Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kaos: Katedra za alkohol / Kafana je moja sudbina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2017. 10:40 
Naslov:  Kaos: Katedra za alkohol / Kafana je moja sudbina
Od 12.10.2017. 22:00 do 14.10.2017. 21:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj tjedan u Kaosu:

Četvrtak, 12. listopada 2017.
Studentski život se vratio u grad. Prošli tjedan smo se fino zabavili i opustili, a ovog četvrtka, nastavljamo gdje smo stali.

Uz brdo odlične glazbe u izvedbi DJ RichMa, vatrenu atmosferu, jedinstveni ambijent sigurni smo u još jednu nezaboravnu noć. Svakako, dođi što ranije, razlog je jasan - DO PONOĆI SVA CUGA -50%.

Ne vjeruješ nam?! Dođi i uvjeri se!
- Start: 22:00
- Ulaz: BESPLATAN
- Info&Rezervacije:
- Facebook: Kaos Night Club
- Mobitel / Viber / WhatsApp: +38591 6036816




Subota, 14. listopada 2017.
Neke lijepe stvari i trenutke treba ponoviti. Jedan od njih je event pod nazivom "Kafana je moja sudbina". Svi se još jako dobro sjećamo kako smo se zabavili na prvom eventu.

A ono što mi možemo reći. ovog puta, idemo još bolje, još jače - posebno uređen prostor, temeljito pripremljena glazbena lista i naravno vrhunski ambijent samo su mali dio onoga što nas očekuje.

Za DJ pultom pozdravljamo domaćeg dečka - DJ Richma. Ove subote slušat ćemo ga u nešto drugačijem izdanju. No sigurni smo da ćemo svi biti zadovoljni, te da ćemo uživati slušajući stare glazbene hitove pravih legendi folk glazbe.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: