Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Počeo je KRISTFEST 2007.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam 2 jednostavnia tehnicka pitanja za vas koji ste tamo:

U koliko sati pocinju koncerti i kad zavrsavaju?
Kakva je popunjenost satora?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počinju u 7, završavaju u 1...

bude ljudi !

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2007. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je Gosple bio odlican, pa dosadan, pa pred kraj opet odlican...

Dok mi je Suzanna Fields bila predobra...

Šteta što danas October Light sviraju zadnji, ne znam zašto to,,,

kako znaš da sviraju zadnji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2007. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na ulazu ti piše vremenski raspored svih bendova...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2007. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je uglavnom bilo odlično! šator, pozornica i ozvučenje su bili sjajni (s laičkog stajališta), glazba je uglavnom bila odlična, a fora je bila i ona mala pozornica za druženje s izvođačima...

ono što me je znalo smetati je to što su kod domaćih bendova prilično bezvezni tekstovi koji onda pokvare ukupni dojam. ok, svaćam ja da su oni duhovni i tako to, ali ne mora baš svaka druga riječ biti gospod! gospod ovo, gospod ono.

sve u svemu, bilo je jako dobro! upravo zato me malo iznenađuje što su u gradu od stotinjak tisuća ljudi nije skupilo bar tisuću ljudi na jednom događaju sa stvarno dobrom glazbom, od soula i gospela do rocka i metala! možda su to s ulaznicama trebali ipak malo drukčije riješiti, ali mislim da opet ne bi bilo puno više ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
sve u svemu, bilo je jako dobro! upravo zato me malo iznenađuje što su u gradu od stotinjak tisuća ljudi nije skupilo bar tisuću ljudi na jednom događaju sa stvarno dobrom glazbom, od soula i gospela do rocka i metala! možda su to s ulaznicama trebali ipak malo drukčije riješiti, ali mislim da opet ne bi bilo puno više ljudi.


da, ima nešto u tome.. :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2007. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako da porecenziram izvođače...

Prvi dan prvi bend nisam gledao, drugi bend je bio FIDES i mogu rreci da su mi se svidjeli koliko sam ih uspio čuti...
SARAH KELLY je bila genijalna, genijalan vokal i ono što volim vidjeti, emocije kod pjevanja, vidi se da svaki stih živi skupa s njom. Imam albume i odlični su ali uživo je ipak posebna priča.
MOYA je prvi dan ubila atmosferu tako da DJ ANDY HUNTERA nisam ni dočekao.

Drugi dan smo opet fulali prvi bend, ali zato smo stigli na drugi. KRISTINA. Bend odlično svira, organizator festivala im je gitarist i stvarno super zvuče, ali tekstovi su, bože mi prosti, kao da je pisalo dijete u 2. razredu osnovne na satu vjeronauka. Nakon njih SUZZANE FIELDS, jako zgodna rokerica odličnog glasa, svidjelo mi se moram priznati.
Nakon nje LONDON COMMUNITY GOSPEL CHOIR. U početku mi dobri, pa postali dosadni, pa pred kraj opet dobri, ali ipak 2 sata i 20 je bilo predugo za njih, pa mi se nije dalo ostajati na jazzu za kraj.

A treči dan spektakl.
SOPHIE BRENDEL smo čuli samo sa piva sa trga, ali smo čuli daje dosta žestoka i dobra, a onda povratak.
Prvo VERRA CRUZ, odličan grunge rock bend, no mislim da su im promašili mnalo poziciju, mislim da su trebali svirati zadnji, jer su ipak downer bend, ali eto ovako su barem pripremili teritorij KUTLESSu. A kada Kutless dolazio u prve redove se naguralo dosta srednjoškolki sa Kutless majicama i išaranim rukama, i vriskovi su mogli početi. Dečki su izišli na stage i odradili stvarno odličnih energičnih sat i pol vremena, i publika je bila zadovoljna. Ja nisam, jer ja sam tek čekao meni najzanimljiviji bend. I onda su stigli i oni, FIREFLIGHT. Šteta što imaju samo jedan alubm, pa nemaju ni materijala te su svirali oko 50ak minuta, ali moram priznati da su rasturili, da su meni osobno bili bolji od KUTLESSa dva koplja.
I za kraj ska veselica koju su nam upriličili OCTOBER LIGHT, bivši SeekersPlanet. Ja obožavam ska, ali još prije sam rekao da je sav ex-yu ska škart osim Superhiksa, Justin's Johnsona i Seekersa tj sada OCTOBER LIGHTa. I još uvijek mislim tako. Nakon što smo se fino isplesali fajrunt. Moram priznati jedan odličan provod, te se nadam nagodinu još boljem festivalu.

Trenutno su u fazi uploadanja neki filmici od sinoc, a slike i opširniji report moci ce te pronaci na stranici za koju pišem : www.groupie.hr Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2007. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Btw pozornica, rasvjeta i ozvuka, kao i ljudi koji su je radili su bili sa EXITa, tako da je jasno zašto je zvuk bio tako dobar...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2007. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sarah brendel, ne sophie... ja ju nisam propustila, sva sreća... stvarno je žestoka, ali kutless su ipak bili najbolji... bubnjar je rasturao...

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rasturao? Hm onaj bubnjarski "solo" je s razlogom pod navodnicima...Ali tako je zvucalo zato sto je bubanj bio stvarno glasan...Nije loš, ali bubnjari Verra Cruza, te posebno Fireflighta su daleko iznad njega...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2007. 10:42 
Naslov:  Re: Počeo je KRISTFEST 2007.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KUTLESS



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2007. 18:42 
Naslov:  Re: Počeo je KRISTFEST 2007.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FIREFLIGHT



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada kad gledam te isječke, sjetim se kako smo se svi odlično proveli osijek031.com smile Meni su sva tri dana bila predobra, svaki dan na svoj način.. Sarah i Suzzana su me oduševile, a i neke naše grupe su stvarno su za svaku pohvalu osijek031.com smile A u nedjelju je baš bilo kako sam i odmah rekla, pravi spektakl!!! Jedva čekam slijedeću godinu!!!!! Prošle godine smo se zabavili, ove još više.. eh sada teško je to nadamašiti... osijek031.com smile


Zadnja promjena: snoopy; 23.05.2007. 13:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je slažem se, bilo je fantastično...maš 24 god, hm ja baš mislio da sam u nedjelju tamo bio najstariji ( ne računajuči one iza na stolicama ), ajde dobro da nisam, vec bih se osjecao neugodno Smile

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nisi bio najstariji?!!!!! Nas je došla grupica, svi smo tu negdje (po starosti) nismo se htjeli gurati u onom stampedu klinki kod bine, mi smo si sa strane guštali osijek031.com smile

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: