Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HNK u Osijeku: Stand up show uz Ivana Šarića [2018.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65665
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2018. 12:22 
Naslov:  HNK u Osijeku: Stand up show uz Ivana Šarića [2018.]
08.03.2018. 19:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[2.2.2018.] Nakon što je objavljeno da će Ivan Šarić u sklopu svoje nacionalne turneje nastupiti u Osijeku 8. ožujka 2018., ulaznice za Ivanov nastup u srcu Slavonije rasprodale su se mjesec dana prije predstave, a zbog velikog interesa Osječana zakazana je još jedna izvedba, i to isti dan u 21:00 sat, također u HNK Osijek.

Ovo je van svake pameti! Osječani, tisuću vam puta hvala! Nebrojeno puta sam nastupao u Slavoniji i takvog gostoprimstva nema nigdje. S tih nastupa skoro nikada nisam došao kući kada sam planirao. Rastanak sa Slavoncima uvijek krene s rečenicom 'Ne možeš otić', a da nisi probao…! Ma Slavonci su publika koju možeš samo poželjet.“ – rekao je Ivan.

Ivan je također komentirao i trenutnu turneju: "Iskreno, nadao sam se ovakvom odazivu, ali kad sam vidio da su se karte počele prodavati i za Varaždin koji je tek za tri mjeseca, krajem travnja, bio sam van sebe. Zaista imam divnu publiku."

Ivan Šarić već gotovo 12 godina vlada hrvatskom stand up komedijom, a svoje nastupe uz Hrvatsku održava i u susjednim zemljama poput Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, ali i nastupima po Engleskoj. Stand up komedija koju prezentira Ivan, pripada novom valu stand up komedije čija je glavna odrednica britki humor koji podsjeća na onaj britanski Monty Pythona uklopljenog u svakodnevne događaje Hrvata. Njegova publika već prepoznaje njegov stil i omiljene teme među kojima su zanimljive šale na račun muško-ženskih odnosa, političkih i regionalnih tema, života u Slavoniji, ali i sarkastičnog pogleda na sebe samog.

Upravo ova izražena osobnost koju ističe svojim dalmatinskim porijeklom, te bliskost sadržaja s obzirom na to da se najviše bavi aktualnostima iz regije čine ga definitivno našim najpopularnijim komičarom. Samostalna autorska predstava u kojoj ne koristi nikakve vanjske scenske ili audio efekte, odiše opuštenom atmosferom koja vlada publikom. Iako zarazan, smijeh nije opasan stoga se uputite na predstavu sjajnog Ivana Šarića i iako na jednu večer zaboravite na sve brige i dobro se nasmijte.


[19.01.2018.] U četvrtak, 8. ožujka 2018. godine s početkom u 19:00 sati u HNK u Osijeku stiže Ivan Šarić. Cijena ulaznice je 70 kuna. Ulaznice možete nabaviti online: ivansaric.hr/

Nakon dva fenomenalna i rasprodana nastupa u KD Vatroslava Lisinskog u Zagrebu, Ivan Šarić nastavlja svoj stand up pohod i na ostale hrvatske gradove. Sljedeći je Osijek 08. ožujka i Slavonski Brod 16. ožujka te ostali gradovi. Ovo je prva Ivanova turneja takve vrste na ovim prostorima, čime njegova karijera dobiva još jedno priznanje. Samim time sigurni smo da će se karte brzo prodati, zato požurite po svoju.

Ivan Šarić ime je koje već nekoliko godina suvereno vlada stand-up scenom, zahvaljujući britkom, pitkom i personaliziranom humoru. Njegova publika već prepoznaje njegov stil, a nova može očekivati zanimljive šale na račun muško-ženskih odnosa, religije, povijesti, aktualnih političkih zbivanja te opservacijski i apstraktni humor uklopljen u svakodnevne domaće događaje. Uz pomno pripremljeni materijal koji Ivan uvijek prilagođava vremenu i prostoru u kojem nastupa, dio Šarićevog nastupa rezerviran je i za publiku i improvizaciju, u kojem publika aktivno sudjeluje u kreiranju stand up nastupa. Sve prisutne oduševljava mogućnost da „smjeste“ osobi s kojom su došli i poslušaju Šarićeve šale na njezin račun. Takav personaliziran pristupom dodatno oduševljava i zabavlja publiku.

Smijeh je najbolji lijek i najučinkovitije sredstvo protiv životnih briga i problema. Dopustite da vas sjajni Ivan Šarić, makar na nekoliko sati, odvuče od zamorne svakodnevice i uvuče u svoj zabavni svijet ispunjen humorom, inteligentnim šalama i sjajnom atmosferom.



Foto: Mario Pavlović

Pogledajte i..
[FOTO + VIDEO] Osječani uživali u odličnom stand up showu Pervana i Šarića
[FOTO] Ivan Šarić do suza nasmijao Avenue Mall!
[FOTO] Ivan Šarić nasmijao Kesten do suza
[FOTO i VIDEO] Ivan, Aleksandar i Andrea nasmijali sve prisutne u Avenue Mallu Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: