Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cadillac: Grey Accent Trio / Ekv Tribute

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65676
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2018. 9:51 
Naslov:  Cadillac: Grey Accent Trio / Ekv Tribute
Od 03.11.2018. 22:00 do 05.11.2018. 21:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj tjedan u Cadillacu:

Subota, 3. studeni 2018.
Kažu da je manje više ali za naš bivši duo to ne pije vodu... Samo pivo. Dečke znate osim što ih ne znate jer je u njihov wolf pack primljen još jedan virtuoz na gitari koji će omogućiti Denisu da se pozabavi samo pjevanjem i raširi svoja vokalna paunova krila. Za cojonesima i dalje Ivan koji cojones udara rukama i time nama stvara ugodu. Novi član benda će potpisivati majice, čarape, dojke i slično odma nakon svirke pa ponesite svo troje... Subota,23h, ein kleines pozornica ein tolles party...



Ponedjeljak, 5. studeni 2018.
- Ekv Tribute par godina za nas -
Na kraju smo puta, potpuno cisti
potpuno sami, beskrajno tupi,
jer strasno je hladna
krv koja teče i ostavlja trag.. M. Mladenović ( 1958. - 1994. )

Nadolazeći 5.studeni ne obilježavamo zbog toga što je 5.studenog 1967. godine u željezničkoj nesreći na stanici Hither Green u Londonu među preživjelima bio i Robin Gibb, član grupe Bee Gees, već zato što je na taj dan 5.studenog 1994. godine Milan Mladenović član legendarne grupe Ekv, inače naš čovjek rođen u Zagrebu () , prošao kroz tunel svjetlosti na drugu stranu potpuno čist i potpuno sam. Ljubaznošću troje sjajnih glazbenika ugodne vanjštine i zlatnih srca kojima ni imena ne znamo, održati će se u klub Cadillac, ulica M. Mladenovića 28 ( bivša Stepinčeva) koncert pod radnim nazivom - Ekv Tribute par godina za nas -. Ukoliko tog 5. studenog 2018 . godine poslije Dnevnika 3 nemate u planu nešto ozbiljnije raditi, navratite u klub Cadillac i protratite taj ponedjeljak na rokenrol, weltschmerz i po koje pivo …“

“Za kraj bih rekao samo da mi ni u kom slučaju nije žao što sam sve ove godine protraćio na tako neozbiljnu stvar kao što je rokenrol, i mislim da poštenije i iskrenije nisam mogao da potrošim sve te godine..“ M. Mladenović ( 1958 – 1994 )

“Za kraj možemo reći da nam ni u kom slučaju nije žao što ćemo 5. studenog 2018. godine protraćiti na tako neozbiljnu stvar kao što je rokenrol …“ Uprava kluba ( 1992 – )
Prezbiterijancima,hindusima,muslimanima,kršćanima,subotarima,adventistima sedmog dana,urednicima petog dana,židovima,amišima, scijentistima, protestantima,animalistima , maradonistima i štovateljima Zdravka Tomca ulaz besplatan dok je ateistima također ulaz besplatan, jer ni njima nije lako.
Uprava.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: