Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske - Kruna i lenta za mame iz Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2018. 14:26 
Naslov:  Izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske - Kruna i lenta za mame iz Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 1. rujna u šibenskom kazalištu održan je Izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske u kojemu su sudjelovale i tri Osječanke. Jedna se vratila s krunom, a jedna s lentom. Ines Novak, predsjednica Udruge Dokkica odabrana je za Najljepšu Mamu Hrvatske u kategoriji Dijamant (od 40 do 53 godine), a lentu za Stil dobila je Marijana Jaman Galeković, profesorica u osječkoj Medicinskoj školi. Osim njih, titulu Najljepša Mama Hrvatske u kategoriji od 23 do 39 godina osvojila je još jedna Slavonka, Ivana Štengl iz Virovitice, a Ankica Biondić iz Lipovljana lentu za Glamur.



Lentu za Osobnost dobila je Elizabeth Suzana Kozina, fotogeničnost Ana Vukičević, eleganciju Branka Vrbanec, Simpatičnost Maja Vincek i Fashion Ljubica Radović.

Organizatorica i vlasnica licence ovog Izbora je Maja Gnjidić Verdecchia, inače rođena Šibenčanka koju je ljubav odvela u Italiju, a koja se i sama okušala u izborima ljepote te nakon osvojene lente "Miss Mamma Italiana in Crociera" 2010. godine, ulazi u organizaciju iste i postaje odgovorna osoba za regiju u kojoj živi. Angažman u Italiji, Maju je inspirirao idejom da istu organizaciju pokuša dovesti u Hrvatsku. Grad Šibenik u suradnji s Turističkom zajednicom s veseljem je prihvatio njezinu ideju i pružio punu podršku.Ovaj Izbor promiče pozitivne vrijednosti i naglašava vrijednu ulogu majke u obitelji i društvu i zato se razlikuje od standardnih izbora ljepote. Ove godine, 1. rujna u šibenskom kazalištu organiziran je 3. po redu Izbor najljepša mama Hrvatske nakon prethodno provedenih tri regionalna izbora na kojima je odabrano 18 finalistica. U finalnom Izboru natjecateljice su u prvom izlazu u kreacijama šibenske dizajnerice Đine Grbin odgovarale na pitanja žirija, u drugom predstavile talente, a u trećem se predstavile u svom odjevnom odabiru večernje haljine.



"Za ovaj Izbor saznala sam ove godine preko interneta. S obzirom na to da volim izazove, a ušla sam i u 40.-tu, pomislila sam kako je ovo prilika da napravim još jedan izazov u svom životu. Osim toga, jako mi se svidjelo što je u opisu Izbora stajalo da se ne bira samo žena kroz ljepotu, nego i kroz njenu majčinsku ulogu i profesionalni razvoj. Svi znamo da je prilično teško uskladiti majčinstvo s ostalim ulogama u životu, stoga sam imala želju pokazati da nas majčinska uloga ne mora spriječiti da stanemo sa svojim osobnim i profesionalnim razvojem. Živimo u društvu u kojemu se, nažalost, često ne vjeruje da majka može uspijevati u više područja života, no ako imamo želju, volju i snagu - možemo. Naravno da se tu još trebaju poklopiti neke stvari, ali ne treba čekati idealan trenutak nego osvijestiti mogućnosti i dobro organizirati vrijeme i osobne potencijale. I bez obzira na životne okolnosti, uvijek se može pronaći "žica" za napraviti još nešto u životu, ali, naravno, to sve ovisi o osobi. Važnu podršku dala mi je moja prijateljica Renata koja me poticala i bodrila jer je jako vjerovala u mene." kaže Ines Novak. Ova titula za nju je još jedno zabavno ostvarenje kojim je pokazala da se vjerom u sebe mogu ostvariti novi izazovi. Ono što ističe važnim je što se u ovom Izboru nije ocjenjivala isključivo ljepota nego i drugi elementi iz uloge majke. "Kruna je kruna, a ona je sada upravo to - kruna za moje majčinsko, profesionalno i osobno ostvarenje. I dalje ću biti ono što jesam: velika razigrana djevojčica koja se hrabro hvata novih izazova. Moja djeca su moj ponos i nisu bila prepreka da napravim nove stvari u životu - zato ovu krunu posvećujem njima i svim dragim ljudima koji su vjerovali i dalje vjeruju u mene, a posebno prijateljici Renati." - dodaje Ines.

























Foto: Maja Gnjidic' Verdecchia

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adaukt
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2018. 9:05 
Naslov:  Re: Izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske - Kruna i lenta za mame iz Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj to jesu najmršavije i najulicanije mame, al bilo bi bolje da imamo lente za najsavjesnije , najomiljenije , najpoštenije,najpouzdanije....mame

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2018. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito su organizatori natjecanja muškarci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adaukt
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2018. 8:29 
Naslov:  Re: Izbor za Najljepšu Mamu Hrvatske - Kruna i lenta za mame iz Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adaukt- pa i ta je tvrdnja za današnje vrijeme utješna ,u najmanju ruku . ili
bolje nego da su izabirali među šesnaestogodišnjkinjama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: