Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



S.CO.BAR Srijedom...Program za 4 i 5 mjesec

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
whisper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: negdje usput
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2007. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dvd, sad ne znam dal je 1 il 2 Razz al pokušat ću spržit
ma prije sam bila totalno navučena na njih.... onda sam bila na odvikavanju i sad mi je super Razz

_________________
A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér.
Ha pénzt ígér, azt is megtartja.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila na Muse i otišla na odvikavanje, a ostala na Tristaniji i na L`amme Immortelle? Ne mogu vjerovat...Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
whisper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: negdje usput
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2007. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad sam na idoru i cradleima. baš se fino nadopunjuju Razz

_________________
A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér.
Ha pénzt ígér, azt is megtartja.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idoru ajd..al kredli Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
whisper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: negdje usput
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 6:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a štaš, htjela sam se bacit na tool, al kad nitko nema cd koji meni treba :/

_________________
A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér.
Ha pénzt ígér, azt is megtartja.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što ti treba od Toola? Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neeee...TOOL je najvece zlo ikada...

tvrdim da onome tko slusa Tool i Bjork svakim danom odumiru stanice glazbenog ukusa...

No necu komentirati zasto, oni koji me poznaju znaju moje misljenje o Toolu i zasto ga toliko ne volim, odnosno ne mogu smisliti...Srecom upoznao sam i kojeg istomisljenika, pametni ljudi...

No da se vratimo, ne unistavajte mi topic Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja do sada mislio da si ti pristojan mladić sa finim ukusom Neutral i onda ovako o Toolu i Bjork. cccc Neutral
Pretpostavljam da imaš nešto i protiv Foo Fightersa? RATMa?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2007. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
tvrdim da onome tko slusa Tool i Bjork svakim danom odumiru stanice glazbenog ukusa...


Ajd' Tool, ali Björk?! Ne diraj mi ledenu kraljicu, islandski biser, jedini razlog zbog kojeg (ponekad) volim hladnoću!
Pored butty boy benda poput CoF-a, nitko nema prava pljuvati po Björk!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naprotiv, obozavam i Foo Foghterse i RATM ali TOOL je smece, mozda ga ne bih toliko mrzio da ne postoji ogromna kolicina klinaca koji su tog Maynarda izjednacili sa Bogom, koji u njegovim stihovima nalaze neke tajne šifre i poruke, i stvorili su čitavi kult Tool fanova.
A Maynard nije nikakav genije, niti nadčovjek, on je samo bolestan u glavu, jer samo takav može sinu dati ime De-Evolution.

Što se tice znanja sviranja Toolovaca skidam kapu, ali to kada se sve spoji u cjelinu meni osobno ispada nešto jako neslušljivo i nešto što kida živce. Bezlično izdrkavanje u krug, kao da se u bendu natječu tko će pokazati više.

A Bjork, Bjork mi je samo iritantna preforsirana pojava i iritantan glas. Ta se osoba poprilično prenemaže da ispadne ultra ekscentrik.

Dobro Krivače, voli Bjork, ne zamjeram ti ja Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

whisper je napisao/la (Pogledaj post): › a štaš, htjela sam se bacit na tool, al kad nitko nema cd koji meni treba :/


Imam sve, sam SMS-aj kad budeš u prolazu. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › naprotiv, obozavam i Foo Foghterse i RATM ali TOOL je smece, mozda ga ne bih toliko mrzio da ne postoji ogromna kolicina klinaca koji su tog Maynarda izjednacili sa Bogom, koji u njegovim stihovima nalaze neke tajne šifre i poruke, i stvorili su čitavi kult Tool fanova.
A Maynard nije nikakav genije, niti nadčovjek, on je samo bolestan u glavu, jer samo takav može sinu dati ime De-Evolution.

Što se tice znanja sviranja Toolovaca skidam kapu, ali to kada se sve spoji u cjelinu meni osobno ispada nešto jako neslušljivo i nešto što kida živce. Bezlično izdrkavanje u krug, kao da se u bendu natječu tko će pokazati više.


Drugim riječima, smeta ti njihova popularnost Smile I što im pjesme traju duže od 3.5 minute. Meni do 10000 Daysa to nimalo nije smetalo pošto stvarno imaju šta odsvirati, a znaju i kako to efektno odsvirati (10000 days mi je manje više ponavljanje i varijacije na temu stvari s prijašnjih albuma pa mi je zato malo naporan).

Kultovi se rade i oko puno glupljih i lošijih bendova. Pa šta sad da je pizdim što netko sluša Cannibal Corpse, Cradle of Filth ili Green day ili Snoop Doga? Samo neka nisu cajke...

Citat: › A Bjork, Bjork mi je samo iritantna preforsirana pojava i iritantan glas. Ta se osoba poprilično prenemaže da ispadne ultra ekscentrik.


Ekscentrična ili ne, umješnija je i kao tekstopisac i kao pjevačica od skoro pa svih pjevačica na sceni. To što ima ideje (glazbene, produkcijske, instrumentalne) koje su potpuno drugačije od standardnih, kod mene je plus, a ne minus....

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne smeta mi njihova popularnost, nego kako ih ljudi shvačaju i istovremeno se kod mene pojavljuje zgražanje oko svega sto se tice Toola.

ja kao glazbeni recenzent ( pisanje za dva sajta )pljujem ultrapopularni Tool. pa ljudi pljuju mene. Ono kontaš u toj zanimaciji moraš imati nekoga popularnost koga ne voliš, ja imam Very Happy
Ovo se može usporediti s onim kada je cijenjeni gamer Damir Rukavina, davnih dana, u Hackeru Starcraftu dao ocjenu 84%. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ne smeta mi njihova popularnost, nego kako ih ljudi shvačaju i istovremeno se kod mene pojavljuje zgražanje oko svega sto se tice Toola.

ja kao glazbeni recenzent ( pisanje za dva sajta )pljujem ultrapopularni Tool. pa ljudi pljuju mene. Ono kontaš u toj zanimaciji moraš imati nekoga popularnost koga ne voliš, ja imam Very Happy


Baš zato što znam da si recenzent i općenito koliko si u glazbi, čudi me takav tvoj stav. I da takav dojam imaš o Toolu - kontam da nije po tvome ukusu (kolko sam skontao, više si nabrijan na punk, indie itd), ali da možeš nekog mrziti na osnovu njihovih fanova...Da je neka bilo koja random grupa ajd ok, ali u Tool si me dirnuo zato što su meni super i zakon; ali nevezano i za to, grupa koja je totalno ufurana u svoj film, ima svoj stil koji se ne da ni uspoređivati ni kopirati. Baš zbog toga su posebni i to je jedan od razloga zbog kojih su mi dobri. U filozofske i mistične spike kojima su tekstovi natopljeni neću ulaziti jer su tekstovi tako napisani da je na svaku pjesmu moguće napisati omanji seminar o utjecajima i filozofijama koji se spominju. Koliko i da li ljudi briju na to - ima svakakvih, sigurno i onih koji to guraju u ekstrem.

Citat: › Ovo se može usporediti s onim kada je cijenjeni gamer Damir Rukavina, davnih dana, u Hackeru Starcraftu dao ocjenu 84%. Very Happy Very Happy Very Happy


Ne kontam ovu usporedbu pošto nisam toliko u gejmerskom svijetu. Pretpostavljam - koliko znam o popularnosti Starcrafta - da su ga totalno popljuvali zbog niske ocjene?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo tako...makar bi Starcraftu ja osobno dao 75% ali eto Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: