Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odjel za biologiju: "Biolog i ja" - dan otvorenih vrata [2018.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2018. 8:34 
Naslov:  Odjel za biologiju: "Biolog i ja" - dan otvorenih vrata [2018.]
12.05.2018. 10:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odjel za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku nastavlja s popularizacijom biologije kao znanosti pod nazivom "Biolog i ja"!!

Dan otvorenih vrata“ održat će se ove subote, 12. svibnja 2018. Laboratoriji na 2 katu će biti otvoreni za javnost od 10.00 do 13.00 sati. Organiziramo i obilazak značajnih bioloških destinacija grada Osijeka za učenike osnovne škole Tenja, Jagoda Truhelka i Miroslav Krleža iz Čepina. Destinacije se nalaze na potezu od središta grada do Tvrđe te se mogu pješke obići (centar grada kod konkatedrale u kojem stanuju ptice rode, vjetruše i piljci; Stablo hrasta lužnjaka u dvorištu gimnazije Gaudeamus; Stablo tise u dvorištu Filozofskog fakulteta; Perivoj kralja Tomislava; Park Petra Krešimira; Stablo ginka u Tvrđi) te Stara Drava u Višnjevcu i Bilju te biljska stepa na groblju u Bilju. Nastavnici i studenti Odjela će biti na navedenim destinacijama od 9.00 do 13.00 sati i prezentirati njihovu biološku vrijednost. Posljednja destinacija obilaska je Odjel za biologiju gdje se učenici i nastavnici mogu upoznati s laboratorijima Odjela za biologiju, biološkim zbirkama, pogledati studentsku izložbu te sudjelovati u kvizu i osvojiti ulaznice i vožnju brodom u Parku prirode Kopački rit za cijeli razred te druge utješne nagrade.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: