Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Diploma - uputstvo za uporabu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 9:33 
Naslov:  Diploma - uputstvo za uporabu
11.04.2007. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U veljači 2007. godine u Osječko-baranjskoj županiji, prema podacima Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, bile su ukupno 1.383 nezaposlene osobe s višom i visokom stručnom spremom, a tijekom posljednjih nekoliko mjeseci pretraživanjem ponude poslova na području Osječko-baranjske županije u prosjeku je u bilo kojem trenutku bilo aktivno 20-ak oglasa za radna mjesta za koja se od budućih zaposlenika očekuje završena viša škola, odnosno fakultet.

Zbog ovog očitog nesrazmjera ponude i potražnje i sve većeg broja mladih visokoobrazovanih ljudi koji nakon završetka obrazovanja ne znaju na koji način "konkretizirati" svoju diplomu, Centar za poduzetništvo Osijek u suradnji sa studentima 4. godine Ekonomskog fakulteta u Osijeku i pod pokroviteljstvom Grada Osijeka pokreće projekt "Diploma – uputstvo za uporabu".

Projekt je namijenjen studentima završnih godina svih fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a osnovni mu je cilj kvalitetno pripremiti studente za nastup na tržištu rada s naglaskom na važnost razvijanja poduzetničkog načina razmišljanja i djelovanja.

Predstavljanje projekta "Diploma – uputstvo za uporabu" održat će se u srijedu 11. travnja 2007. godine na Ekonomskom fakultetu u Osijeku, u dvorani 7, s početkom u 17 sati, a dodatne informacije svi zainteresirani mogu dobiti slanjem upita na [email protected] ili pozivom na besplatni telefon 0800 345 345 svakim radnim danom između 8 i 16 sati.



Zadnja promjena: Nandino; 04.04.2007. 13:56; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene interesira kakve savjete centar moze dati studentima, kad ionako kod nas vrijedi VEZA!!!!
U one dane kad sam se ja zaposljavao cijelo vrijeme mi se motala ona stara narodna:" Bolje da si se rodio bez ku... nego bez veze!!!!" Wink

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto oni misle da mi želimo raditi neki stalni i ozbilji posao?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: