Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] "Budan" - novi singl Igora Delača

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2018. 12:16 
Naslov:  [VIDEO] "Budan" - novi singl Igora Delača
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pjesma „Budan“ novi je singl Igora Delača s kojim se ovaj put predstavlja u sasvim novom i drugačijem glazbenom stilu, koji će biti pravo iznenađenje i koji donosi potpuni zaokret u njegovoj glazbenoj karijeri. Velika promjena u obliku svježeg i modernog pop zvuka rezultat je suradnje s autorsko-producentskim timom „Hit Factory“ i izdavačkom kućom „Croatia records“, s kojom je Igor nedavno potpisao višegodišnji ekskluzivni ugovor. Tekst pjesme potpisuje naša poznata TV voditeljica, Uršula Tolj, dok su za zaraznu glazbu, radiofoničan aranžman i modernu produkciju zaslužni Miroslav i Ivan Zečić (Hit Factory).

Moram Vam otkriti da sam čekajući na izlazak mog novog singla bio doista nestrpljiv i uzbuđen kao nikada prije. Sada ponovo osjećam onaj isti mladenački zanos i entuzijazam s početka karijere i zaista želim dati sebe i više od 100 %, kako bih slušateljima iskreno i na pravi način prenio svu ovu energiju i emociju koju osjećam. Moja nova glazbena priča na neki način predstavlja povratak glazbenim korijenima i onome što najviše volim, ali ovaj put u modernoj pop produkciji za koju je zaslužan mladi i izuzetno talentirani producent Ivan Zečić. Za sve one koji su navikli na moj dosadašnji rad to će biti mali, nadam se pozitivan šok, a za sve koji me znaju još iz doba prije grupe „Prva liga“, to će biti jako ugodno iznenađenje.“ - rekao nam je Igor Delač.

Snimanje spota za pjesmu „Budan“ trajalo je dva puna dana i odvijalo se na više lokacija u Zagrebu, Županji i Osijeku. Spot je režirala glumica Nevena Vukes (ex.Ristić), a interesantno je da se u spotu osim dobro nam znane osječke glumice Ivane Soldo Čabraja pojavljuju brojna poznata lica s glazbene scene i to: Pero Galić (Opća opasnost), Mario Roth (grupa Vigor), Goran Bošković (Fluentes), Marko Vukes, kao i mlada, popularna glumica Mia Valentić Anočić, te naša poznata TV voditeljica Uršula Tolj.








Tekst: Solaris media

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: