Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GISKO: Prigodna akcija "Čitam, dam, sretan sam!"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65425
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2018. 12:44 
Naslov:  GISKO: Prigodna akcija "Čitam, dam, sretan sam!"
14.02.2018. 16:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek četvrtu se godinu za redom uključuje u akciju "Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđa srca obraduj!", u okviru nacionalne kampanje poticanja čitanja "Čitaj mi".

Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek poziva vas na sudjelovanje u razmjeni i darivanju knjiga. Prikupljat će se i razmjenjivati slikovnice i knjige koje su vaša djeca prerasla ili im više nisu potrebne, stoga se svi zainteresirani pozivaju da ih u periodu od 14. veljače 2018. donesu na Odjel za rad s djecom i mladima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek ili na područne odjele Knjižnice, u kojima će se nalaziti kutije/police s natpisom "Čitam, dam, sretan sam!". Prikupljene knjige nakon završetka akcije bit će proslijeđene potrebitima – dječjim odjelima bolnica, a u svrhu humanizacije hospitalizacije djece, domovima za djecu, domovima zdravlja, dječjim vrtićima, osnovnim školama i drugima.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: