Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lug: Okršaj Ljutomana [2018.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2018. 11:49 
Naslov:  Lug: Okršaj Ljutomana [2018.]
30.09.2018. 15:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U sklopu PaprikaFesta 30. rujna 2018. godine održat će se Okršaj Ljutomana!

O ovome je inače bio neki video na Facebooku, ali nisam vidio da je bilo išta slično kod nas. Zapravo, čuo sam da se neka ekipa natjecala na Burger festivalu u Zagrebu, ali mislim da ja to ne bih mogao… Zapravo, pogledaj, neki ljudi odustaju nakon dvije papričice! Jalapeno? Pa to jedem svaki dan za doručak, čak i peteljku pojedem! Koliko krugova imam? 9? To je samo devet papričica! Pa možda i mogu to podnijeti, vidim da je puno ljudi sudjelovalo. Samo malo, jel to Carolina Reaper piše na kraju?? Nije li to najljuća papričica na svijetu? Nisam siguran da mi se ovo sviđa. Ali svi me tjeraju, kažu da ne osjećam više nikakvu ljutinu i da možda uspijem doći do kraja. Znam da me očekuje bol, živim u Hrvatskoj, dan bez boli je ovdje čest kao i besplatan parking u Zagrebu. Ništa drugo mi ne preostaje nego prijaviti se. Uzet ću 2-3 litre jogurta sa sobom da mi bude lakše kasnije. Ako prođe – prođe! Ako me dotuku papričice, bar neću morati na posao dan nakon. A i svi ostali će biti dobri prema meni

PRAVILA NATJECANJA:
Prijava na natjecanje je besplatna
Maksimalan broj natjecatelja je 20.
Svi natjecatelji sjede / stoje za pultom / stolom i za vrijeme natjecanja se ne smiju udaljiti od njega
Natjecatelji ne smiju imati sa sobom bilo kakvo piće ili hranu na natjecanju osim one koju organizator daje
Natjecanje ima 9 krugova, odnosno, natjecatelji jedu 9 chili papričica
Vrijeme za pojesti pojedinu papričicu iznosi 120 sekundi, ukoliko to natjecatelj ne uspije – diskvalificiran je.
Papričice koje se jedu su redom:
Hot Portugal – ljutina 1.000 – 10.000 SHU
Jalapeno – ljutina 2.500 do 10.000 SHU
Jamaican Hot Red – ljutina 75.000 – 150.000 SHU
Fatalii: ljutina 100.000 – 300.000 SHU
Jamaican Hot Chocolate: ljutina 100.000 – 200.000 SHU
Habanero: ljutina 150.000 – 350.000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate: ljutina 800.000 – 1.000.000 SHU
Trinidad Scorpion Moruga: ljutina 1.200.000 – 1.500.000 SHU
Carolina Reaper: ljutina 1.500.000 – 2.200.000 SHU
Nije dozvoljeno pljuvanje, bljuvanje niti sakrivanje papričica tj. isto povlači diskvalifikaciju s natjecanja
Pobjednik je onaj natjecatelj koji pojede najljuću papričicu (i sve prije nje). Ukoliko više natjecatelja pojede naljuću papričicu ide se u dodatna 3 kruga natjecanja jedenjem najljuće papričice. U trećem krugu pobjednik je onaj koji najbrže pojede papričicu i pokaže da ju je progutao, a ostala mjesta se također određuju vremenski.
Pobjednik mora pojesti jednu papričicu više od drugoplasiranog natjecatelja, neovisno o tome je li drugoplasirani odustao.
Na natjecanje se ne mogu prijaviti pobjednici prijašnje dvije godine natjecanja
Svi sudionici potpisuju izjavu o odricanju odgovornosti i pristaju biti snimani uređajima za snimanje fotografija i/ili zvuka u svrhu promocije natjecanja i branda Volim Ljuto
LOKACIJA I VRIJEME:
Paprikafest, Udruga Mladih Lug, Šandora Petefija 175, 31328 Lug, 30.09.2018. u 15:00h

NAGRADE:
1. mjesto – Fresh Hot Pepper Crate poklon paket + doživotno članstvo u Klubu Ljubitelja ljutine (VIP član)
2. mjesto – The Best Of Volim Ljuto poklon paket
3. mjesto – godinu dana članstva u Klubu ljubitelja ljutine
Svi ostali – paket svježih chili papričica


Prijave: volimljuto.com/events/okrsaj-ljutomana-2018-paprikafest-lug-baranja


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: