Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poduka uoči prijamnih - najmanje 600 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da pitanja stizu zapecacena iz ministarstva.. Ali se zna iz kojih podrucja su pitanja i kakva su bila proslih godina...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.05.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ako se ne varam, pitanja za prijemni sastavljaju sami fakulteti (tako je bilo u neka ranija vremena). Jesam u pravu?

Hm, u tom slucaju je uvijek najbolje ici na pripreme koje organizaraju sami fakulteti, bez obzira placaju li se ili ne, buduci da je u tom slucaju najveca vjerojatnost da ce pitanja (bar po tipu) biti obradjena na pripremama.


vjeruj mi zajebu te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uče te jedno a onda ti stave sasvim nešto drugo!!!!!!!to se meni desilo........

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.05.2009. 3:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ima ko kakve novosti za ovu godinu? ...ja sam malo radio godinu dana pa mi treba nešto da se prisjetim...platim ja kolko treba...2-3 000 evra Smile hahaha....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: