Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ZOO: besplatan ulaz i vožnja kompom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš ti grad pun ljudi, a među njima ni jednog čovjeka!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema pljuvača do osječana, ne-ma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ....najbolje zabiti glavu u pijesak kao noj....i pravit se da smo sami na planeti.....tko ima fobiju od toga kad vidi 3 covjeka da su skupa ne mora ni izlaziti van......toliko ste se svi sad uskokodakali oko promenade i nazovimo to akcije da se malo oživi zološki vrt.....a kad odete u zagreb na jarun onda ste svi oduševljeni kako je tamo lijepo i kako uvijek ima ljudi.....izgleda da se mnogima više sviđa ratna 91 godina.....kad nije bilo kera na ulici........


Pa nije problem u gužvi, nego je problem što sve mora biti bespla da bi se došlo, na Jarunu ništ nije bespal pa ima ljudi, al samo dok su studenti u ZG. Probaj doć u ZG kad završe ispitni rokovi, kao da je kuga zavladala. Tako da s obzirom na gustoću naseljenosti Jarun nema više posjetitelja nego naša promenada.
Ah da i ide mi naQuratz kad se ona Osječka noć najavljuje pet dana u tjednu da bi se kao oživjelo korzo, ma daj i onda navale štetočine iz DJ, VK, SB, BM i njihovih ruralnih okolnih zaselaka. Isto je bilo i jučer najmanje je bilo osječana koji znaju da je ZOO i sutra tu.
Da volim pljuvat po svemu jer ovaj grad vode oni koji ga ne vole i kojima je u cilju dobro oprat lovu i preselit se u ZG, jer da neko voli ovaj grad ne bi mu nasro one saxije kod Centrala, i ovaj spomenik i one radijatore i štošta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboravio si vrlo bitan segment ljudi koji šetaju ulicama Osijeka..,. nema seljačina do županjaca!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
....najbolje zabiti glavu u pijesak kao noj....i pravit se da smo sami na planeti.....tko ima fobiju od toga kad vidi 3 covjeka da su skupa ne mora ni izlaziti van......toliko ste se svi sad uskokodakali oko promenade i nazovimo to akcije da se malo oživi zološki vrt.....a kad odete u zagreb na jarun onda ste svi oduševljeni kako je tamo lijepo i kako uvijek ima ljudi.....izgleda da se mnogima više sviđa ratna 91 godina.....kad nije bilo kera na ulici........

ne radi se uopće o fobiji, nego o elementarnom gađenju. meni je promenada mjesto na kojem imam koliko-toliko mira i uživam u dravi, pticama, vjetru i tome sličnim stvarima... tamo sam svaki dan i svaki dan uživam, osim u danima kao što je bio ovaj ponedjeljak, kada ju obilazim u širokom luku, jer više podsjeća na kirvaj u višnjevcu, nego na promenadu. parada malograđanstva i kiča.
a to za jarun je bullshit. dok sam živjela u zg bila sam tamo vrlo malo puta, jer mi je umjetan i ne volim takvu dnevnu šminku.. nema baš nikakve veze s ovom pričom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pluvači prvo pogledajte balvan u oku svom pa tek onda trn u tuđem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
pluvači prvo pogledajte balvan u oku svom pa tek onda trn u tuđem...


Ne vidim, imam nešt' u oku! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
pluvači prvo pogledajte balvan u oku svom pa tek onda trn u tuđem...

pa da, zašto bi, recimo, itko imao vlastiti ukus i kriterije i zašto mu se eventualno nešto ne bi NE sviđalo... kada se to lijepo može objasniti kao "ničim izazvano pljuvanje"..
sve je super. vašar je super. malograđnstvo također. kruh je super... a i igre su odlične. jedva čekam da sljedeći put nešto bude besple..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je da su na ovom forumu sve najkulturniji i najprofinjeniji građani ovoga grada a svi ostali su malograđani i niš koristi...
o tome pričam a ne o tome da se nekome nešto NE sviđa ili sviđa!
Na ovom forumu se pljuje po SVEMU u ovom gradu i nikada, ali nikada nije bila teme na koju barem netko nije imao neku primjedbu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
ali nikada nije bila teme na koju barem netko nije imao neku primjedbu!


probaj Barby forum...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto se svi čude gužvama koje nastaju kad je nešto besplatno,to je odraz standarda većine građana koji si ne mogu priuštiti malo drugačiji i ispunjeniji sadržaj od obilazaka trgovačkim centrima.Naravno da će prosječna obitelj iskoristiti mogućnost besplatnog odlaska u ZOO jer pored svih troškova takav izlet postaje luksuz.O posjetima kinu i kazalištu da ne govorimo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
Zanimljivo je da su na ovom forumu sve najkulturniji i najprofinjeniji građani ovoga grada a svi ostali su malograđani i niš koristi...
o tome pričam a ne o tome da se nekome nešto NE sviđa ili sviđa!
Na ovom forumu se pljuje po SVEMU u ovom gradu i nikada, ali nikada nije bila teme na koju barem netko nije imao neku primjedbu!
da zaista pratiš sve teme, primijetio bi:
a) da neki ljudi pljuju po nekim stvarima, a neki drugi ljudi po nekim drugim.... što je, kad bolje razmisliš, možda i prirodno stanje stvari
b) da često bude i vrlo pozitivnih kritika na neke stvari... ali te kritike nije nikome zabavno komentirati, kako se čini

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiki_08 je napisao/la: ›
Zašto se svi čude gužvama koje nastaju kad je nešto besplatno,to je odraz standarda većine građana koji si ne mogu priuštiti malo drugačiji i ispunjeniji sadržaj od obilazaka trgovačkim centrima.Naravno da će prosječna obitelj iskoristiti mogućnost besplatnog odlaska u ZOO jer pored svih troškova takav izlet postaje luksuz.O posjetima kinu i kazalištu da ne govorimo!


Bravo osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiki_08 je napisao/la: ›
Zašto se svi čude gužvama koje nastaju kad je nešto besplatno,to je odraz standarda većine građana koji si ne mogu priuštiti malo drugačiji i ispunjeniji sadržaj od obilazaka trgovačkim centrima.Naravno da će prosječna obitelj iskoristiti mogućnost besplatnog odlaska u ZOO jer pored svih troškova takav izlet postaje luksuz.O posjetima kinu i kazalištu da ne govorimo!

ne znam baš koliko ta teorija drži vodu... trgovački centri su prepuni, terase kafića također, u gradu ima sve više automobila.... a ulaz u zoo je inače 3 kn za djecu, a 7 kn za odrasle.
mislim da to ipak ima malo više veze s mentalnim sklopom i sustavom vrijednosti.
kad je đapić za 8. mart na trgu dijelio ruže, ljudi su se skoro potukli... sad mi reci da je to zato jer si inače ne mogu priuštiti ruže Rolling Eyes
da se dijeli, otimali bi se valjda i za dječju paralizu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvjeren sam da na takvim događajima nema sirotinje nekako sam uvjeren da oni zaziru od take gužve nisu tako pohlepni i gramzivi, netrebaju im sadnice za cvijeće, a ovo ovdje se radi o čistom primitivizmu i seljaštvu. Ulaz je 7 i 3 kn (kompa besplatno što je smješno malo i uvjeren sam da opet nikoga neće biti u zoološkom jer narod voli da se grebe, a osim toga čito sam negdje da su se ljudi žalili da nema nigdje sladoleda i sokova znaći zato imaju para a za ulaz ne, ovaj primjer očitava prilično odvratno stanje ovoga grada i šire okolice tj. gramzivosti ljudi s kojima živimo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: