Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

PK Osijek Žito na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske predstavljalo 26 plivača i plivačica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42970
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2018. 8:40 
Naslov:  PK Osijek Žito na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske predstavljalo 26 plivača i plivačica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proteklog vikenda, PK Osijek Žito bio je domaćin Regionalnog Prvenstva Hrvatske, Regije 4( 25m bazen) u organizaciji HPS-a.

Na natjecanju je nastupilo 14 klubova regije sa 118 plivača. Medalje su se dodjeljivale u kategoriji mlađih juniora, dok je za juniore i seniore samo objavljen rezultat i plasman.

Plivački klub Osijek Žito predstavljalo je ukupno 26 plivača i plivačica u kategoriji od kadeta do seniora. Članovi PK„Osijek Žito“ bili su jednom prvi, 7 puta drugi, 10 puta treći te su osvojili 7 pojedinačnih medalja. U štafetama 4 puta prvi, 7 puta drugi, 2 puta treći te su osvojili 9 štafetnih medalja.

Plasmani i osvojene medalje PK osijek Žito:
Filip Ovničević 2002.- ml. junior:
3. mjesto 50m prsno 31,83
3. mjesto 50m slobodno 25,01
3. mjesto 100m leptir 1:00,78
3. mjesto 100m prsno 1:11,66

Lucas Peterko 2005.- kadet:
2. mjesto 400m mješovito 5:18,60
3. mjesto 1500m slobodno 20:23,59

Magdalena Krstić 2006.- kadetkinja:
2. mjesto 800m slobodno 10:51,82

Marin Valinčić 1999.- ml. senior:
1. mjesto 50m leptir 26,41
2. mjesto 100m leptir 59,13

Antonio Antunović 2000.- junior:
2. mjesto 400m slobodno 4:19,09
2. mjesto 200m slobodno 2:02,87
2. mjesto 1500m slobodno 17:38,37
3. mjesto 200m leđno 2:19,40

Klara Božičević 2002.- juniorka:
2. mjesto 200m leđno 2:26,02
3. mjesto 100m mješovito 1:10,07
3. mjesto 200m slobodno 2:14,95
3. mjesto 200m mješovito 2:33,48

Juro Jani Vidić 1999.- ml. senior:
3. mjesto 200m mješovito 2:27,27

Štafete 4x50m slobodno:
1. mjesto Sven Radić, Vedran Zvonarić, Lucas Peterko, Filip Ovničević (1:45,29)- ml. juniori
2. mjesto Ira Ivković, Marija Knežević, Magdalena Krstić, Petra Bilić (2:02,55)- ml. juniorke

Štafete 4x200m slobodno:
1. mjesto Filip Ovničević, Vedran Zvonarić, Sven Radić, Lucas Peterko (9:14,63)- ml. juniori
2. mjesto Marija Knežević, Magdalena Krstić, Petra Bilić, Ira Ivković (10:27,02)- ml. juniorke
1. mjesto Antonio Antunović, Marin Valinčić, Juro Jani Vidić, Petar Knežević (8:42,65)- seniori
3. mjesto Klara Božičević, Petra Katavić, Sara Filipović, Lara Horvat (10:41,58 )- juniorke

Štafete 4x50m mješovito:
2. mjesto Ira Ivković, Petra Katavić, Magdalena Krstić, Marija Knežević (2:18,50)- ml. juniorke
2. mjesto Lucas Peterko, Sven Radić, Filip Ovničević, Vedran Zvonarić (1:59,86)- ml. juniori
1. mjesto Marko Filipović, Juro Jani Vidić, Marin Valinčić, Petar Knežević (1:54,02)-seniori
Štafete 4x100m slobodno:
2. mjesto Sven Radić, Vedran Zvonarić, Lucas Peterko, Filip Ovničević (4:00,06)- ml. juniori
3. mjesto Marija Knežević, Petra Bilić, Sara Filipović, Ira Ivković (4:41,89)- ml. juniorke

Štafete 4x100m mješovito:
2. mjesto Vedran Zvonarić, Sven Radić, Filip Ovničević, Lucas Peterko (4:28,97)- ml. juniori
2. mjesto Petar Knežević, Juro Jani Vidić, Marin Valinčić, Marko Filipović (4:15,13)- seniori







Tekst i foto: PK Osijek Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: