Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Subotom u Osijeku ne radi ni jedan stomatolog?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 13:54 
Naslov:  Subotom u Osijeku ne radi ni jedan stomatolog?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječani koje je “uhvatila” zubobolja posljednjih nekoliko vikenda ogorčeno su upozorili - u cijelom Osijeku subotom tijekom dana nema dežurnih stomatologa. Kako kažu, najkritičnije je od 7 do 19 sati, kada je liječničku pomoć zbog problema sa zubima nemoguće dobiti.

- Za grad veličine Osijeka, koji ima toliko zubara, nevjerojatno je da nitko od njih ne radi za vikend. Prošlu sam subotu cijeli dan obilazio grad u potrazi za stomatologom koji će mi pomoći budući da mi se zubno meso uz plombirani zub toliko upalilo da mi ni tablete protiv bolova nisu pomagale. Prvo sam oko osam došao u takozvanu dežurnu ambulantu Doma zdravlja, u kojoj nije bilo nikoga! Čekao sam bar sat vremena da se bilo tko pojavi, da bi mi na kraju čistačica koja je slučajno prolazila rekla kako taj dan nema dežurnog stomatologa u ambulanti! Onda sam krenuo obilaziti privatne ordinacije, ali sve su bile zatvorene - priča ogorčeni Osječanin, čije iskustvo nije osamljen slučaj.

Naime, sličnu nam je priču ispričala umirovljenica koja je vikend prije, također bez rezultata, tražila pomoć za tešku zubobolju. Njoj su, pak, u dežurnoj ambulanti rekli kako je liječnica bolesna, ali joj nije na vrijeme pronađena zamjena!
Kako doznajemo iz Doma zdravlja, njima se ne može pripisati krivnja za nedostatak dežurnih stomatologa subotom budući da je to dan kada dežurstava niti nema.

- Subota je regularan radni dan pa bi se tako svi oni koji imaju problema sa zuboboljom trebali javiti svojim stomatolozima koji, pak, sami određuju svoje radno vrijeme. Tako je i gospodin koji se javio trebao umjesto u dežurnu ambulantu Doma zdravlja otići svome stomatologu. A ako on tu subotu nije radio, krivnja svakako nije na Domu zdravlja. Naši stomatolozi uredno dežuraju noću te nedjeljom i blagdanima - rekao nam je dr. Rudika Gmajnić, ravnatelj Doma zdravlja uz napomenu da bi se, upravo zbog nenadanih bolova, građani unaprijed trebali informirati kod svojih zubara koju subotu u mjesecu rade i kada ne rade, tko ih umjesto njih može primiti.

Autor: Ivana Kukić/Glas-Slavonije.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.04.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zubari su nedodirljiva kasta pod velikom zastitom stomotoloske komore. oni cak ne moraju ni racune izdavati za svoje usluge

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod mene na Jugu 2 u malom domu zdravlja rade 4 stomatološke ordinacije i svaka od njih je dežurna jednu od subota u mjesecu. Baš se meni dogodilo da sam jedne subote imala problema sa zubićem i nakon neuspješnog nazivanja u Dom zdravlja, slučajno sam nazvala u mali Dom na Jugu i gle čuda, oni rade! Kasnije sam razgovarala sa držurnom stomatologinjom i ona mi je rekla kako ovi u Domu zdravlja nisu dužni dežurati subotom (nedjeljom postoji dežurstvo, ali samo noćno!). Tako da ako nekog boli zubić u subotu, do 14h (mislim) neka proba nazvati stomatološke ordinacije u svom lokalnom domu zdravlja, jer bi tamo trebao biti po jedan dežurni stomatolog svake subote u prijepodnevnim satima.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Siber radi kad god ga nazoves.. il on il zena mu.. a i sin Smile obiteljski biznis..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartok
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi onaj na štrosiki kod benetona! ja bila danas dopodne...

_________________
nije bitno dal znaš letjeti, bitno je da ne padneš! Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: