Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pun mjesec

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2007. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la (Pogledaj post): › tek nedavno sam počela osjećati njegov utjecaj i to u obliku nesanice i razdražljivosti...ili je to nedostatak vitamina? ne znam. nek me netko prosvijetli. znam samo da je bio pun mjesec tih dana...

I ja sam primijetila da uopće ne mogu spavati kad je pun mjesec, a inače imam jako čvrst san i zaspem čim legnem u krevet. Možda i nije to zbog toga, ali isto je tih dana bio pun mjesec...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.05.2007. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa prije sam gledo jedan dokumentarac. ljudima su dali bombone sa jestivom bojom, žuti su pojačavali elktricitet na tijelo a smeđi smanjuju(tak su im rekli, a nema nikakog utjecaja). Polovica sa žutim bombonima se jače trgnila a sa smeđim slabije na istu jačinu.

BITNO JE ŠTO JE ČOVJEKU U GLAVI

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.05.2007. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam velika spavalica i jaaaaako volim spavati...razdražljiva nisam definitivno....ali zadnjih pola godine ne spavam dobro uopće,možda zbog punog mjeseca,a možda ne..ali znam da moj brat ne može spavati kad je pun mjesec i to još od malena...strašššno

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 5:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni ja nisam oka sklopio večeras. Pun mjesec. Trebali bi osnovati neku udrugu ili nešto da ljudi koji ne mogu spavati kad je pun mjesec imaju šta raditi tu noć.

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Ni ja nisam oka sklopio večeras. Pun mjesec. Trebali bi osnovati neku udrugu ili nešto da ljudi koji ne mogu spavati kad je pun mjesec imaju šta raditi tu noć.


A čemu služi forum?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: