Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Industrijska četvrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
mogao bi se mozda potruditi da se spoje bosutsko i filipovica nekom cestom, na kraju bistricke gdje je onaj mali kruzni da se napravi prijelaz preko pruge jer ljudi s filipovice moraju raditi jako veliki i nepotreban put da bi dosli do grada...

Podržavam 100%, ali to je odgovornost HŽ-a, a oni se pravdaju da je to trasa koridora 5c te da tu nije predviđen prijelaz....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › svakako nedostaje nešto za rekreaciju tipa fitnes, aerobik, pilates i te fore



Ono što sigurno znam je da postoji tečaj joge u OŠ D. Cesarić, a
ukoliko te to zanima saznaću više, pa ti javim.


hvala, ali ne zanima me to,,,,,zanima me pravi fitnes sa spravama i dvorana za aerobic, pilates i ostale načine aerbonog vježbanja,,,,pa ja ne mogu vjerovati da sam ja jedina osoba na Bostuskom kojoj to fali,,,,,najbliži fintes je xxl....ipak malo predaleko,,,,a kada sam se obratila nekome do poglavarstva rekli su mi ,,nešto kao ..skupi se sa par frendica i naučite vježbe pa možete vježbati na tavanu u centru mladih,,,,,, Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
hvala, ali ne zanima me to,,,,,zanima me pravi fitnes sa spravama i dvorana za aerobic, pilates i ostale načine aerbonog vježbanja,,,,pa ja ne mogu vjerovati da sam ja jedina osoba na Bostuskom kojoj to fali,,,,,najbliži fintes je xxl....ipak malo predaleko,,,,a kada sam se obratila nekome do poglavarstva rekli su mi ,,nešto kao ..skupi se sa par frendica i naučite vježbe pa možete vježbati na tavanu u centru mladih,,,,,, Idea

Na prvoj stranici:
8. Dogovorena je suradnja s tvrtkom „Slavonija MK“ vezano za korištenje prostora nekadašnjeg radničkog restorana:

· za organizaciju plesnih večeri Udruge umirovljenika Ind. četvrti

· za organizaciju fitnessa i aerobika za naše dame

Kako sada stvari stoje fitness počinje u petak 02.11., vodit će ga Brigita iz vrtića. Tri termina, cca 120 kn mjesečno. Projekt pokrenula moja malenkost na Vaš zahtijev Smile
Bilježim se sa štovanjem...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
a kada sam se obratila nekome do poglavarstva rekli su mi ,,nešto kao ..skupi se sa par frendica i naučite vježbe pa možete vježbati na tavanu u centru mladih,,,,,, Idea


Sorry, to sam isto bio ja, u tom trenutku to mi se učinilo OK prijedlog .....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
a kada sam se obratila nekome do poglavarstva rekli su mi ,,nešto kao ..skupi se sa par frendica i naučite vježbe pa možete vježbati na tavanu u centru mladih,,,,,, Idea


Sorry, to sam isto bio ja, u tom trenutku to mi se učinilo OK prijedlog .....

... Embarassed ...hihiiii,,
juuuupii,,,a tko je uzeo taj prostor? Od kuda sprave i tko je Brigita iz vrtića?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da je prostor dugo stajao neiskorišten, uskoro počinjemo akciju čišćenja. Prostor smo dobili na korištenje od uprave Slavonije MK za aktivnosti koje nedostaju u našoj GČ, između ostalog i za aerobic, fitness itd. Uskoro više informacija, u svakom slučaju ti si dobila info (i poštovani forumaši 031) među prvima. A da, Brigita je "teta voditeljica" aerobica, između ostalog drži tečaj Japanskog u Gradskoj knjižnici tj. KM PP-u.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha,,super,,,no, smatram da ako već pristupaš tom "projektu" da ga izvedeš onako kako treba,,,zašto jendostavno ne raspišeš natječaj za prostor,,,,neka donesu kvalitetne sprave i mi im plaćamo članarinu, a oni u obavezni pružiti usluge voditelja fitnessa i naravno voditeljice aerobica???? Eto, tako bih ja to recimo organizirala da sam na tvom mjestu...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na prijedlogu, ali za sada je tako kako je iz razloga koje ti ne bih objašnjavao. Cijenim tvoje razmišljanje ali ne treba tražiti kruha preko pogače...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedan OT, ali mislim da to nije samo moje mišljenje.
Dakle, nije li malo licemjerno što se gradska vlast brine najviše za Industrijsku četvrt. Svi znamo zašto je to tako, međutim, sagledajmo probleme i u drugim četvrtima.
Evo moja, Jug 2: šećeranski most se godinama najavljuje da će se ili praviti novi ili srediti postojeći. Međutim stanje je sve gore, dasaka je sve manje i realna je opasnost da netko najebe tamo dobro. Svaka čast na uređenju Opatijske, Srijemske i Kirove (koje sve tri još uvijek se rade, ali radovi barem napreduju), no ima još ulica koje su uistinu lošem stanju (Delnička, Lošinjska, Ljubljanska, Kornatska... neke od njih nemaju ni nogostupa). Zatim, igralište u sklopu OŠ Grigor Vitez je u katastrofalnom stanju, vrtić Nevičicu i njen okoliš ne treba ni spominjati, svatko tko je tamo jednom bio, jasno mu je o čemu pričam. Šta je s autobusnim stanicama u Umaškoj i Opatijskoj, s jedne strane su stavili nadstrešnicu, s druge nema? Ponton na bajeru je u očajnom stanju, trule daske, strše čavli, ovoga ljeta se nekoliko djece ozlijedilo (prema mojim saznanjima). Mislim da Jug 2 nema nikakav prostor za mlade, no u to nisam ipak siguran. Lista se može nastaviti...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, ja volim cijeli Osijek ali svoju četvrt najviše. Tamo vam je Žabarević, puno ovisi i koliko se netko želi zauzeti za dobrobit građana bez neke love, samo zato što voli svoju četvrt. Za infrastrukturu treba dosta novaca, ali za ove male projekte u našoj GČ bitna je volja.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osim volje, potrebna je i lova. Jug 2 je dobio ove godine najveći proračun ikada, a (prema svemu sudeći) nije ga dobro iskoristio, barem ne za prave probleme.
Žabarević i Lončar su ljudi postavljeni od gradskih otaca, kao predsjednici svojih gradskih četvrti. Gradske četvrti pak dobiju dio od proračuna grada, neke više neke manje, kao i Mjesni odbori. Ako se taj novac dobije, zašto se onda i ne iskoristi za rješavanje problema, kao što je to sluačj u Industrijskoj? Te, ako je vidljivo da se u jednoj četvrti manje radi, zar nije smjena predsjednika logična odluka? Dakle ima se novaca a nema se volje na Jugu 2? Ja sam to zaključio iz tvog posta.
Također, i gradski oci su dokazali što im znači Jug 2: Matković je ove godine (koliko se sada mogu sjetiti), bio na puštanju u rad rasvjete u Vulkanskoj i otvorenju kuće mladih u industrijskoj četvrti. S druge strane, Šišljagić i on su Jug posjetili jednom (opet, kažem koliko se mogu sada sjetiti), pri završetku radova u Kirovoj, kada su proparadirali ulicom. Kao dogradonačelnici, zar nisu oni trebali više pokrenuti ravnomjeran razvoj, a ne samo u jednoj četvrti. Odnosno "stisnuti" Žabarevića?
Inače ovaj odgovor "volim cijeli Osijek ali svoju četvrt najviše" je baš pravi prikaz vlasti u cijeloj Hrvatskoj. "Volim ja državu, ali prvo neka meni i mojima bude dobro".
Skrenuh previše s teme...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja odgovornost je na razini četvrti i tu dajem najviše, premda pokušavam ja neke stvari i za grad al to sad neće ići do poslije izbora. I da ti odgovorim, da svako sredi sve što treba u svojoj kući, četvrti,...bilo bi dobro i u državi.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me još,,,,da li je zaista moguće da rekonstrukcijom Vinkovačke ceste nije moglo biti posađeno barem jedno jedino stabalce? kako ste to mogli dozvoliti,,,pretpostavljam da se sjećate kako je prije ulica izgledala? Zar se ne sjećate one hladovine u sred ljeta,,,,niko to ne mogu prežaliti,,,,kada sam vidjela ogoljenu ulicu rekla sam u sebi: ja ovdje više ne želim živjeti...,,nitko mi ne može reći da nije bilo mjesta za par drveća,,,,pa zar niste na trenutak pomislili kako će biti ljeti hodati Vinkovačkom? ni malo hladovine,,,,,nikako mi se to ne sviđa i to nije u redu...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Biti će posađeno, s jedne strane stabalca, a s druge strane živica. Posao kreće uskoro.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2007. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Biti će posađeno, s jedne strane stabalca, a s druge strane živica. Posao kreće uskoro.

Stabalca? Nadam se ne kao ona na Drinskoj kod igrališta,,toliko su malena da ni par vrabaca nema mjesta u krošnji,,,ne znam samo zašto služe?

Ajd vidjet ćemo i to....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: