Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Ne idete na more? Ljetujte u dvorištu Realke!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2017. 16:03 
Naslov:  [FOTO] Ne idete na more? Ljetujte u dvorištu Realke!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljetovanje je najvažnije doba godine jer je to vrijeme koje posvetite samo uživanju i nema razloga da ono bude samo jednom u sezoni!

Po prvi put ove godine u Osijeku je održano ljetovanje u dvorištu Realke. Šareno, svjetlom obasjanom večeri započelo je pravo Ljetovanje u dvorištu Realke. Skupila se ekipa željna konačnog opuštanja na ležajkama. Prvi vikend je bio vrlo dobro posjećen, s veseljem očekujemo idući!

Kako je bilo po gledajte u galeriji fotografija..
Galerija 031: Ljetovanje u dvorište Realke [vikend #1, 2017.]
[Foto: Mario Miloloža, 15. srpnja, dvorište Realke]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)



Najava: Ljetovanje u dvorištu Realke [2017.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2017. 9:35 
Naslov:  Re: [FOTO] Ne idete na more? Ljetujte u dvorištu Realke!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

promakla mi najavja ovog događanja u gimbi ,pa se pitam u koje vrijeme se to odvijalo ?
mislim , zbunjuje me onaj pelenko na 61. slici , ono - večer ,a mrak i to u ljetno doba , među cugom i pljugom ...i ne izgleda mi da se baš ludo zabavlja !
usput , šta se to dešava , cenzura ili što drugo , pa uopće nema više komantara na ovoj stranici ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: