Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Besplatno predavanje "Partnerski odnosi" @ dvorana Olimp

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65676
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2018. 8:32 
Naslov:  Centar osobne moći: Besplatno predavanje "Partnerski odnosi" @ dvorana Olimp
05.05.2018. 19:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Besplatno predavanje „Partnerski odnosi“ by Jasenka Anić održat će se u subotu, 5. svibnja 2018. godine s početkom u 19:00 sati u Centru osobne moći, dvorana Olimp.

Potreba za vezivanjem je primarna ljudska potreba. No, od svih ostalih vrsta odnosa koje ostvarujemo, partnerski odnos je onaj odnos koji većini nas donosi najviše sreće, užitka, i zadovoljstva, no u isto vrijeme i puno boli, tuge, i razočaranja.

Svjedoci smo sve većeg broja razvoda, odnosa koji se raskidaju nakon nekoliko godina, te je većina ljudi danas posljedično sklona u potpunosti odbaciti partnerske odnose, smatrajući to boljom alternativom.

No, postoji i treći put...

Na predavanju ćete saznati kako koristiti partnerski odnosi za osobni rast i razvoj oba partnera, i kako uspješno transformirati postojeći odnos tako da su oba partnera sretna i ispunjena.

Među ostalim, pričati ćemo i o tome koji su načini na koje se vežemo i kako oni oblikuju i utječu na naše odnose. Kako biramo partnere i kako se zaljubljujemo. Razlika između zaljubljenosti i ljubavi, te faze kroz koje prolazi svaki partnerski odnos. Zašto i kako se svađamo, i kako se konstruktivno svađati?

Predavanje je besplatno, dobrodošli.

Vlastita problematika iz područja partnerskih odnosa me nagnala na traženje rješenja. Sve je počelo s čitanjem literature, a nastavilo se s individualnim terapijama, raznim grupnim radionicama i grupnim terapijama, do škole, gdje sam stekla dublji uvid u problematiku, te našla rješenja i alate koje koristim u svakodnevnom životu. Sada svoje iskustvo i ono što sam naučila sada želim dijeliti dalje.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: