Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Auto presretaci - popis / registracije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›

...vrlo jednostavno objašnjenje.....ovih 82 i 64 je vec umanjena brzina za 10 km/h od one koja je bila stvarna......što znaci da si vozio 92 i 74.....što je više od 20 km.....


nope. to je brzina kretanja.. kazna je napisana na -10km od toga.. i upravo to mi je nevjerovatno... jebo sam sve po spisku onima u miholjcu.. reko nemojteme zajebavat.. 82 !!! pa do 80 mogu.. mozda mi km sat ne pokazuje dobro.. mislim alo.. odgovor njihov je bio u obliku pitanja "vozite neispravan auto!?" uuu.. pasmater... kao moraju negdje povući granicu...



Jebote Toni, jel ti samo za kazne radiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...što da ti kažem....ak je tako....onda nisi imao srece.....ocito su taj dan morali ispuniti normu sa kaznama.......osobno nisam nikad imao slucaj da su me zaustavljali ako sam vozio u spomenutoj "toleranciji".....iako vozim kamion.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›

Jebote Toni, jel ti samo za kazne radiš?


ništa me ne pitaj..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...što da ti kažem....ak je tako....onda nisi imao srece.....ocito su taj dan morali ispuniti normu sa kaznama.......osobno nisam nikad imao slucaj da su me zaustavljali ako sam vozio u spomenutoj "toleranciji".....iako vozim kamion.....


ipak su malo tolerantniji prema vozacima kamiona.. redovito kroz sela piče 90..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Jebote Toni, jel ti samo za kazne radiš?


...toni....da li si ti primjetio da ti se netko nabacuje..... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›

...toni....da li si ti primjetio da ti se netko nabacuje..... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ne, al vidim da ti jesi Smile ljubomoran ? Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...što da ti kažem....ak je tako....onda nisi imao srece.....ocito su taj dan morali ispuniti normu sa kaznama.......osobno nisam nikad imao slucaj da su me zaustavljali ako sam vozio u spomenutoj "toleranciji".....iako vozim kamion.....


ipak su malo tolerantniji prema vozacima kamiona.. redovito kroz sela piče 90..


.....nisu baš toliko tolerantni....al priznajem da im je u vecini slucajeva problem zaustaviti kamion.....na mjestu gdje mogu jedva auto parkirati sastrane.....al vjeruj mi kad zaustave kamion....onda je to kao na carini....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Jebote Toni, jel ti samo za kazne radiš?


...toni....da li si ti primjetio da ti se netko nabacuje..... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



?!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›

.....nisu baš toliko tolerantni....al priznajem da im je u vecini slucajeva problem zaustaviti kamion.....na mjestu gdje mogu jedva auto parkirati sastrane.....al vjeruj mi kad zaustave kamion....onda je to kao na carini....


prosli tjedan.. kad sam se vracao iz os za zg.. valpovacka obilaznica... zautavljen kiper tamo na 'šumskom putu' .. plavac pise kaznu na krovu golfa, vozac seta tamo-amo mašuću rukama, hvatajući se za glavu Smile)

bas me zanima šta bi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›

...toni....da li si ti primjetio da ti se netko nabacuje..... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ne, al vidim da ti jesi Smile ljubomoran ? Razz



....slabo vidiš....... Laughing osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
u jebemu pa koliko ih ima!!?? kako da naučim napamet sve te tablice? Very Happy


ne moraš napamet naučiti,isprintaj si te tablice i stavi u auto...i kad ti bude sumnjiva neka tablica,stani sa strane provjeri i nastavi ..Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pih, nemoš se više ni vozit ko čovjek... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la: ›

...vrlo jednostavno objašnjenje.....ovih 82 i 64 je vec umanjena brzina za 10 km/h od one koja je bila stvarna......što znaci da si vozio 92 i 74.....što je više od 20 km.....


nope. to je brzina kretanja.. kazna je napisana na -10km od toga.. i upravo to mi je nevjerovatno... jebo sam sve po spisku onima u miholjcu.. reko nemojteme zajebavat.. 82 !!! pa do 80 mogu.. mozda mi km sat ne pokazuje dobro.. mislim alo.. odgovor njihov je bio u obliku pitanja "vozite neispravan auto!?" uuu.. pasmater... kao moraju negdje povući granicu...


Greška u pristupu. Toleracija je napravljena upravo zbog nepreciznosti mjernih uređaja, a ne da bi ti mogo vozit 10 km/h brže. Znaći ako je 70 ograničenje, vozi 70 i neće te nitko kaznit, osim ako ti prikrpaju tuđe prekoračenje ( što znaju s laserima radit). Puno ljudi se povlači za tu toleranciju i vozi konstantno 10 više. A to mi je totalna glupost. Ni ja ne vozim po propisima, ali glupo je izvlačit na toleranciju.

Ako mi se negdje žuri jako, onda izvan naseljenog mjesta stisnem kolko ide ( sva sreća pa nemam jak auto Smile ) a po selima vozim po ograničenju i to je to. Vozit 10-15 km/h preko ograničenja je totalna glupost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ovako kaže zakon o mjerenju brzine raznim uređajima koji koriste naši policajci...ne zanam sad tocno koji clan tocka i ostale gluposti.....al ide ovako....

prilikom mjerenja brzine na stvarnu brzinu se stavlja tolerancija.....u naseljenom mjestu do 100 km/h oduzima se 10 km/h preko 100 km/h se oduzima 10%

van naseljenog mjesta do 100 km/h se oduzima 20 km/h a iznad 100 km/h se oduzima 20%

dakle to se odnosi na ono što oni snime....ili da bude jednostavnije.....ako je u naseljenom mjestu dozvoljena brzina 50 a vi ste vozili 70 on na laseru ima prikazanu brzinu 70 ali na kazni mora pisati da ste vozili 60 i za tu brzinu placate kaznu....a ne za 70

...jedini i stvarni problem je u tome što nikad ne znaš na kakvog ceš policajca naici....jer eto i oni su ljudi....kojima žena kod kuce ima PMS koji se kasnije odražava na njegov radni dan.....
al svaki lijepi pristup prema policajcu ce riješiti sve kazne.....jer na kraju krajeva....opet dolazimo do onoga da su i oni ljudi.....
..u mojoj dosadašnjoj praksi sa policajcima došao sam do zanimljive informacije a to je bila da oni jednostavno ne žele zaustavljati one koji voze do 10 km/h više od dopuštenog.....jer dok se oni sa tobom natežu da li si vozio brzo ili ne....10 drugih auta prođe koji voze i više od 20 km/h.....a samim tim i vece su kazne za takve prekršitelje....

eto.....nadam se da sam donekle objasnio....o cemu se radi....

al da ne bi sad ispalo kako ja nagovaram da se treba voziti brzo......poštujte prometna pravila i ogranicenje brzine.....jer 10 min što ce te ranije stici negdje stvarno nikome ništa ne znaci.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...još samo da dodam......da najviše treba paziti u zonama gdje su škole, vrtici pješacki prijelazi jer tamo sigurno necete moci naci adekvatno opravdanje da se izvucete od kazne.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: