Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Osječki plivači osvojili 14 medalja i dvije štafetne medalje na Prvenstvu Hrvatske za početnike u Sisku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45601
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2019. 19:04 
Naslov:  Osječki plivači osvojili 14 medalja i dvije štafetne medalje na Prvenstvu Hrvatske za početnike u Si
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proteklog vikenda, 1. lipnja 2019. na ŠRC Sisak u 50 metarskom bazenu održano je Prvenstvo Hrvatske za početnike, regije 4 te 5./6. Kolo lige regije 4(za kategorije od ml. kadeta do seniora) na kojem je nastupilo 267 plivačica i plivača iz 10 plivačkih klubova. Plivački klub Osijek Žito predstavljalo je ukupno 29 plivača i plivačica u kategoriji od početnika do seniora. Medalje su se dodjeljivale za kategoriju početnika, dok je za starije kategorije 5.i 6. kolo bilo kontrolno natjecanje i prilika za isplivavanje limita potrebnih za nastup na nadolazećim Prvenstvima Hrvatske(njima je objavljen rezultat i plasman).

Na 5./6. Kolu lige regije 4 posebno su se istaknuli plivači Frane Gilić, Ivor Gaće, Bono Iličić, Lucas Peterko, Josip Kovačević , Marko Filipović i Antonio Antunović, a kod plivačica Magdalena Krstić, Barbara Toter, Lara Horvat, Laura Ovničević i Marija Dobrošević.

Početnice PK Osijek Žita, Buga Vukić i Elena Valenteković bile su dominantne osvojivši svaka po šest pojedinačnih medalja te su uz Piu Petru Pivić i Gabriela Ovničevića u Osijek donijeli ukupno 14 pojedinačnih medalja(7 zlatnih, 2 srebrne i 5 brončanih) te dvije štafetne medalje, po jednu zlatnu i srebrnu.

Osvajači medalja za PK Osijek Žito-početnici:
Buga Vukić (2010.):
1. mjesto 50m prsno
1. mjesto 400m slobodno
1. mjesto 50m slobodno
1. mjesto 100m prsno
1. mjesto 200m slobodno
2. mjesto 200m mješovito

Elena Valenteković (2011.):
1. mjesto 100m leđno
1. mjesto 50m leđno
3. mjesto 50m leptir
3. mjesto 200m mješovito
3. mjesto 50m slobodno
3. mjesto 200m slobodno

Gabriel Ovničević (2009.):
2. mjesto 200m slobodno

Pia Petra Pivić (2010.):
3. mjesto 100m slobodno

Štafete 4x50m mješovito:
1. mjesto Elena Valenteković, Buga Vukić, Gabriel Ovničević, Borna Alapović (3:01,24)

Štafete 4x50m slobodno:
2. mjesto Borna Alapović, Elena Valenteković, Oton Kocsis, Buga Vukić (2:43,57)











Tekst i foto: PK Osijek Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: