Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Održano 6. Otvoreno Prvenstvo Hrvatske u Grapplingu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42969
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2018. 10:14 
Naslov:  Održano 6. Otvoreno Prvenstvo Hrvatske u Grapplingu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U organizaciji Hrvačkog kluba Osijek u dvorani Gradski vrt u subotu je održano 6. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u grapplingu, hrvačkoj disciplini u kojoj je cilj protivnika srušiti na pod i prisiliti ga na predaju gušenjem ili polugom na neki od zglobova. Na natjecanju je sudjelovalo 200 natjecatelja iz Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine. Natjecanje je bilo podijeljeno u dva dijela, prvi dio natjecanja za mlađe kategorije, te drugi dio natjecanja za juniore i seniore. Najuspješnijim natjecateljem drugu godinu zaredom proglašen je Filip Marić iz kluba BJJ Vinkovci. Najuspješnija natjecateljica je Marta Wojdat koja je nastupala za klub Trešnjevka Thunders. Pehar za najuspješniji klub natjecanja zaslužio je Hrvački klub Osijek s ukupno 12 osvojenih medalja.

Iz Hrvačkog kluba Osijek medalje su osvojili: kadeti Luka Vukić (zlato u kategoriji do 85kg), Ante Ljubas (bronca u kategoriji do 63 kg), zatim juniori Slaven Poznić (zlato u kategoriji do 84 kg), Lovro Ivančić (srebra u kategoriji do 71 i 77 kg), Marin Mikulić (srebro u kategoriji do 84kg), Rene Rebolj (bronca u kategoriji do 92 kg), Ante Komljenović (bronca u kategoriji do 84 kg), te seniori Ivica Tadijanov (zlato u kategoriji do 92 kg i bronca u kategoriji do 100 kg), Miro Erkapić (srebro u kategoriji do 84 kg) i Igor Feješ (bronca u kategoriji do 100 kg).

Službeni rezultati natjecanja:
Natjecatelji rođeni 2012. i 2011. godine
-20 kg
1. Fran Preradović, Ju jitsu klub Tatami
2. Aleksandar Bukovica, Ju jitsu klub Mangetsu

-25 kg
1. Jakov Kaurin, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Baličević Gabrijel, Bjj Factory Đakovo
3. Ivan Lončarić, Bjj Factory Đakovo
3. Sergej Čanaki Humel, Ju jitsu klub Tatami

-30 kg
1. Aleksa Ćućuz, Žerjal
2. Stipe Požega, Ju jitsu klubTatami
3. Dunja Kersten, Ju jitsu klub Tatami
3. Noa Bionda, BJJ Factory Đakovo

-35 kg
1. Fran Kapetan, Bjj Factory Đakovo
2. Petar Brtan, MMA klub Bulls Đakovo

Natjecatelji rođeni 2010. i 2009. godine
-25 kg
1. Nikola Petar, Shaoiln
2. Fran Sedlovski, Ju jitsu klub Mangetsu
3. Andrija Vukašinović, Ju jitsu klub Tatami
3. Kardinal Vito, Bjj Factory Đakovo

-30 kg
1. Prkačin Filip, Bjj Factory Đakovo
2. Đumić Lovro, Bjj Factory Đakovo
3. Luka Preradović, Ju jitsu klub Tatami
3. Juraj Srzentić, Shaolin

-35 kg
1. Gabriel Kaurin, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Toma Škobić, Ju jitsu klub Tatami
3. Borna Bionda, Bjj Factory Đakovo
3. Miletić Zara, Bjj Factory Đakovo

-40 kg
1. Katić Mate, Bjj Factory Đakovo
2. Ilija Suhalj, Ju jitsu klub Mangetsu
3. Noa Kopljar, Ju jitsu klub Tatami

+40 kg
1. Dean Kupina, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Matej Davidović, MMA klub Bulls Đakovo
3. Josip Petrešin, Ju jitsu klub Tatami
3. Anđela Ćućuz, Žerjal

Natjecatelji rođeni 2008. i 2007. godine
-30 kg
1. Nora Filić, Bjj Factory Đakovo
2. Kristijan Petar, Shaolin
3. Nikolić Ana, Bjj Factory Đakovo

-35 kg
1. Mihael Kaurin, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Lalić Nikola, Bjj Factory Đakovo

-40 kg
1. Veljko Sekulić, Constrictor Fight Team Kula
2. Luka Stivi, Ju jitsu klub Tatami

+40 kg
1. Josip Kupina, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Toni Solar, Ju jitsu klub Mangetsu 3. Mate Micheli, Ju jitsu klub Tatami
3. Zvonimir Šantak, Ju jitsu klub Tatami

Natjecatelji rođeni 2006. i 2005. godine (NOVACI/POČETNICI)
-42 kg
1. Marija Ivić, Constrictor Fight Team Kula
2. Gabrijel Blažević, Ju jitsu klub Tatami
3. Jan Juroš, MMA klub Bulls Đakovo

-46 kg
1. Sara Filić, Bjj Factory Đakovo
2. Stela Lončarić, Bjj Factory Đakovo
3. Nikolina Erceg, Bjj Factory Đakovo

-50 kg
1. Crnoja Matko, Bjj Factory Đakovo
2. Ana Babić, Ju jitsu klub Tatami

-72kg
1. Vlado Blažević, Bjj Factory Đakovo
2. Glavačević Luka, Bjj Factory Đakovo
3. Armin Haliliović, ICON Jiu Jitsu Team Tuzla

Natjecatelji rođeni 2004. i 2003. godine (ŠKOLARCI)
-59 kg
1. Ognjen Živković. Constrictor Jiu Jitsu Team Kula
2. Miloš Sikima, Family Fight Team Sombor
3. Teodora Jovičić, Constrictor Fight Team Kula
3. Aleksa Sekulić, Constrictor Fight Team Kula

-73 kg
1. Dujmović Karlo, Bjj Factory Đakovo
2. David Gotovac, Fight Factory Velika Gorica
3. Josip Čalo, Ju jitsu klub Tatami

+73 kg
1. Ilija Ćubić, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Martić Dominik, Vukovarski sokol
3. Petar Srbiš, MMA Viking Koprivnica

Natjecatelji rođeni 2002. i 2001. godine (KADETI)
-63 kg
1. Domagoj Barišić, Fight Factory Velika Gorica
2. Marko Blažević, Bjj Factory Đakovo
3. Tin Požgaj, MMA Mursa
3 .Ante Ljubas Hrvački klub Osijek

-69 kg
1. Luka Pavlović, ATT
2. Anđelo Ivaković, Icon Jiu Jitsu Team Tuzla
3. Omar huseinagic ICON JIJU JITSU TEAM TUZLA
3. Mihael Valentić, ATT

-76 kg
1. Dujmović Karlo Bjj Factory Đakovo
2. Lukas Lechner Judo klub Mihovil Šemovec
3. Mateo Mandarić Fight Factory Velika Gorica
3. Filip Gunčević MMA Mursa

-85 kg
1. Luka Vukić, Hrvački klub Osijek
2. Damir Vlajsavljević, BJJ Checkmat Pura Vida Cres
3. Uroš Kočović, Constrictor Fight Team Kula
3. Mihovil Bilen, BJJ Vinkovci

+85 kg
1. Dario Grgić Fight Factory Velika Gorica
2. Dario Majcog Hrvački klub Vindija
3. Herljević-Teparić Damir Icon Jiu jitsu Team Tuzla
3. Petar Srbiš MMA Viking Koprivnica

Natjecatelji rođeni 2000. i 1999. godine (JUNIORI):
-66 kg
1. Filip Marić, BJJ Vinkovci
2. Anđelo Ivaković, Icon Jiu Jitsu Team Tuzla
3. Marko Blažević, Bjj Factory Đakovo

-71 kg
1. Filip Marić, BJJ Vinkovci
2. Lovro Ivančić, Hrvački klub Osijek
3. Ivan Požgaj, MMA Mursa
3. Omar Huseinagić, Icon Jiu jitsu team Tuzla

-77 kg
1. Patrik Čelić, Ju jitsu klub Mangetsu
2. Lovro Ivančić, Hrvački klub Osijek
3. Lukas Lechner, Judo klub Mihovil Šemovec

-84 kg
1. Slaven Poznić, Hrvački klub Osijek
2. Marin Mikulić, Hrvački klub Osijek
3. Mihovil Bilen, BJJ Vinkovci
3. Ante Komljenović, Hrvački klub Osijek

-92 kg
1. Ivan Gajčević, BJJ Vinkovci
2. Ivan Lončarević, MMA Mursa
3. Rene Rebolj, Hrvački klub Osijek
3. Marko Kovačević, BJJ Vinkovci

+92 kg
1. Dario Majcog, Hrvački klub Vindija
2. Dario Salaj, MMA Viking Koprivnica
3. Ivan Šimunić, MMA Viking Koprivnica

Natjecatelji rođeni 1998. godine i stariji (SENIORI):
Muškarci: -71 kg
1. Goran Lovrek, BJJ Team Arrow
2. Andrej Jovanović, Ju jitsu klub Tatami
3. Ivan Zidar, Allstars Training Centre
3. Domagoj Gunčević, Ju jitsu klub Tatami

-77 kg
1. Ivan Rakocija, HAJJK Mladost Alliance Black Dragon
2. Ivan Matešić, Checkmat Zadar
3. Frane Velčić, BJJ Checkmat Pura Vida Cres
3. Tin Kranželić, SUBOS

-84 kg
1. Ivan Kontak, Trešnjevka Thunders
2. Miro Erkapić, Hrvački klub Osijek
3. Dominik Malekinušić, SUBOS
3. Rijad Grabčanović, Icon Jiu Jitsu Team Tuzla

-92 kg
1. Ivica Tadijanov, Hrvački klub Osijek
2. Filip Majić, Grindhouse BJJ
3. Josip Levar, Fight Factory Velika Gorica
3. Bojan Kožul, BJJ Team Arrow

-100 kg
1. Nenad Santrač, Family Fight Team
2. Hrvoje Sirovec, MMA Viking Koprivnica
3. Igor Feješ, Hrvački klub Osijek
3. Ivica Tadijanov, Hrvački klub Osijek

+100kg
1. Petar Buzolić Alliance Black Dragon Split
2. Tomislav Nikolić HK Split 3. Marko Sikima Fft sombor
3. Hrvoje Sirovec MMA Viking Koprivnica

Apsolutna žene
1. Marta Wojdat, Trešnjevka Thunders
2. Nikolina Katic, BJJ Donji Miholjac
3. Kalista Lazić, Ju jitsu klub Tatami
3. Ena Car, Vukovarski sokol

Najuspješniji natjecatelj: Filip Marić, BJJ Vinkovci Najuspješnija natjecateljica: Marta Wojdat, Trešnjevka Thunders Najuspješniji klub: Hrvački klub Osijek







Tekst i foto: Hrvački klub Osijek

Najava: SD Gradski vrt: 6. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u Grapplingu [2018.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: