Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova: Druženje uz Mi Robot Builder

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65665
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2018. 15:59 
Naslov:  Portanova: Druženje uz Mi Robot Builder
16.09.2018. 10:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U nedjelju, 16. rujna 2018. godine od 10:00 do 18:00 sati u TC Portanova održat će se igra, druženje i testiranje Mi Robota.

Kroz radionice na testnom poligonu bit će omogućeno isprobavanje funkcionalnosti ovog svjetskog hita. Roditeljima će biti demonstrirani pozitivni aspekti igre s Mi Robotom, modularnom igračkom koja se može složiti u obliku robota, letjelice ili dinosaura i koja će zasigurno spojiti i zabaviti cijelu obitelj.

Robotom se upravlja koristeći besplatnu aplikaciju Mi Robot Builder koja je dostupna za Android i iOS mobilne uređaje. Upravljati robotom je moguće na više načina, a poseban dio aplikacije posvećen je jednostavnom programiranju robota da izvodi različite radnje, od kretanja do puštanja zvučnih efekata. Namijenjen je za dobni uzrast od 10 i više godina, a za sastavljanje pojedinog oblika, od 978 dijelova koliko ih dolazi u setu, uz upute je potrebno nekoliko sati.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: