Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zatvara se McDonald's

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2005. 9:47 
Naslov: Beark ! Zatvara se McDonald's
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neslužbeno, kako kažu, ali vrlo vjerojatno 1. kolovoza uslijedit će zatvaranje McDonald's restorana u Županijskoj ulici. Na njegovo mjesto dolazi nepoznata strana banka.

Kako će sada ljubitelji brze hrane ostati nezadovoljni, kazalištarci će možda ipak doći do svog mira i svježeg zraka.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osman
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: ZGB
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2005. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ajd znaš da mi nije ni krivo..mislim nemam ništa protiv mcd ali ono u kazalištu...mislim da je to dobar potez...e sad ne bih ja ni banku tamo, al sad baš ne mogu izvoljevati jel! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2005. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je rijetko kome krivo... ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2005. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas nekidan, dok sam prolazio pored McD-a, si kontam tko to tamo jede. Kome su drazi ti plastelinski mini-hamburgeri, klonirani svi redom.

Stranci koji dodju u grad - jasno, oni zele nesto za sto znaju kakvo je. McD je svagdje na svijetu isti i ako mozes provariti njihov hambic na jednom kraju svijeta, moci ces i na drugom. Eto, njima su oni super.

Ali za sve ostale ljude ja ne kontam sto vide u tome. Najgore je kad vidim kako ljenguze matere dovode svoje potomstvo i njihovu prijateljsku svitu na proslavu rodjendana. Jadne, nemaju vremena zbog kozmetickih tretmana djeci ispeci kolace, pa je lakse pljunuti parsto kuna da djeca jedu to nutritivno smece. A kad ih jednom uvedu u taj hram nekvalitetne hrane, djeca ostaju zasljepljena silnim plasticnim drangulijama, svjetlucavim djidjama i naduvanim mjeshinama u boji. Konzumeristicki brainwash at it's best.

Uzas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JEBES GRAD KOJI NEMA MC-D
Post Postano: 23.06.2005. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bas nekidan, dok sam prolazio pored McD-a, si kontam tko to tamo jede. Kome su drazi ti plastelinski mini-hamburgeri, klonirani svi redom.

Stranci koji dodju u grad - jasno, oni zele nesto za sto znaju kakvo je. McD je svagdje na svijetu isti i ako mozes provariti njihov hambic na jednom kraju svijeta, moci ces i na drugom. Eto, njima su oni super.

Ali za sve ostale ljude ja ne kontam sto vide u tome. Najgore je kad vidim kako ljenguze matere dovode svoje potomstvo i njihovu prijateljsku svitu na proslavu rodjendana. Jadne, nemaju vremena zbog kozmetickih tretmana djeci ispeci kolace, pa je lakse pljunuti parsto kuna da djeca jedu to nutritivno smece. A kad ih jednom uvedu u taj hram nekvalitetne hrane, djeca ostaju zasljepljena silnim plasticnim drangulijama, svjetlucavim djidjama i naduvanim mjeshinama u boji. Konzumeristicki brainwash at it's best.

Uzas...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 23.06.2005. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo slavit. jedna manje.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2005. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam nekada mislio "jebes grad koji nema McD", ali danas to nije tako. Vidjeli smo kako to izgleda, mislili smo da mi ne znamo bolje. Jednostavno nije istina. McD je jedna ogromna izrabljivacka masinerija sa predivnim sljokicama i savrseno jednakim hamburgerima.

Ne, nisam neki nadrkani aktivist koji nema pametnijeg posla. Gledati kako studente tamo izrabljuju je dno dna. Da bi neka masna guzicetina negdje drugdje ubrala megaprofit na njihovom strahu, manijakalnoj pedantnosti i tocnosti.

100 puta su mi drazi cevapi u Makedonci i Zelenom valu, iako ne znam hocu li ih cekati 5 ili 25 minuta, hoce biti prepeceni, ovakvi ili onakvi. Znam da ce biti jebeno svjetski i ukusniji od bilo kojeg McD hambitja. Cak i Djuro Trovac ima ukusnije hamburgere koje pece po onim prtch prikolicama (doduse, podjednako nezdravo)....

Bta, najgora moguca stvar koja u McD postoji je cinjenica da se svaki hamburger, koji na polici stoji dulje od X minuta neprodan, evidentira i baca u smece. Ne evidentira se pa daje nekome, nego se mora baciti u smece...


Zadnja promjena: Leteci mungos; 24.06.2005. 8:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 24.06.2005. 8:11 
Naslov:  Re: Zatvara se McDonald's
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA TO JE DIVNO, STVARNO MU JE BILO UZASNO VIDJETI MCD ODMAH DO KAZALISTA,UZASAVAJUCE...ZIVJECI U AMERICI SAM UVIDJELA STO SU CEVAPI U MAKEDONKI, NIGDJE IH NEMA...OVDJE JE MAC NA SVAKOM COSKU I TO DRIVE-TRUE, TAK DA OVE DEBELE GUZICE NE IZADJU NI IZ AUTA, DA TI SE ZIVOT ZGADI, NE PAMTOM STAVRNO KAD SAM OTISLA U MAC....NAJEDES SE TOG SMECA, A BUDES GLADAN ZA SAT...MENI TO NE TREBA...PA, ZAR POSTOJI STO BOLJE OD NASE DOMACE KUHINJE?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 24.06.2005. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grah?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: