Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Night club Rockatiki: Večer starih hitova / Moj dečko nije u gradu / Peđa Medenica - koncert

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2018. 11:03 
Naslov:  Night club Rockatiki: Večer starih hitova / Moj dečko nije u gradu / Peđa Medenica - koncert
Od 27.09.2018. 22:00 do 29.09.2018. 21:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj tjedan u night clubu Rockatiki:

Četvrtak, 27. rujna 2018.
Rockatiki otvara novu #nightlife večer - VEČER STARIH HITOVA! Svi studenti koji su se vratili u Osijek i dosta im je monotonog noćnog života check out našu studentsku večer! Uz poznate I bezvremenske domaće hitove ova večer bit će nezaboravna!



Petak, 28. rujna 2018.
Večer za sve koji su željni novih avantura! Pod našim svjetlima mnogi su upoznali ljubavi života i doživjeli najbolje večeri! Vraćamo te večeri nazad u Rockatiki! Uz poznate hitove i iznenađenja ova večer bit će nezaboravna!



Subota, 29. rujna 2018.
Ove subote 29.9.2018. u klubu Rockatiki dolazi Peđa Medenica. Svoj talent otkrio je publici kada se njegova prva pjesma "Imam ljubav ali kome da je dam" pojavila na internetu. Nakon toga publika je počela da ga traži krenuo je sa nastupima, i za vrlo kratko vrijeme postao veoma poznat na našim prostorima i šire.

KARTE ZA KONCERT: KLUB ROCKATIKI ČETVRTAK, PETAK I SUBOTA OD 22 DO 06 SATI NA ŠANKU

Najveći hitovi Peđe Medenice su “Čisto da znaš”, “Imam ljubav”, “Da me neko pita”, “Pomozi mi kad te molim”, “Posle tebe”, “Dođeš mi u san” i druge pjesme koje je ovaj vrhunski pjevač izveo za svoju publiku.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: