Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "Parcela na mjesecu za dječje igralište"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65694
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2018. 10:17 
Naslov:  Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "Parcela na mjesecu za dječje igralište"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono ajd zelene površine gazi dođe komunalac i može ti naplatiti kaznu. Nije građevinsko zemljište, možda je polu-dječje igralište, idealno mjesto za parking? - možda je pokušaj uljepšajmo grad (odlično smo uljepšali smećem, jopet pogledaj video) i stranka Biraj Bolje kada u nedjelju pobjedi na izborima svuda pa tako i na Jugu-II ćemo vam kao obećati da ćemo sve to promijeniti u mjesec dana.

E NEĆEMO, al ćemo lajati na sva usta oko toga. MEĐUTIM.

Ovo je samo od mnogih površina na JUGu-II koje se lijepo može urediti i pretvoriti u pravi Diznilend.

Sukladno (našao riječ na internetu) svemu tome, smislio sam na koji se način spasiti.
Ovo sto vidite na videu je samo jedna zelena površina koja se ne može pretvoriti u predivno dječje igralište. Je l' me vidite? Je l' me čujete? Ja mašem i vičem "JEL ME ČUJETE"

- eto toliko je mala površina između nekoliko zgrada.
TKO ME TOČNO LOCIRA NA VIDEU DOBIVA ČOKOLADU! - lako je.

Svakih nekoliko dana se po raznim medijima pojave razne insinuacije (kupio sam rječnik) kako je svaki normalan propali hrvatski čoek svoju ušteđevinu investirao u nešto e pa i ja ću.

Svih 100kn koliko sam uštedio zadnjih 3 god i 7 mjeseci.

Ima već dosta godina kako je počela rasprodaja parcela na mjesecu, samo što naša vlada šuti o tome jer ne žele da znamo s obzirom na cijenu.

Naime jedan hektar obradive površine košta oko 1 kune kad se preračuna iz dolara. Čim sam to saznao, odlučio sam uložiti mojih 100 kuna i uzet si neki krasan komad zemlje tamo.

Imam na papiru sve zeleno na bijelo i ne može mi nitko ništa (jači sam od sudbine).

Malo sam si pročitao i neke brošure koje stvari najbolje uspijevaju, a mogu se prodavati po cijeloj zemaljskoj kugli. Otpalo.

Ja ću praviti dječja igrališta i pozivam svu djecu koja se žele bezbrižno igrati samo neka dođu.

Doduše malo mi sporije ide skupljanje početnog kapitala za investiciju igrališta (majkeT je l' se piše riječnik ili rječnik?) ali polako, dok dobijem unuke biti će gotovo.

Jedno garantiram NEĆE biti govana od pasa, goluba, mačaka, sove, tigra, kengura ili slično. Svuda će biti postavljeni znakovi i vrećice za govna ako bas netko povede u šetnju ljubimca nek počisti za njime.

Recimo ako povedeš svog aligatora u šetnju mora imati brnjicu ...Nek se zna reda.

Volio bi da vam mogu reći koliko sam uzbuđen a još ak mi se strefi da baš na mojoj parceli ima i nafte..a šta ću ništa od igrališta ali neće ni izgledati ovako kao na videu nego iskorišteno zemljište do kraja.

... ajme di mi je kraj.






Tekst i foto: Krunoslav Štiks

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: