Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



mokri i ini snovi..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2007. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

galebhvar je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
što sanjate?
koliko često sanjate, sjećate li se svega? sanjate li u boji i sa zvukom? sebe kao glavnog lika ili nekog drugog? što se najčešće ponavlja?
u zadnje vrijeme sanjam 100 na sat... akcijske filmove (ne samo za odrasle Wink ).. svi nekud trče, penju se, zavlače. nema vozila, letjelice ili plovila kojim nisam upravljala u snu...
a u zadnje vrijeme su mi snovi puni životinja... gavran velik kao pola sobe, mali medvjedi, ptice i psi...
uvjerljivo najjači su snovi o letenju osijek031.com smile



imali koji galeb u snovima tvojim osijek031.com smile ako nema samo ti zovi.
ja mislim da je to sve uzrok pomanjkanja sexa osijek031.com smile
a ja mislim da je uzrok tvog posta (kao i tvog nicka) pomanjkanje samokritičnosti, smisla za humor, kao i taktike Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2007. 22:41 
Naslov:  Re: mokri i ini snovi..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jel ne sanjam ništa ili se samo ničeg ne sjećam, a i kad se sjetim nekog sna uglavnom je to najgluplji san koji netko uopće može sanjati. Sjećam se jednog sna(zadnjeg) prije neka 2-3 mjeseca. Sanjala sam da u mom dvorištu glumci iz serije O.C.(HTV2, subota-negdje oko podne) igraju badminton. I oni tak igraju neko vrijeme i dođe taj njihov tata iz serije i kaže im da ne smiju tu igrati badminton, ali oni i dalje igraju... I onda se probudim. Ajd nek sad netko kaže da je ikad sanjao nešto gluplje od ovog... Question Question Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.04.2007. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sanjao da sam jedno vecer legao, zaspao i poceo nesto sanjati i iducu vecer kada sam opet zaspao sam nastavio isti taj san.... tocno tamo gdje sam stao.... zanimljivo... a prije dan - dva sam sanjao da mi je stara stavljala tablice na auto i kad sam se ja vratio iz zagreba da nisu dobro stajale na autu, nego da su stavljene naopacke i nekako retardirano vise.... u biti taj je san povezan sa stvarnoscu jer sam bas taj dan pricao sa starom i rekla je da mi je stavila tablice na auto....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Ne znam jel ne sanjam ništa ili se samo ničeg ne sjećam, a i kad se sjetim nekog sna uglavnom je to najgluplji san koji netko uopće može sanjati. Sjećam se jednog sna(zadnjeg) prije neka 2-3 mjeseca. Sanjala sam da u mom dvorištu glumci iz serije O.C.(HTV2, subota-negdje oko podne) igraju badminton. I oni tak igraju neko vrijeme i dođe taj njihov tata iz serije i kaže im da ne smiju tu igrati badminton, ali oni i dalje igraju... I onda se probudim. Ajd nek sad netko kaže da je ikad sanjao nešto gluplje od ovog... Question Question Question


ima puno glupljih snova... ali sitcoma je malo losijih Very Happy svega 5,6

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
Ne znam jel ne sanjam ništa ili se samo ničeg ne sjećam, a i kad se sjetim nekog sna uglavnom je to najgluplji san koji netko uopće može sanjati. Sjećam se jednog sna(zadnjeg) prije neka 2-3 mjeseca. Sanjala sam da u mom dvorištu glumci iz serije O.C.(HTV2, subota-negdje oko podne) igraju badminton. I oni tak igraju neko vrijeme i dođe taj njihov tata iz serije i kaže im da ne smiju tu igrati badminton, ali oni i dalje igraju... I onda se probudim. Ajd nek sad netko kaže da je ikad sanjao nešto gluplje od ovog... Question Question Question

ja sam neku noć sanjala neke ljude koji igraju odbojku s komadom kartona - četvrtastim i plosnatim... eto, šta hoćeš Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.04.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isuse kriste šta vi sanjate Very Happy...ja se nažalost svakoga svoga sna sjećam Rolling Eyes
evo jedan od glupljih...

...bila sam mala i u kuću su nam upali neka čudna bića sa mačevima i sabljama Very Happy i moju staru isjeckali na komadiće a stari i ja ćemo kao pobjeći..ja obukla klompe Very Happy i sjela na neku staru svijetloplavu poniku i kao idem pobjeći prema pruzi,odnosno prema getrou Very Happy kao tamo ću se sakriti i tamo me neće naći...i kako sam ja brzo vozila(milsim,koliko ponika može brzo ići) meni je klompa pala i ja gledam iza sebe kako su ta čudna bića dostigla mog starog i kako mu režu noge i glavu i istovremeno vidim tu moju klompu i nešto mi ne da mira da se vratim i da je uzmem međutim ovi su me već dostizali....i ja kao pobjegla u getro i sakrila se tam negdje u neke kutije i tražila svoju klompu....

i dan danas kad mi u san dođe klompa ili je netko bezveze spomene imam fobiju Very Happy
kakvo sranje Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerujete li u to da nam kroz snove vlastita podsvijest nešto pokušava reći? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujete li u to da nam kroz snove vlastita podsvijest nešto pokušava reći? Wink


...više o snovima i njihovom znacenju možete pronaci ovdje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
vjerujete li u to da nam kroz snove vlastita podsvijest nešto pokušava reći? Wink

ja da! i često ih sama analiziram, u sanjarice ne vjerujem.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2007. 12:48 
Naslov:  Re: mokri i ini snovi..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je netko vidio ovaj komentar koji je rpije koju minutu stajao tu, želim naglasiti da ga nisam ja pisala. osijek031.com smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ako je netko vidio ovaj komentar koji je rpije koju minutu stajao tu, želim naglasiti da ga nisam ja pisala. osijek031.com smile

daj 500EUR! moš na dva puta.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ako je netko vidio ovaj komentar koji je rpije koju minutu stajao tu, želim naglasiti da ga nisam ja pisala. osijek031.com smile



...nisam ništa vidio...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadnjih par godina se uglavnom ne sjetim onoga sto sam sanjao, jer se budim mrtav umoran i neispavan.

Nekad davno, u zlatno doba dzabalebarenja, znao sam se poticati na lucidne snove, ali o tome neki drugi put...ali, to je jedna zakon stvar...

Generalno gledano, sanjam uglavnom pozitivne stvari (najbolji su mi snovi gdje letim, odnosno gdje imam moc koncetrirati se i poletjeti), a negativne (nocne more ili lose stvari) samo kad sam bolestan - najcesce kad me pici groznica.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.04.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja inače kad legnem u krevet ili pokraj kreveta Very Happy ...razmišljam o nečemu ili nekome ili o nekoj dobroj stvari koja mi se nije dogodila i onda to sanjam ...i ...bude mi lijepo....i ne želim se ujutro dići iz kreveta Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
ja inače kad legnem u krevet ili pokraj kreveta Very Happy ...razmišljam o nečemu ili nekome ili o nekoj dobroj stvari koja mi se nije dogodila i onda to sanjam ...i ...bude mi lijepo....i ne želim se ujutro dići iz kreveta Very Happy


Upravo je tako i kod mene, samo što kraj jastuka leži rola papirnatih ubrusa (za brisanje nusprodukata razmišljanja o lijepim stvarima). Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: