Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MaxTV - Naša iskustva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi imamo MAX vec godinu i pol dana i sve radi kako spada. Zamrzne se samo 2-3 puta mjesecno, a svaki mjesec dolaze novi kanali. ja sam prezadovoljan...jos da titluju discoverye i BBC prime...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbga, inače ne gledam teve, al' kad gledam i kad počne štekat, smrzavat' i zajebavati - požalim što sam uopće opet počeo.
Tak' da - no maxtv for mi!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›

...pa dobro, koje ja to tehničke mogućnosti nemam, a prvi susjedi imaju??????...svi smo na istoj centrali, svi imamo isti kabel, wtf???????...bilježim se sa štovanjem...
pokušat ću jednostavno
...kao primjer navest ću slučaj mene i mog bratića koji smo kuća do kuće..ja imam dsl,on nema,jer nema mogučnost( različite centrale)
..razlog je u telefonskim centralama i broju parica (brojeva za korisnike )koje one imaju....dakle vjerojatno je da ti i tvoj susjed niste na istoj centrali....( jedna velika centrala se sastoji od nekoliko "blokova" )
..jedini razlog tome što on nema dsl je taj što oni čekaju da se skupi neki određen broj korisnika zbog kojih bi im se financijski isplatio

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dobro, a kakve prijedloge imate - što uzeti od takve vrste zabave?....odmah da se ogradim: Bnet također nema infrastrukturu, ja zvala....to se zove život u predgrađu Metropole...%-/

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...dobro, a kakve prijedloge imate - što uzeti od takve vrste zabave?....odmah da se ogradim: Bnet također nema infrastrukturu, ja zvala....to se zove život u predgrađu Metropole...%-/

DigiTV

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jok i digi,
moja preporuka je uložiti u digitalnu satelitsku.
Ovisno o parama i koliko ćeš vremena provoditi uz TV.
Ako trebas samo nase programe dobra je i DVB-T (Zemaljska digitalna- NOVA, HRT 1 i 2, RTL- cca 300 kn reciver)
Ako misliš uložiti oko 2 000 kn u Dreambox gledat ćeš oko 1 500 programa sve legalno. S tim da je sada dostupan i HD rezolucija i svake godine kupovati karticu za oko 800- 1000 kn
Za 1000 kn ulaganja u opremu možeš glediti cca 400 - 500 kn no na ilegalan način koji je sada nesto zaštekao jer se pojavilo novo kodiranje i treba kupiti nove recivere koji će moći to odkodirati.
Malo progooglaj CRO Satelite forume.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

starci uzeli maxtv prije nekih tjedan dana i oni su zadovoljni. meni ni iz džepa ni u džep al skonto sam da im signal kasni nekih 5 sekundi. to smo naravno otkrili dok smo gledali rukomet. ja se derem u svojoj sobi a kod njih nije ni počeo napad hehe

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kasni jer je digitalni prijenos.isto je i kod digija i sličnih stvari.anakonda pošalji broj na pm ti bacim oko zašto zapravo ne možeš imati max tv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, anakonda..nama su prije tri tjedna stigli na kuću i pinovi, kodovi..ali kako od uređaja ni taga..kad smo ih nazvali rekoše nam kako nam ipak ne mogu dati max-tv, jer nema tehničkih mogućnosti..
Ma brljaju nešto, garant.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 20:24 
Naslov:  Re: MaxTV - Naša iskustva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje iskustvo...

Ovako, uzeo sam maxtv na probni rok ko i svi...i što se dogodilo?!?! zaboravio sam da je 3 mjeseca prošlo prošli mjesec, nakon isteka tri mjeseca, ugovor se automatski produžuje na dvije godine...ok, moja greška...no, što sad!?!? sad moram plaćat 65 kn pretplatu kako bih gledao RTL, nova tv, hrt1, hrt2, hrpu programa na kojima su dokumentarci ( neki nemaju titlove ), programi sa glazbom, sportski kanali, programi susjednih zemalja, programi sa sapunicama ( tipa zona romantica )...nema ni jedan program na kojem možeš gledati filmove...no, naravno, ima rješenje i za to...HBO koji ćeš platit nekih 50 kn mjesecno...a ako želiš još programa ( dodatni paket ) i to ces platit nekih 50 kn....što onda znaci da ta pretplata nije više 65 kn, nego 165kn....da ne zaboravim spomenit jedinu korisni stvar, koju je već DonQuijote spomenio, a to je Snimalica koja košta 20 kn za 10 sati snimanja...i tako smo pretplatu sa 165 kn povećali na 185 kn.

Sve bi to još nekako mogao prihvatit da nema zamrzavanje slike....pa i ono što kolega forumaš Poodingh kaže, dva tri mjeseca se samo zamrzne slika...ako već plaćam pretplatu po toj cijeni, onda ne želim ni najmanje provodit vrijeme restartirajući uređaj, a pogotovo kad to moram radit u prosjeku jednom tjedno.....
Kad se slika zamrzne, onda maxtv prijemnik ne možeš ugasit na standardni način ( tipkom na daljinskom upravljaču ), nego moraš iz utičnice.....Wink

U početku, kad bi mi se slika zamrznula, nazvao bih službu za korisnike, koja je da napomenem uvijek ljubazna ( vjerujem da su i nasmiješeni, iako ih ne vidim ). Wink
I tako ja zovem službu kad se javi sekretarice, koja kaže " u koliko želiš ovo-ono pritisni tipku 1, ukoliko želiš to i ovo pritisni tipku 2 ...itd." nakon što sekretarica prođe kroz sve te broje od 0 pa do 9 ( a to nije tako brzo ) pocne zvonit...s druge strane slušalice čuješ javljanje operatera, koji razgovor započinje sa: "Dobar dan, Čovjekkojipojmanema pri telefonu, kako vam mogu pomoći?"...živčanim i visokim tonom objašnjavam u čemu je problem, da bi mi on na to ogdovorio: "Hm, kod nas je sve u redu, restartirajte svoj uređaj"...i svaki put kad sam ih zvao zbog nekog problema na maxtv, uvijek sam dobivao isti odgovor "restartirajte svoj prijemnik"...kontam kad bi ih nazvao i rekao da mi se zapalio max tv prijemnik, opet bi dobio isti odgovor, da restartiram to govno.
Shvativši da ih uzalud zovem, prestao sam se oslanjat na njihovu pomoć.

Kako mjesec brzo prođe, dokazuje već pristigli račun za maxtv ( prvi račun otkada ga imam kao komercijalni korisnik ) koji iznosi: 65 kn pretplata + 250 kn max tv prijemnik...gledam račun u čudu i ne znam što da radim, da ih zovem i jebem im mater, jer su mi rekli da ću maxtv prijemnik platit samo prvi mjesec, po cijeni od 49 kn.....uzimam opet po već ne znam koji put telefonski slušalicu i zovem OPET službu za korisnike da im se požalim na visoki račun. Javi se neki lik s druge linije i tako ja njemu objašnjavam da sam dobio 250 kn za maxtv prijemnik, što smatram da nije u redu, jer sam obavješten da ću dobiti samo 49 kn račun za prijemnik....lik nešto tipka provjerava, da bi na kraju zaključili da su oni pogriješili i da stvarni račun za maxtv prijemnik iznosi 49 kn, a ne 250 kn. Zamislite samo koliko ljudi nije zvalo da provjere tu sumnjivu cifru od 250 kn, nego su ošli uplatit......pa jebem ti T-com.

I eto, to je moje iskustvo sa t-com i njihovim prozvodom....samo se nadam da kad večeras sjednem ispred TV-a sa punom zdjelom kokica pripremajući se za neki večernji film na HBO-u, neće zamrznit slika, pa neću morat restartirat prijemnik, jer taj proces traje 10-15 minuta, što znači da dobar dio filma propustim...

Mogao bih još svašta pisati o njihovom (ne)kvalitetnom proizvodu...od usporenog daljinskog upravljača do skupih filmova u videoteci.....


Zadnja promjena: zeros; 26.01.2009. 21:38; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima jedna caka ako želite raskinuti ugovor.konstantno prijavljivanje kvara.kako u većini slučajeva zbog loše kvalitete kabela do vas i same opreme korištene kvar neće moći biti otklonjen moći ćete odjaviti ugovor bez penala.
misstake pssst Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Moje iskustvo...
.....

evo čovjek je napisao sve što sam i ja mislio, al mi se nije dalo toliko pisat....
uglavnom syebali su nas sve

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2009. 3:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hhhhhh


Zadnja promjena: mali R; 26.02.2010. 14:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2009. 3:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
godine...ok, moja greška...no, što sad!?!?


Manje pij!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2009. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon što sam pročitala vaša loša iskustva..uopće mi nije žao što nismo uzeli maxtv...
Ma t-com je pljuga i rado bih promjenila operatera ali kao i većini građana naše lijepe ništa drugo mi nije dostupno..i da nisam ovisna o internetu odjavila bih i fiksni tel.
Pitam se kako nas samo mogu tako za nos vući ?

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: