Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dodjelom prigodnih nagrada u OŠ "Matija Gubec", Čeminac završio projekt "Moja škola budućnost"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2017. 20:12 
Naslov:  Dodjelom prigodnih nagrada u OŠ "Matija Gubec", Čeminac završio projekt "Moja škola b
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodjelom prigodnih nagrada učenicima koji su sudjelovali na natječaju za izradu logotipa škole pod nazivom „Od vizije do logotipa“ završila je provedba projekta „Moja škola budućnosti“.

Svečana dodjela nagrada održana je u petak, 22.12.2017. u prostoru Osnovne škole „Matija Gubec“ u Čemincu, a nakon dodjele nagrada učenici su se nastavili družiti uz prigodan program kojim su ujedno obilježili i zadnji dan škole u ovoj kalendarskoj godini. Prvonagrađen je rad učenice Petre Grizelj, dok su nagrade za sudjelovanje u natječaju dobili Josip Rešetar, Eva Manci i Lana Svedružić. Svi radovi koji su pristigli na natječaj prigodno su izloženi u holu škole. Bila je to i prigoda za prisjetiti se svih projektnih aktivnosti koje su provedene ove školske godine.



Projekt „Moja škola budućnosti“ Osnovne škole Matija Gubec iz Čeminca koji je kroz izvannastavne sadržaje povezao učenike, roditelje i učitelje ove baranjske osnovne škole, te im osigurao prostor za razmjenu ideja o tome kako bi škola budućnosti trebala izgledati, financijski je podržao Baranjski vodovod d.o.o..







Tekst i foto: Branka P. Turniški

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: