Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

37 medalja za PK Osijek Žitu na Prvenstvu Regije za kadete i mlađe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45956
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2019. 20:13 
Naslov:  37 medalja za PK Osijek Žitu na Prvenstvu Regije za kadete i mlađe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvenstvo Regije za kadete i mlađe se održalo u Sisku u 25 metarskom bazenu. Nastupili su predstavnici 13 klubova s ukupno 270 plivača i plivačica. Za Plivački klub Osijek Žito je nastupilo ukupno 35 plivača/ica.

Na kraju sezone u "malim" bazenima cilj natjecanja je isplivavanje osobnih rekorda kao i isplivavanje limita za predstojeće kadetsko Prvenstvo Hrvatske. Opći dojam uz brojne medalje i rekorde je dobar što kazuje da imamo perspektivan tim mladih plivača u klubu.

U kategoriji početnica s pojedinačno osvojenim medaljama su prednjačile Buga Vukić (6xzlata i 1xsrebro) i Elena Valenteković (2xzlato i 4xsrebro). U kategoriji kadeta i kadetkinja s osvojenim pojedinačnim medaljama su se istaknuli Magdalena Krstić (1xzlato i 4xsrebro) i Lucas Peterko (3xzlato,1xsrebro,1xbronca).

Ukupno je osvojeno 31 pojedinačna medalja (13xzlato,12xsrebro,6xbronca) i 6 štafetnih medalja (1xzlato,2xsrebro,3xbronca).



Medalje i najvažniji plasmani po kategorijama:
Kadeti (Ž-2006,2007/M 2005,2006)
Magdalena Krstić (2006)
100 prsno-1.mjesto 1:24,89 A
200 prsno-2.mjesto 3:03,58 A
200 leptir-2.mjesto 2:52,23 A
100 leđno-2.mjesto 1:15,49
100 leptir-2.mjesto 1:16,58

Sara Filipović (2006)
400 mješovito-1.mjesto 6:20,43
200 leđno-3.mjesto 2:48,21 B limit

Lucas Peterko (2005)
100 leđno-1.mjesto 1:05,93
200 leđno-2.mjesto 2:21,63 A
200 leptir-1.mjesto 2:33,45 A
200 mješovito-3.mjesto 2.28,83 A
400 mješovito-1.mjesto 5:32,07 A

Bono Iličić (2006)
400 mješovito-2.mjesto 6:05,98

MlađI kadeti (Ž-2008,2009/M-2007,2008)
Ana Milas (2008)
100 leđno-3.mjesto 1:39,03

Roko Šabić (2007)
50 prsno-3..mjesto 42,71
100 leđno-3.mjesto 1:28,23

Vito Svetina (2007)
50 leđno-2.mjesto 37,67

Frane Gilić (2007)
50 leptir-3.mjesto 37,35

Početnici (Ž-2010/M-2009)
Buga Vukić (2010)
400 slobodno-1.mjesto 6:37,25
100 slobodno-1.mjesto 1:29.00
100 prsno-1.mjesto 1:47,11
200 mješovito-1.mjesto 3:36,23
50 leđno-1.mjesto 48,62
50 leptir-1.mjesto 50,33
100 leđno-2.mjesto 1:42,98

Elena Valenteković (2011)
100 leđno-1.mjesto 1:42,52
400 slobodno-2.mjesto 6:38,10
100 slobodno-2.mjesto 1:31.20
50 prsno-1.mjesto 53,63
200 mješovito-2.mjesto 2:36,31
50 leđno-2.mjesto 48,77

Štafetne utrke
Ženske:
Kadetkinje
4x100 mješovito - 1.Mjesto 5:17,06 (Filipović Ana, Barbara Toter, Magdalena Krstić, Filipović Sara)
4x100 slobodno-2.Mjesto 4:40,65 (Krstić Magdalena, Horvat Lara, Filipović Sara, Filipović Ana)
Mlađe kadetkinje
4x100 mješovito-3.Mjesto 6:49,42 (Horvat Lucija, Milas Ana, Horvat Laura, Vukić Buga)
Muški :
Kadeti
4x100 slobodno-3.Mjesto 4:19,94 (Peterko Lucas, Lukić Fran, Iličić Bono, Kovačević Josip)
Mlađi kadeti
4x100 mješovito-3.Mjesto 6:02,04 (Svetina Vito, Šabić Roko, Gilić Frane, Bućma Rene).













Tekst i foto: PK Osijek Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: