Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga žena oboljelih i liječenih od karcinoma jajnika "JA KA" Osijek: Rujan uz Udrugu [2019.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2019. 13:20 
Naslov:  Udruga žena oboljelih i liječenih od karcinoma jajnika "JA KA" Osijek: Rujan uz Udrugu [20
06.09.2019. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tijekom kolovoza i rujna 2019. godine Udruga žena oboljelih i liječenih od karcinoma jajnika „JA KA“ Osijek provodi niz aktivnosti.

Dana 22. kolovoza 2019. godine članice Udruge odnijele su donaciju Zavodu za ginekološku onkologiju s intenzivnim liječenjem Klinike za ginekologiju i opstetriciju KBC Osijek. Radi se o 15 slika, za čije uokvirivanje je Udruga dobila sredstva od Grada Osijeka za jednokratnu aktivnost "Kolorit vedrine" u 2019. godini. Slike je izradila članica Udruge. Ovom donacijom Udruga „JA KA“ želi iskazati potporu, solidarnost s pacijenticama, te potporu medicinskom osoblju Zavoda.

Članice Udruge izradile su podloške načinjene od plutenih čepova, koje će donirati korisnicama stacionara Doma za starije i nemoćne Osijek. U dogovoru s Upravom Doma donacija će biti predana korisnicima početkom rujna 2019. godine.

Udruga „JA KA“ Osijek dobila je novčanu donaciju, koju je organizirao i prikupio g. Marijan Svalina. Pozvao je svoje prijatelje, rodbinu na proslavu rođendana. Na svom fb profilu ih je zamolio da umjesto kupnje poklona doniraju novac za Udrugu žena oboljelih i liječenih od karcinoma jajnika „JA KA“ Osijek. Iznos uplaćene donacije je 1.525,00 kn i 10 Eura. Zahvaljujemo se na donaciji i lijepoj poruci ohrabrenja koju su dobili od g. Marijana Svaline, njegove obitelji i prijatelja.

Udruga žena oboljelih i liječenih od karcinoma jajnika „JA KA“ Osijek poziva prijateljice i prijatelje Udruge u petak, 6. rujna 2019. godine, u 17,00 sati, u Perivoj kraja Petra Krešimira IV, na druženje, ugodnu šetnju, razgovor, puno smijeha i još po neko iznenađenje. Onako, s noge na nogu, polako, uz razgovor,….

Sredinom rujna 2019. godine Udruga „JA KA“ Osijek gostuje s edukacijskom radionicom u Udruzi „Fiolice“ u Petlovcu.

Negdje na kraju ljeta i početka rujna žele biti ponovo u Donjem Miholjcu. Žele se družiti sa ženama u perivoju dvoraca Prandau – Mailath, u prelijepoj prirodnoj zelenoj oazi i prepoznatljivom simbolu Donjeg Miholjca. Također, ponovo žele biti u Našicama, s aktivnostima kreativnih radionica za žene, i to u okruženju predivnog Parka i paviljona kontese Dore.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: