Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tri osobe uhićene - oduzeta im konoplja i dva laboratorija za proizvodnju marihuane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2019. 11:03 
Naslov:  Tri osobe uhićene - oduzeta im konoplja i dva laboratorija za proizvodnju marihuane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

25. i 26. srpnja, provedeno je kriminalističko istraživanje nad tri hrvatska državljanina, 30-godišnjeg, 29-godišnjeg i 26-godišnje.

Policijski službenici Odjela kriminaliteta droga temeljem naredbe nadležnog suda u Osijeku, obavili su više pretraga doma i drugih prostora. U pretragama su pronašli i uz potvrdu oduzeli više desetaka biljaka konoplje, preciznu digitalnu vagu, dva sastavljena i pripremljena laboratorija za proizvodnju marihuane.

Počinitelji su počinili kazneno djelo „Neovlaštena proizvodnja i promet drogama“ i kazneno djelo „Omogućavanje trošenje droge“ , uhićeni su i predani pritvorskom nadzorniku.





Tekst: PU osječko baranjska
Foto: Ivana Mandić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2019. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Vesna Krznarić
Nasi su nekada davno svi sadili konoplju..sve pravili od nje..svi bili zdravi..daju nam cigarete da se trujemo ali to sto je zdravo ne...dno dna

Ne znam baš koliko je marihuana zdrava za opću populaciju, a pogotovo za maloljetnike.
Bez obzira na to mislim da bi ju trebalo legalizirati u medicinske svrhe, ali ne na način kako je to danas.
Također mislim da bi ju trebalo dekriminalizirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: