Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "bećarac na uglu Umaške i Divaltove ulice Biraj Bolje"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65665
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2018. 16:37 
Naslov:  Biraj Bolje: Krunoslav Štiks "bećarac na uglu Umaške i Divaltove ulice Biraj Bolje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgubi ovaj jadnik sud i ode policajki novčana "nagrada", hajde bar nek si sad kupi onda bluzu drugačije boje a ne plave a tako i

u mojem kvartu Juga 2 vazda neko veselje. Ako se susjedi ne svađaju, ako se ne šara po zgradama i uništava javna imovina onda se barem sudaramo (prometna nesreća dalje u tekstu SUDAR) autima na križanju.

Svako malo, gotovo da ne prođe tjedan bez barem neke "kvrcavice" sa samo manjom materijalnom štetom.

U jednom takvom slučaju sudjelovala je i moja supruga koja je iz ulice htjela skrenuti na Divaltovu ulicu i čekala da prođu dva auta, normalno oni se nisu vidjeli radi lose (ne)preglednosti i s jedne i s druge strane - opala sudar pa oba auta u moj i to ni kriv ni dužan al eto sto bi se reklo nije govno to se pas posro. Isti bog.

Uglavnom razumljivo je da infrastruktura, kako je zamišljena s tramvajem nije losa ali s ovim dodatnim parkingom na koji stane tek nekoliko auto preglednost ne da je smanjena nego je uopće nema i logično je da se sudari događaju svako malo. Krvi, stakla, ostataka dijelova auta kod nas uvijek ima. Neka, bolje neg da fali.

Srećom moja supruga bila je samo lakše ozlijeđena a MOJA sreća sto je auto imao kasko te nisam morao kune uložiti u popravak koji je koštao 5 znamenki.

Kada dođeš poslije onda svatko ima svoj scenario kako se sudar dogodio, dakle:

"Ovaj je išao s lijeve strane i nije vidio sto mu u susret dolazi ravno a onaj sto je čekao da izađe nije vidio ovog desnog da čeka lijevog koji je možda ipak malo brzo vozio a lijevi je mislio da ovaj sto stoji čeka njega da prođe sto desni nije znao.." - Santa Barbara 0 bodova. Skupe se susjedi to prase, to veselje, to tamburaši odmah dolete, to francuske salate mala festa u ulici kad bude sudar.

ne možes vjerovati al svi se susjedi složili u jednom: PA KOLIKO KOSTA DA SE TU STAVI MAKAR 2-3 OGLEDALA za vozače da bi se barem malo bolje vidjeli.

Ne bi ne znam koliko jako pomoglo ali svakako bi olakšalo, e grade moj.

Ima jedan susjed koji uvijek kad je sudar kaže "e kad nitko mene neće slušati a gle koliko djece ovdje". Stvarno, istina čovjek uvijek pizdi jer živi na čošku i uvijek sve vidi.

Baj D Vej ovaj na slici, to ja. Pa di nećeš svojim glasom na izborima mene okružiti Visok zgodan plav pamet još i kuhat znam. Doduše malo sam obradio u fotošopirali krivi plagin izgleda.

Nego....Ja moram makar za kraj dva-tri komada makar umro, na lakat što narod kaže.

Nadam se da radi bećarca neću morati platiti kaznu jer nemam od čega, radije prihvaćam zatvor a sve štovatelje stranke #BirajBolje molim da se suzdrže, jer ih ne možemo financirati troškovima pjevanja. NEMA PJEVANJA (za sada).

"Štoj u pjesmi to se pjevati smije, tko se ljuti taj za društvo nije"

"Štoj u pjesmi to se pjevati mora, tko se ljuti uvališ mu kruti"

"Mili Boze uvijek neko sranje Biraj Bolje pa će biti manje"



Tekst i foto: Krunoslav Stiks

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: