Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



tri riječi po tri riječi.. priča

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 20:10 
Naslov:  tri riječi po tri riječi.. priča
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako je nedjelja mamurni i besposličarski dan, pade mi na pamet jedna bolesna misao... počela sam čitati topic "3 riječi" od početka i mogu vam reći da zvuči odlično! osijek031.com smile
intenzivno se primjećuje nazočnost gazde777 i ima stvari koje su se odlično poklopile (jedino sam svaki put psovala saletove postove koji su mi odvukli tekst u sredinu stranice!!)..
evo kako zvuči prvih 5 strana, a kad budete besposleni, možda se netko odluči spojiti priču dalje... Wink


Citam danas forum... ... i pijem kavu... uz taze đevrek, ... usput jedem kekse... .. .i tada odlučim......krenuti do grada... ....jesti malo jabuku... i popiti kavu... ...u jednom kafiću... s odličnom kavom...... i tada ugledam... crnku na kavi... ...tada pomislih kako.... ...sve brzo prolazi... a autobus najbrže i zapitam se koga ću sresti pa se ustadoh...na balkonu nebodera... i pogledah gore u patku koja nosi paštetu među... tim nije to ...ono što su... ...moji preci ubijali... nego je bila... neka plastična igračka..... ...zaglavljena u krovu... Radenska čna baškon ...radenska tre kvori... ...nakon čega sam...natočio još jednu... ...domaću rakijicu ali... ...je zastala u... glavi mamurnoj misao... o omanjem oposumu ...s genetskom mutacijom... koji nije kriv......... za nastalu sitauaciju... pa se zapitah..........zašto je on... ...takva kukavicka patkica... ...jer je jučer... ...bez razloga plakao... ...dok je sunce......sjalo iza oblaka... a na horizontu......... vidimo ide Anonymous s fildžanom u... rukama i viče j**ala te kava te ne je*ala kad nisi za.......... kačio kamion na .... šlepu punu kave... pa da bude pravde poviče Kalimero i padne u... tešku depresiju jer....... u šleperu nesica... pa se odluči....... samo je jedna...prava i zato...... jedna lasta ne čini proljeće ali to je nepravda budući se sve ...dešava zbog loše...
...promisljenih poteza kistom... ...jato straobalnih pingvina... ..i jednog dobrog... podneva obasjanog suncem ...kada su svi.. sretni i ližu... ...neku finu stvar...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka ti čast.. al na nekim mjestima zbilja dobro zvuči, no zapravo je pišurija od smijeha..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2007. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ga 6. i 7. strana.. ne da mi se više trenutno.. Wink

..neku finu stvar... Looninu lijevu sisu ...prelivenu toplom čokoladom..a ona reče...daj mi kavu......i iskoči iz......jurećeg aviona kraj...kojeg je proletio....NLO iz Kopačkog...izbacujući razdraganoj masi......pune vrećice šarenih..pilula za lilule........iznenađen i sretan.....osjetih najednom kako.više nikada neću........gledati u nebo....i iščekivati još..ranojutarnjih grgoljenja glede…i unatoč zabavnome..letu među njenim...nogama i zamamnim..dlakama lijevog uha...možda ipak desnog..koje lagano lepršaju......između brda krafni...zaronih u njene......velike velike velike.....razloge o besmislu...sit sexualnih aluzija......sa šalicom kave...uronih u poroke...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2007. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8. do 15. strana... bjutiful osijek031.com smile

uronih u poroke... a ruka mi... ...sama poleti prema... ..Looninoj lijevoj sisi... da bi tamo našla..
jebene 4 riječi kao da sve pomalo gubi smisao, shvatih svu besmislenost mladosti s 16 godina. ovo nije dobro... ...jer su ljudi... ...otišli u kino... ..., a tamo ih... ...izbaciše štrajkaši i... oni koji pljuju ...špice po podu... i mljackaju kokicama..... u zelenoj šumi... punoj komaraca koji........ grizu grizu grizu... ... a u pičku... ... ličku rekoh, pa... ...pobjegoh preko granice... kada je kraj... ...ali taman kad... ...sam ostala zbunjena... ... istekla mi putovnica... sva kava ispijena... a priča ispričana kraj kraj kraj pomislili su svi...
...no, međutim ptica.... selica odluči ipak....... ostati i još... se malo igrati...... ...s onim starim.. društvom s portala031....... ..koji joj uputiše.. poziv za party....... No taj dan... ..iskočio je tramvaj.. ...iz svoje kože... ..i uneredio četiri.. ...seta donjeg rublja... ...pripremljenog za nadolazeći.. ...Vikend smeđih gaća... ..prilikom kojeg će.. ...žene skidati gaće... ...i bacati ih... ...gazdi777 u kavu. ..a on njima.. ...pred zagrebačkom namom... ..smirenim glasom objašnjava.. kako je kava...... ...slatka za popizdit...
i afrodizijak koji...... ..., oprostite na izrazu, ... ..diže mrtve iz... ...ilovače. Žene nisu... ...živa bića koja...
vole da ih....... po uhu diraš .. i za kose.. lagano diraš dok...... ..one u čudu.. pojedu sve kolače ...želeći da ih... konačno pravi badžo ...prebaci preko ograde... ...pa zadigne suknjicu... i skoči u... ...dućan po maštu... jer mašta čini......... ...svijet čarobnim i... održava nas živima......... (.) Ženama nije dovoljna... ...samo riječ, jer... ipak su suptilnija...... su proklete i ..uzet će ti... ...gaće i opanke... ...pa pokazati ih.....rodbini i prijateljima... ..a oni će.. natočit još jednu... ...ljutu pa krenuti.. ..."K veseloj bačvici". ...na pečenu svinjetinu... ..., kuhanu graševinu i... ...grupnu partiju sexa.. ...na masnim stolovima... ..s kariranim stoljnjacima.. ...i limenim pepeljarama... dok u pozadini...... ...konobarica u borosanama... izvodi plesnu tačku i gladi macku ...dok lokalni kroneri... ...podozrivo komentiraju taj... ...performance nepriznate umjetnice... kavu mi skuhala... ...i kavu popila... te šolju razbila ...meni u glavu... ..udjose prljave misli... ...pa se odlučih... ...pocistiti ih molitvom... ..pred ikonom moga.. ...velikog, pouzdanog krampa... ...pa sam kleknuo... ali se sjetih.... ...svih prošlih vremena... kletvi koje izgovorih.... ...i ostalih nepodopština... što ih učinih.. ...te brzo odustah... ...i počeh čačkati... ..., grepsti i strugati onu ..sasušenu kožu s peta.. ...matorih, raspalih bakutanera... koji će ionako... ...dirati Looninu sisu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo od 16-21.......

...ako se usude..mogu joj i...pokazati kako se...sadi kukuruz u.....mlohavom i maljavom......bespuću osrednjih oranica.Nedaleko u vrbiku... ..šuškalo je nešto... o Danici i.....legica_os kako se.....pripremaju osvojiti svijet....svojim, krajnje impozantnim,.....inteligencijskim sustavima i......nakon toga pokusati......odletjeti na Pluton....na novim metlama......kupljenim u Hogwartsu......u pola cijene...na sajmu incesta...kupih si harem...za ćup rasola...i fildžan kave...od uglađena Turčina...Kekec, Mojca i Kosobrin...su čudni likovi...Zagreb, Rim, Berlin...nisu mala sela,ali svaka prčija.....ima bar birtiju...i kozji loj...kojim seljani mažu...vrele mlade seljanke...zaprepaštene manjkom njihovih..reprodukcijskih alata i...smisla za kavicu...jer sve piju........rakiju na igle..i varaju muškarce...kao kurve babilonske.Ali tada oni...počeše razmišljati o..tuđim mladim ženama.....i njihovim velikim..zrelim sexualnim apetitima...sa slatkim dlakavim...rudlavim ledjnim hrbatom......i niskim čelom....ljupkim razmaknutim ocima.....s telećim pogledom..i psećim zadahom..od kojeg se.....zaista dobrana ušlagira...bolje nego dobrom...kapljicom trsova ploda...ili možda dozom...vrele crne kave...sa bijelim šećerom...u velikoj šalici...koja ima sliku...smeđeg zrna kave...i nečeg čudnog...ali ženskog spola....koje svakako liči..na vatrenu ciganku.....crnu u duši..velikih lijepih sisa....te omanje guzice..i kratkih nogu....obučena u šarenu..svijetlo zelene boje...ili možda žute...(.) I reče Bog:.pođite samnom u...Patiku na cajke...a onda ćemo..od rebra načiniti...četiri šunke i....sisatu trebu, Ukrajinku.....s velikim umijećem..miješanja turšije u..kazanu za rakiju..te kiseljenja luka..objema golemim dojkama...pomažući se s...masivnim guzovima kojim....tlače čunu svetog..Martina na Martinje...i još hrpu..friških čvaraka uz...sular starog Sulejmana.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2007. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
već sam se zabrinula da sam jedina fascinirana ovim.....predivnoooo!!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2007. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

21-25 str. osijek031.com smile

...i tepsiju baklava... bogatih orasima i ......... stidnim ušima. Analizacija i izmet zrelog ...hackera koji je... ishacko jedan loš i krajnje neperspektivan ...način za ulaz... u tuđu bocu na stražnji ulaz ...kroz analni sfinkter... koji ne prihvaća... ...nijedan drugi osim... ovog naseg foruma... koji je zaista a što reći ...osim da je... taj ludi hacker napravio savršenu stranicu... ...koja, nažalost, nije... u upotrebi jer ...pružatelj telekomunikacijskih usluga... ne pruža dovoljnu sigurnost za hackera . Pa će jadan... morati sletjeti u... Irak zbog sigurnosti ..cestovnog prometa i... nedostatka ratova s ..ovu stranu svijeta.. će uskoro napasti... ...morske lisice u... ...lunaparku besmisla, ludila.... ..i drugih nebuloza.. ...kojima raspolazu zene... ...shvaćajući jačinu pritiska... ..te neki muškarci.. ...koji su skloni... ...istim onim nebulozama.. ...kako bi dokazali... ...svoju superiornost nad... ..drugim, nižim vrstama.. ...svime osim ženama... . Nikako da se.. ...pomire s tim... ...kako vas dvije... nismo stvorene za.. ...slozene kognitivne procese... nego za sex... ...s vise od... pukog sexualnog doživljaja... i neizmjernom količinom kave u kuhinji... ...vrijedne kućanice Berte... i njene mile... ...domaće kravice Milke... Pokupimo stoga sve... ...stogove sijena kako... ...bismo ih skrili... ....tkogod oni bili,...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2007. 19:32 
Naslov:  Re: tri riječi po tri riječi.. priča
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od 26. do 32. stranice...
Uistinu mi je dosadno… Probajte ovo raditi i slušati Radiohead i Pink Floyd… Tripoidno iskustvo….

...u tamnim komorama... ...su, osim fotografija... i poneke šalice... pune zrnatemirisne... na kavu nalik ili slične njoj... il zaista identične jer nije žensko.....na kavu nalik... ali opet različito i opet fino...... ..ali možda ne... jer je besmisleno .potrošiti toliko ovaca.. ...za jednu ovcu... na zaista malo ...sisa po kvadratu... ..ali zato puno... ...sladora u breskvi... ..kao mrava na.. ...vlažnoj pustopoljini usred... bespuća maglovitih dolina ..bespuća nebeskih i.. ...zemaljskih tjelesa nabacih... ...preko sebe da... ...kad ljubav ne... ..dolazi na vrata.. ipak ih otvaram ..u nadi da.. ću osjetiti smrad davno zaboravljen ali........ipak tako sočan i ne odoljeh...... preplavi me tad plima nježnih osjećaja... i miris njenih... vrelih, nježnih, podatnih... ili možda miris vrele, nježne i podatne...heroinskim ludilom prožete... budale na netu sa već iskrivljenim prednjim veznim limom i pokrpanim blatobranom... ...ali s čitavim...
srcem mladog junaka... ,pameti francuske sobarice... i neobrijanim nogama......debelim poput bandere... preduboko zabijene u... ...čelo mlade partizanke... čipkaste barbie čarape....... ...i spasi situaciju...kad istovremeno dvije..... ...plavuše idu cestom... ...izazivajući prometne nesreće... ...smijuljeći se vlastitim... nožnim usmrdjelim prstima... ...i zureći prestravljeno... u prolaznike koji prolaze pored majmuna ..u zlatnim kavezima.. sa već zelenim trulim zadahom smrti ..koji se širi.. okolo i naokolo ..svega na što.. me podjeća tvoj... .iščašeni zglob noge.. ...zbog prekomjernog konzumiranja... ..sredstava na popisu.. usahlom rukom pisanom...mirišljavom gumicom brisano ...i krasopisom urešeno.. Nova hrapava površina... ..nije bila ugodna... ...poput njene pojave... ..nekako uzvišeno sablasne ... ostavljene, tužne, zaboravljene... ...na zgarištima lucidnosti... nadobudno tražeći perfekcionizam... ..poluživa, jedva čeka.. ..dekadentno proveden vikend... ...u zagrljaju straha... ..pun bludnih radnji.. ...ovijenih mirisom sjemena... drevnog stabla baobaba... i brazilske kave... I TADA ODLUČIH snove napustih i... ...ode kući spavati.... sanjati zaražene snove... ...i probudih se... ošamućen, posegnuh ponovno...nateknutih crvenih očiju za nečim što nikada više neće
osjetiti moj dodir... kao onog trenutka ..kad sam joj.... podragao na brzinu smežurane očne kapke istrule od cmizdrenja Ustuknuh pred metastazama... ..koje su rasle..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krasanka
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fantastično!!!!!!
ovo bi mogao uglazbit urban...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2007. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od 8-15...def moj favorit...najbolji dio.-... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

surađujte, majku mu!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od 33. do 36. str.

...k'o Loonine sise.....koje su narasle.. btw. mungoše, što si ti zapeo toliko za moje sise??...valjda dovoljno za...P.S. ubijas caroliju..cipele s dekolteom.. čarolija nastaje tek kad ih stvarno vidiš osijek031.com smile ...na sarene pertle...P.S. ne znam zasto, ali prvi put sam procitao "nestaje"...pljesnivi halteri koji......smrde ko kuga...koja je pokosila......obrasla polja lucidnih......mladih djevojčura u..starim bijelim haljinama...prednatalnoj fazi
razvoja......okruženih plodnom vodom......i odlučih se...na taj put...dalek i trnovit.....kao i svi..osječki šupci. Rodoskvrnuće...će započeti onda..kad kunić zaište...na moja vrata...razvaljena snagom incesta...još nepreboljenog zbog..nerazumijevanja glagola "iskati".ili prečestog iskanja..sladostrasnog guščjeg pižđa....i baš tada...sjevnu slasno međunožje......mokro i trnovito...osupne me tad...neki osječaj bizarnosti...smrad me obuze......i onda gaap...prde u mijeh..otvori ga i......ispusti iz njega..predvidljivu lakoću postojanja...tim opojnim mirisom..šampita i piva.......gorkim pelinom začinjenu...i litrom rakije...otrovat ću se.....ako ne prestaneš...(pokušavam navući priču na hepiend Wink )...piti tako brzo.....i pričati koješta.....i the end za švedskim stolom...punih trbušina i...o zaglušujućem tucanju...pojma nisu imali...da bivaju pojebani...vjerujući u apstinenciju. I ponovno krene...ta bolesna mašta......pjevati pjesmu bez.....početka i kraja..sa početkom i..s krajem bez..istog tog početka.....sa sočnom sredinom...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2007. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

37. – 38. str.

i bez kraja..i sa krajem...ja sam opet...u pičku materinu..otišao vrišteći izbezumljen.....još dalje u..Čaprazlije kod gradonačelnika...popušit odredu Dinarida..i družiti se..ne mogu više…koji ispuzaše ispod.....kamena bračkog skrivenog..u njedrima zmijskim......noseći zatrovane snove...nekih tuđih ljudi..gladnih, utamničenih generala.....koji u paklu.....gore sa svojim...barjacima s rupom. Nikada nisam mislila......da sam samo.....učinila nešto nekome...bez ludih primisli... Razz...nažao a da....ranije nisam provjerila.....jesu li mu......svi zubi na......broju ili možda...na slovu, no

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2007. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unatoč kompromitirajućim činjenicama..zubi i oči...postoji samo istina...koja je laž.....a možda istina...i jest laž...ali i istina...i samo istina...bez laži nisu..istine istine, dokistina ne izazovei..stinu na vidjelo...pa istina pobijedi...prikrivena istinitim lažima...koje demantiraju istinu..a istina je..super, super s..ali ipak istina..koju otkrivam kada...nije baš istinita..osim ukoliko sam..ja lagao da..krispijem, lješnjakom i..marmeladom od pokvarenih...........jaja i i višanja...crpljenih iz čmara..ovo je već postalo glupo..Aha. Hoćemo prestati?točka, točka, točka.NEMA VIŠE, LJUDI!Rekoše neke žene.. drži se pravila..ili pronađi bolji..izgovor za ovo.....sranje koje izazivaš...nedoraslim ponasanjem kojim...pokušavaš manipulirati našom...i svojom takozvanom..inteligencijom koja možda.....negira vlastitu opstojnost..smisao ovog besmisla,...nalazimo u dalekom..šaputanju dviju sjena...nekako si blijeda",...izjava strašna biješe..koja nas uplašiše..i strah u..kosti natjera nam...uz nezadrživi izljev..emocionalnih gluposti udruženih..idiota ovoga svijeta..koji nikako da..postanu veći idioti..nego što jesu..jer su već..idioti na treću..kakvu crnu treću....na n-tu potenciju...ipak nije svršilo..


od 39. do 42., ne mogu više,miješa mi se copy/paste...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: