Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ZOO: besplatan ulaz i vožnja kompom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
a dobro ljudi, stante malo... ipak je bio neradan dan i lijepo vrijeme...


..a i nacuh nesto da postoji neka tradicija odlaska u zoo na taj uskrsnji ponedjeljak.. obitelj, zena, djeca... savjest Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka se grebe za sve što je besplatno i to mi se gadi! ovo gore s grebanjem za besplatnu paralizu - aplauz!!! ako roditelji nemaju 20 kuna (7+7+3+3) da klince odvedu u zoo koji su se kurac razmnožavali uopće, dodajmo tome dva sladoleda za klince i dva soka (starci nek piju dravsku vodu ako nemaju para i sebi kupit sok, za djecu mora bit) to je sve skupa 60 kuna. onaj ko će mi tvrdit da ne može toliko izdvojit za odvest obitelj cijelo popodne u ZOO - nabijem ga lažljivog! Nije istina da ljudi nemaju para, jednostavno vole grebanje i to rade bez imalo srama! otimačinu za kinder jaja koje je unikom dijelio djeci ranije nisam namjerno spominjao... jebote kidali su se za to ko da djeca nikada čokoladu+igračku+iznenađenje nikada nisu dobili... pa i to govno košta, koliko, 10 kuna?!?

stoka lakoma...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › i onda navale štetočine iz DJ, VK, SB, BM i njihovih ruralnih okolnih zaselaka. Isto je bilo i jučer najmanje je bilo osječana koji znaju da je ZOO i sutra tu.


Uh, da, inače ti štetočine iz ruralnih zaselaka oko Osijeka kao što je, na primjer, Đakovo, misle da je to bio došao putujući ZOO koji se samo na trenutak tamo naselio kako bi jadne seljačine vidjele životinje iz divljine. Ali, tim štetočinama bude tako neugodno doći da ih ovako pristojni i uglađeni OSJEČANI poput tebe ne bi gledali s visoka.Jebemu, znam po sebi. Teško je bilo meni jadnoj zatucanoj kad sam se u opancima pojavila u osječkoj srednjoj školi prije nekoliko godina. Samo sam zinula i gledala te sve te fine ljude oko sebe... nikad to iskustvo neću zaboraviti. Zato sad, kad god je neki HEPENING, odmah hitam u OSIJEK na ŠPICU kako bih bila viđena jer su me moji osječki kolege naučili da opanci više nisu u modi pa sam svi sva bitna. Jebote, skoro nitko i ne zamjeti da nisam iz Osijeka pa me više i ne smatraju štetočinom. Sad je moderno ići u esekere, interšpare, zološke... dada... i šetati po promenadi kad je veliki događaj.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy; ti uvedi opanke u modu pa ces bit prava trendseterica! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kužim ja što ste se vi svi toliko uspjenili. pa ipak je bio lijep, neradan dan i prvi dan da se otvorio novo uređeni zoo i ljudi su došli vidjeti.. da se i plaćao upad ja bih ga otišla vidjeti isti dan.
a btw, toliko je reklamirano to otvaranje na svim mogućim radio stanicama i u novinama da je bilo realno za očekivati toliko ljudi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad nema nikakvih događanja.....ne valja
kad se nešto organizira............ne valja

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ....najbolje zabiti glavu u pijesak kao noj....i pravit se da smo sami na planeti.....tko ima fobiju od toga kad vidi 3 covjeka da su skupa ne mora ni izlaziti van......toliko ste se svi sad uskokodakali oko promenade i nazovimo to akcije da se malo oživi zološki vrt.....a kad odete u zagreb na jarun onda ste svi oduševljeni kako je tamo lijepo i kako uvijek ima ljudi.....izgleda da se mnogima više sviđa ratna 91 godina.....kad nije bilo kera na ulici........
Potpisujem!
Mene je promenada u ponedjeljak barem na par sati podsjetila na predratni život u Osijeku. I bilo je lijepo...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
meni je to sve skupa u zoo-u bilo seljački, pogotovo one šećerne vate i baloni za kretene. hrpa seljačina koja je jebala mater unikomu jer je gužva na kompi, seljačine su pokrale nekakve puzavce u kaljićima i nosile ih kućama, djeca su urlala, matere su na njih živčano vrištale. falio je samo šank s točenim pivom i kebabdžinica!


a meni si jučer drugačiju priču pričao na telefon.. tc-tc-tc..
gaap je napisao/la: › pogotovo one šećerne vate i baloni za kretene.

halo,pa to su djeca, a ne kreteni. jel se sjecas ono pistollji na vodu,baloni sa onim kuglicama unutri sto zvece kad mlatis balon...to je djetinjstvo,a ne kretenizam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: › halo,pa to su djeca, a ne kreteni. jel se sjecas ono pistollji na vodu,baloni sa onim kuglicama unutri sto zvece kad mlatis balon...to je djetinjstvo,a ne kretenizam


Meni starci nikad nisu kupili secernu vatu. Hebote, ja do sada nisam jeo taj drlog... slusao sam price, slusao i slusao...

Kad sljedeci put ugledate matorog kretena kako zdere secernu vatu, znajte da to nije obican kreten...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Kad sljedeci put ugledate matorog kretena kako zdere secernu vatu, znajte da to nije obican kreten...


Nego leteći Wink

Pa ne znam šta je loše u šećernoj vati i balonima... još se uvijek sjećam kada me tata u četvrtoj godini života vodio u cirkus pa u lunapark i kako smo oboje žderali to ružičasto od čega bole zubi Very Happy Što se ovoga tiče, mislim da nije bila stvar u tome da ljudi budu viđeni kao što je to bilo na otvorenju trgovačkih centara. I ja bih, da imam dijete, radije odabrala dan u gradu kad se nešto događa, nego ga vodila u zoo ili drugdje sutradan kad nema žive duše. Mislim, kad bih već imala izbor... jer, kako sam čula, bilo je dosta zanimljivosti za djecu i tako to... ne vidim šta je tu loše ili glupo.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2007. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad si popravila zube jel te i onda boljelo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i glas se oglasio o Debilima.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: