Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Plivači kluba "Osijek Žito" odlični na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine Regije 4 u Sisku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2018. 9:12 
Naslov:  Plivači kluba "Osijek Žito" odlični na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine Reg
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proteklog vikenda u Sisku je u 50 metarskom bazenu održano Regionalno Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine-Regije 4. Na natjecanju je sudjelovalo 13 klubova s ukupno 271 plivačem. Plivački klub „Osijek Žito“ predstavljali su 22 plivača i 19 plivačica, te su ostvarili odlične rezultate. Osvojeno je 50 pojedinačnih (16 zlatnih, 13 srebrnih i 21 brončanih), te 9 štafetnih medalja (1 zlato, 3 srebra i 5 bronci). Isplivano je 11 A limita,te 2 B limita potrebnih za nastup na Prvenstvu Hrvatske koji se održava ovaj mjesec u Zagrebu. Na natjecanju su plivače pratili treneri Mladen Maričić i Juraj Kovačić.



Osvajači medalja i ostvarenih limita za PH:
Bono Iličić - mlađi kadet:
100m prsno(1:20.79)-1. mjesto kadeti, 1. mjesto ml. kadeti A limit
100m slobodno(1:06.51)-1. mjesto
50m prsno(39.94)-2. mjesto
100m delfin(1:16.33)-2. mjesto
200m slobodno(2:28.49)-2. mjesto
400m mješovito(5:53.05)-2. mjesto kadeti, 2. mjesto ml. kadeti, 2. mjesto ml. juniori, 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća B limit

Klara Božičević - juniorka:
100m leđno(1:08.80)- 1. mjesto opća, 1. mjesto juniorke A limit
50m leđno(31.73)- 1. mjesto opća, 1. mjesto juniorke A limit
50m delfin(30.74)- 2. mjesto opća, 2. mjesto juniorke A limit
200m mješovito(2:37.20)- 2. mjesto opća, 2. mjesto juniorke A limit

Ivor Gaće - početnik:
200m mješovito(3:12.30)- 1. mjesto
50m slobodno(35.78 )- 1. mjesto
100m slobodno(1:17.14)- 1. mjesto
50m delfin(38.82)- 1. mjesto
200m slobodno(2:49.37)- 1. mjesto
50m prsno(52.51)- 3. mjesto

Lara Horvat - ml. kadetkinja:
50m prsno(42.03)- 1. mjesto
100m prsno(1:30.73)- 1. mjesto ml. kadetkinje, 2. mjesto kadetkinje A limit
50m delfin(39.83)- 2. mjesto
200m mješovito(3:10.90)- 2. mjesto

Filip Ovničević - ml. junior:
100m delfin(1:02.13)- 3. mjesto ml. juniori, 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća A limit
50m slobodno(26.32)- 3. mjesto A limit
100m slobodno(59.19)- 3. mjesto

Petar Knežević - junior:
50m leđno(29.74)- 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća A limit
100m leđno(1:06.24)- 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća B limit

Buga Vukić - početnica:
50m prsno(52.44)- 1. mjesto
100m prsno(1:53.21)- 1. mjesto
50m delfin(1:00.24)- 3. mjesto

Lucas Peterko - kadet:
200m delfin(2:51.93)- 2. mjesto A limit
200m mješovito(2:36.17)- 3. mjesto A limit

Borna Vukić - početnik:
50m leđno(45.34)- 3. mjesto
50m slobodno(37.5Cool- 3. mjesto

Sven Radić - junior:
50m prsno(35.01)- 3. mjesto
50m delfin(29.24)- 3. mjesto

Elena Valenteković - početnica:
100m leđno(1:48.49)- 3. mjesto

Matej Miličić - senior:
50m delfin(28.84)- 3. mjesto

Štafete:
4x50m mješovito - Elena Valenteković, Buga Vukić, Ivor Gaće i Borna Vukić - 1. mjesto (2:57.13)
4x50m slobodno- Borna Vukić, Buga Vukić, Elena Valenteković i Ivor Gaće - 2. mjesto (2:41.33)
4x100m mješovito- Lucas Peterko, Fran Lukić, Bono Iličić i Josip Kovačević - 2. mjesto (5:16.93)
4x 100m slobodno- Filip Ovničević, Sven Radić, Ivan Košutić i Vedran Zvonarić - 2. mjesto (4:20.12)
4x 100m slobodno- Bono Iličić, Josip Kovačević, Fran Lukić i Lucas Peterko - 3. mjesto (4:32.84)
4x 100m slobodno- Ira Ivković, Petra Katavić, Marija Knežević i Petra Bilić - 3. mjesto (4:58.31)
4x100m mješovito- Vedran Zvonarić, Ivan Košutić, Filip Ovničević i Sven Radić - 3. mjesto (4:43.46)
4x100m mješovito- Ira Ivković, Petra Katavić, Petra Bilić i Marija Knežević - 3. mjesto (5:33.69)
4x100m mješovito- Petra Bilić, Ivan Košutić, Petra Katavić i Vedran Zvonarić - 3. mjesto (5:30.27)















Tekst i foto: PK Osijek Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: