Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ZOO: besplatan ulaz i vožnja kompom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2007. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesi bila u sapcu na vasaru?..... tam je fucking guzva a nazalost:( danas nisam bio na promenadi;(((
pozdrav svima i nadam se da cemo se prosetati jos koji dan osim ovog neradnog ponedjeljka....
ž

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2007. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e danas je bilo odlicno vidjeti punu promenadu, i to ne samo dio prometni most - esseker centar vec sve.... cak je i lijeva obala drave bila puna ljudi.... prestrasno... ovako se sta ne da vidjeti svaki dan....

a sto se tice ZOO i kompe... ZOO je odlican, stvarno svaka cast unikomu, kompa je lijepo sredena samo sto sam sat vremena ceko na ukrcaj posto je bila jebena guzva....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar se Osječki zeleni i oni sto ze zalazu za prava zivotinja nisu uznemirili kada su vidjeli koliko je ljudi bilo jucer u ozlogasenom ZOO-u.
I zar nisu pomislili da jadne zatočene životinje nisu navikle na uznemiravanje, jer unazad 15 godina u ZOO je bilo 20-tak ljudi zajedno sa čuvarima. A sad su nam se jadne i nemoćne i ne svojom voljom zatočene životinje, prežderale špica, kokica, žvaka, kikirikija i kojekakvih grickalica za cijeli život.
I da što je s onom upraviteljicom zar ta gospođa još radi nakon svih afera s novinarima, i da li ti novinari još piskaraju nakon svih laži koje su objavljene?
Alo ljudi koji ste vi svi poltroni, dajte nam bespla upade i po mogućnosti poklon dobrodošlice pa ću biti spreman čakat pola sata samo da budem viđen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jebeno odvratno!!! šta je tu bilo lijepo za vidjeti??!!
nije bitno što su i zoo i kompa tamo gdje jesu proteklih 50 godina i što smo svaki dan svojih života mogli otići tamo... ne, treba nam faking đapić da ode tamo i dobri unikom koji će jedan dan dati besplatan ulaz, da bi svaka obitelj iz grada i okolice nahrupila tamo!!!
promenada jučer nije ličila na sebe, a o zoološkom da ne govorim (ja sam sve promatrala sakrivena u grmlju na neptunu)! bar 100 ljudi je sa svake strane drave stajalo u redu i čekalo kompu!!!
godinama nisam vidjela ništa bizarnije, odurnije i patetičnije! fuj.
znate, kompa i zoološki su tamo i danas i sutra... ali ne trešti glazba, nema glupih tornjića na napuhavanje, a neće vas nitko tamo ni vidjeti... fuck! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catic slazem se s tobom u potpunosti i dodajem samo jednu:

Panem et circenses

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ma jebeno odvratno!!! šta je tu bilo lijepo za vidjeti??!!
nije bitno što su i zoo i kompa tamo gdje jesu proteklih 50 godina i što smo svaki dan svojih života mogli otići tamo... ne, treba nam faking đapić da ode tamo i dobri unikom koji će jedan dan dati besplatan ulaz, da bi svaka obitelj iz grada i okolice nahrupila tamo!!!
promenada jučer nije ličila na sebe, a o zoološkom da ne govorim (ja sam sve promatrala sakrivena u grmlju na neptunu)! bar 100 ljudi je sa svake strane drave stajalo u redu i čekalo kompu!!!
godinama nisam vidjela ništa bizarnije, odurnije i patetičnije! fuj.
znate, kompa i zoološki su tamo i danas i sutra... ali ne trešti glazba, nema glupih tornjića na napuhavanje, a neće vas nitko tamo ni vidjeti... fuck! osijek031.com smile


hehe.. ja (i ilija) smo lijepo to promatrali s terase Kompe (birtije).. naisao je i nas omi8ljeni Tentacle (citaj: DJapic) Smile))

ps. ima jedna narodna; ako je džabe, i sirće je slatko Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.04.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja ne vidim sto je lose u tome... ja nisam za zatocavanje zivotinja, ali jebemu pa koliko ZOO-a imas po cijelom svijetu i sad vi serete po nasem... ja nisam isao tamo da bih bio viđen nego da bih vidio... a to sto je besplatno u potpusnosti podrzavam, jer su ljudi napokon iscmoljili iz svojim rupa i izasli van ....

Sto se tice promenade... pa nikad vam nije pravo, ni kada je prazna ni kada je puna.... iskreno meni je veci gust se provozati po promenadi dok ima hrpa ljudi i dok se cuje zamor, nego kada je pusto ko da osijek nema ni 10 000 građana...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s tobom, Sale care.. Wink
meni je bilo baš ok jučer u zoološkom. jest bila gužva i to poprilična ali i ja više volim vidjeti puno ljudi i šetati takvom promenadom/zoološkim negoli kad nema žive duše..
bar imaš osjećaj da grad, unatoč svemu, živi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja uvijek imam osjećaj da grad živi i ne treba mi kirvaj da bi imala taj osjećaj.
ista fora kao za prvi maj kod katakombi... bolje bi uživali u prirodi da ostanu na parkiralištu svoje zgrade, jer tamo u tom trenutku ima manje ljudi... a i ne roštiljaš ispod nečijeg auspuha.
kruha i igara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi uvijek roštiljamo u nečijem dvorištu pa me to ne jebe..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je to sve skupa u zoo-u bilo seljački, pogotovo one šećerne vate i baloni za kretene. hrpa seljačina koja je jebala mater unikomu jer je gužva na kompi, seljačine su pokrale nekakve puzavce u kaljićima i nosile ih kućama, djeca su urlala, matere su na njih živčano vrištale. falio je samo šank s točenim pivom i kebabdžinica!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno, to sve u evropi puno bolje izgleda!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako nisam bio, bas mi se svidja ovo gaapovo krlezijansko opisivanje. Zapravo, takve scene uzivo me vesele i sad mi je zao sto nisam bio. Gungula, cirkus, kic, kreveljenje, energija, laktarenje, ljudi napokon skidaju maske i postaju ljudi...divno!

DonQuijote je napisao/la: › naravno, to sve u evropi puno bolje izgleda!
Hehe...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
meni je to sve skupa u zoo-u bilo seljački, pogotovo one šećerne vate i baloni za kretene. hrpa seljačina koja je jebala mater unikomu jer je gužva na kompi, seljačine su pokrale nekakve puzavce u kaljićima i nosile ih kućama, djeca su urlala, matere su na njih živčano vrištale. falio je samo šank s točenim pivom i kebabdžinica!


a meni si jučer drugačiju priču pričao na telefon.. tc-tc-tc..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2007. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....najbolje zabiti glavu u pijesak kao noj....i pravit se da smo sami na planeti.....tko ima fobiju od toga kad vidi 3 covjeka da su skupa ne mora ni izlaziti van......toliko ste se svi sad uskokodakali oko promenade i nazovimo to akcije da se malo oživi zološki vrt.....a kad odete u zagreb na jarun onda ste svi oduševljeni kako je tamo lijepo i kako uvijek ima ljudi.....izgleda da se mnogima više sviđa ratna 91 godina.....kad nije bilo kera na ulici........

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: