Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stiže Canon Powershot S5 IS

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 2:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › kolko taj Canon košta?

canon s5 u vemilu košta 3349 kuna. u canon shopu je vjerojatno 30ak kn jeftinije za gotovinu kao što je to slučaj sa canonovim g7 modelom. i još ćeš za s5 morati kupiti bateriju punjivu, punjač i neku memorijsku karticu jerbo eto... vjerojatno ti integriranih 32mb memorije ne bude dosta. ali da je fensi i lijepo izgleda, da Rolling Eyes
malo sam istraživao pa evo jedne zanimljive usporedbe:
zanimljiva usporedba =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Disturbed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imao sam priliku okinuti nekoliko fotki sa S5-icom i dojam nije baš neki. Po mom mišljenju taj fotić ne vrijedi toliko koliko košta, tj. precjenjen je. Za manju cijenu može se kupiti primjerice Fuji Finepix S9600 koji je ipak ozbiljniji zalogaj od Canona S5 IS.

Pozzz!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Simone
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako je ovaj forum otvoren prije vise od godinu dana..kupih ne tako davno ovaj fotic i zaljubih se u njega....)
ali losa stvar oko njega je ta sto ne pokazuje stanje baterije..vec prije negoli krepaju, pokaze da su prazne..sta da radim?? tj. mogu li sta promijeniti ili kupiti kojih par pakiranja rezerv..Sad
kmee..Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Disturbed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni jedan Canon kompakt ne pokazuje stanje baterije sve dok ne bude već pri kraju i onda se uključi taj indikator. Ne znam kako je s Canon dSLR-ima, oni možda pokazuju, ali nisam siguran. Ja sam dosta dugo imao Canon PS A540 i na njemu se također nije moglo vidjeti koliko je baterija napunjena, no fotić je bio OK. Najbolje ti je kupiti još 4 punjive baterije (u S5 IS idu 4 ako se ne varam) i onda nema beda.

Bok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: