Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarni koncert Josipe Lisac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2007. 9:44 
Naslov:  Humanitarni koncert Josipe Lisac
26.05.2007. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U osječkom Hrvatskom narodnom kazalištu u subotu 26. svibnja 2007. održat će se humanitarni koncert na kojemu će samostalno nastupiti Josipa Lisac, velika umjetnica i diva prepoznatljiva glasa. Koncert je u sklopu akcije "mi NE volimo MINE", u organizaciji Rotaract kluba iz Osijeka.

Početak koncerta je u 20 sati.

Podrška Josipi Lisac na ovom koncertu bit će poznati glazbenici: Gojko Tomljanović (klavijature), Josip Grah (truba i harmonika), Borna Šercar (bubnjevi) i Davor Ivelić (bas-gitara).

Rotaract klub mladih iz Osijeka ovim koncertom nastavlja svoju borbu za prikupljanje sredstava kako bi se dio našeg Parka prirode Kopački rit očistio od mina. Koncert Josipe Lisac samo je jedna od humanih akcija koje se provode u sklopu projekta "mi NE volimo MINE", a čiji je cilj prikupljanje sredstava isključivo u svrhu razminiranja.



Uz podršku generalnog sponzora Slavonske banke d.d. Osijek, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture te uz preporuku Ureda predsjednika RH Stjepana Mesića i svih koji su podržali ovaj izuzetno snažan projekt, svakom novom humanitarnom akcijom bliži smo našem cilju, poručuju iz osječkog Rotaract kluba.

Rotaract klub Osijek ovim Vas putem poziva da se i Vi pridružite u humanoj akciji i svojim dolaskom ili donacijama pružite potporu projektu "mi NE volimo MINE".

Joše informacija možete pronaći na sljedećim linkovima:
www.rotaract-osijek.hr
www.josipalisac.com

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: