Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imam nazi majicu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › A što se tiče rata i svega toga - [b]Zaboraviti nikada,oprostiti čak ni tada!


Ako oprosti ona mater koja je izgubila dijete, onda bi se i ti trebao ohladiti. Samo neka se ne instrumentaliziruju žrtve, a neka se istraže slučajevi. To ja želim. Pa ćeš vidjeti kako će se stvari brzo mijenjati.
Onda srbijanskoj javnosti neće biti krivi "Hrvati"="ustaše"="krvati" - nego X.Y. - Z.
Onda hrvatskoj javnosti neće biti krivi "Srbi"="četnici", nego će zločinci dobiti svoje ime.
Na žalost, to ti otprilike naš narod razumije kao što kraljević Marko razumije dvotarifno brojilo, a saznanja o zločinima se kriju, i samim tim - zločin nacionalizira.

S obzirom da je rat skup pojedinačnih činova nasilja, neka o oprostu govore žrtvei njihovi nasljednici - ali s humanog aspekta, a ne HDSSBovskog ili HČČSPovskog.




Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2007. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la: ›
Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).


Tko god da je, u postu u kojemu si ga citirao - potpuno je u pravu.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sada sam definitivno siguran da je 8=drago hedl (namjerno pisano malim slovima).


Vremena kad se političko opredjeljenje manifestiralo brutalnim nastrtajima na prirodu hrvatskoga jezika je - aorist ili pluskvamperfekt.

S obzirom da ja Hedl nisam, to znači smo jedno: "godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više."

S obzirom da je na političkoj sceni onih koji bi me u nedostatku argumenta voljeli, kao i Hedla, vidjeti "onesposobljenog za javno djelovanje", ne znam s kim da te usporedim?

Š Đapićem, Bubalom? Matkovićem, Borasom, Glavašem, Šišljagićem?

Ajde sine, idi s mirom, brzo će doći ova jesen pa ćeš vidjeti koliki su politički kapaciteti i dometi te bagre.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2007. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
Svi smo mi samo ljudi i reagiramo svako na svoj način u nekim trenutcima,ali jel bi razmišljao o tome šta je ok,a šta nije dok gledaš sve to što ti je neko napravio?


Razlike rat/mir, zakon/bezakonje i čovjek/životinja prilično su velike. Već sam te savjetovao da potražiš pomoć, zar ne?


De molim te ,ovo se podrazumijeva u ratno doba,ok?
Jel ti treba crtat?

Odustajem od ove rasprave,nema smisla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › dam se kladit da je 90 posto vas ovdje dobrih katoličkih vjernika i vjerovatno nostite križ oko vrata...

ja nosim prsten na lančiću oko vrata...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 16:58 
Naslov:  Re: Imam nazi majicu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo mogu reći da se divim osmicinim proročanskim postovima. puca debelo-mršava koalicija. i da, politički sam izmanipuliran - količinom gluposti dotične žgadije.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2007. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de koji vam je,,,proradila mi nervoza u želudcu dok sam ovo čitala,,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: