) pa Matković je radio u zelenilu, međutim u Slavoniji ima previše listopadnog drveća pa se čovjek nije mogao iskobeljati ispod lišća i dojadila mu ta zelena prljavština pa kuda će već u politiku. A vama svako dobro u vašem druženju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2007. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: › Svaka stranka posebno u predizbornoj kampanji traži načine kako bi u svoje okrilje okupila mladež. Pošto je na njima i budućnost opstanka stranaka, tako i HSP više nego iti jedna stranka treba mladež u svojim redovima. Stoga ne treba čuditi što ste dobili "Kuću za mlade" - sigurno ne za roštilj i ne za besplatne tečajeve informatičkog opismenjavanja. Iskreno mi je žao one omladine koja ne vidi pozadinu, ali ima onih koji znaju. Ako vam šta usfali Tata Matković je ulicu dalje i u svako doba možete pokucati kao što to svaki Tata i očekuje. Slučajno vam je pomogao Unikom i (ostale firme) pa Matković je radio u zelenilu, međutim u Slavoniji ima previše listopadnog drveća pa se čovjek nije mogao iskobeljati ispod lišća i dojadila mu ta zelena prljavština pa kuda će već u politiku. A vama svako dobro u vašem druženju.
Žao mi je što si toliko istrošen/a pa sve gledaš politički te imaš nešto osobno protiv hsp-a i Matkovića. Vrijeme je da kreneš dalje sa svojim životom, dođi, pridruži nam se, nije to neki bed.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: