Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Belišće: Komedija "Ko bajagi, donijela me roda" @ Centar za kulturu Sigmund Romberg

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2017. 10:30 
Naslov:  Belišće: Komedija "Ko bajagi, donijela me roda" @ Centar za kulturu Sigmund Romberg
27.10.2017. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U petak, 27. listopada 2017. godine, s početkom u 20 sati u dvorani Centra za kulturu Sigmund Romberg u Belišću gostuje jedan od najvećih glumaca današnjice, neponovljivi ZIJAH SOKOLOVIĆ s urnebesnom komedijom "Ko bajagi, donijela me roda".

Ova neobična i iznimna predstava pomoći će roditeljima koji su pred dilemom, kako dijete dovesti do saznanja o nastanku života, a da to bude prirodno, istinito i razumljivo, s mjerom i ukusom, uz osmijeh na najprirodniji način. Predstavu najtoplije preporučujemo onoj polovini čovječanstva koju čine roditelji, a u interesu druge polovine čovječanstva, sastavljene od djece.

Ulaznice, po cijeni od 25 kn možete rezervirati svakog radnog dana od 7 do 15 sati na telefon Centra 533 - 274, na e-mail centar.romberg[at]gmail[dot]com ili na službenoj Facebook stranici Centra.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: