Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Sin city" konačno u kinu!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2005. 13:58 
Naslov:  "Sin city" konačno u kinu!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lucasove “Ratove zvijezda” u “Europi” će večeras zamijeniti veličanstveno filmsko ostvarenje Roberta Rodrigueza i Quentina Tarantina (gost redatelj) “Sin City” snimljen prema stripovima Franka Millera. Sin city pruža utočište grubijanima, korumpiranima, onima slomljena srca. Neki ga zovu mračnim. Teškim. Neki ga zovu domom. Korumpirani policajci i seksepilne dame. Očajni pustolovi, osveta, iskupljenje... Svijet je to neustrašivih, neobičnih, uplašenih. Svijet je to prenesen na filmsko platno direktno sa stranica stripa. Među brojim filmskim zvijezdama posebno treba istaknuti Mickeya Rourkea, Jessicu Alba, Benicia del Tora, Rutgera Hauera, Michaela Madsena, Brittany Murphy, Brucea Willisa i Elijah Wooda. Jednostavno, riječ je o filmu koji se mora pogledati!

I ovoga je kinotjedna na repertoaru “Uranije” američki animirani film sinkroniziran na hrvatski jezik “Madagaskar” (16.30 i 18 sati, u nedjelju i u 11 sati). U 19.30 sati predviđena je projekcija američkog akcijskog filma “Talac”, a u 21.15 sati zaigrat će američka romantična komedija “Nešto poput ljubavi”. Priča je to o preprekama koje treba svladati na putu do ljubavi. Ashton Kutcher i Amanda Peet tumače uloge Olivera i Emily, dvoje dinamičnih i krajnje različitih mladih ljudi čiji je prvi sudbonosni susret vatreno strastven. Nastavit će se viđati sedam godina, no jesu li njih dvoje samo dobri prijatelji, jesu li osuđeni na propalu vezu ili je možda ono što se dogodilo između njih nešto poput ljubavi. Priču o ljubavi, za razliku od velikog broja sličnih filmova, redatelj Nigel Cole prikazao je na krajnje moderan, sofisticiran i svjež način, a samo ime Ashtona Kutchera jamac je dobre zabave.

Cijena ulaznica u “Europi” i “Uraniji” je 20 kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledao sam taj SinCity na kompu prije mjesec dana... film je odličan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni to lagano vuce na MaxPaynea... barem atmosfera plakata... jel' i film takav? ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Meni to lagano vuce na MaxPaynea... barem atmosfera plakata... jel' i film takav? ;-)


nemam pojma, ne igram se... u svakom slučaju, kao da čitaš nabrijani strip, ali ovo je još sto puta nabrijanije, brži i jednostavno nemoš vjerovat....a i traje preko dva sata...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da... mickey rourke!!! jebeno najbolja uloga poslije "bar fly" ...napucan je ko svinja, ljut i zajeban...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
i da... mickey rourke!!! jebeno najbolja uloga poslije "bar fly" ...napucan je ko svinja, ljut i zajeban...


Hehe, "Bar fly" odlican... Kao Coppolin "Rumble fish"...

Btw. Jesam li ja jedini lik kojemu je Rourke pljunuti Bruce Willis?

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2005. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponukan sam bio zapoceti novu temu na forumu, a tice se filma... Eto, sudjelujete u top5 listi filmova...

>> Top5 lista filmova

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2005. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Meni to lagano vuce na MaxPaynea... barem atmosfera plakata... jel' i film takav? ;-)


Je... To sam i ja prvo rekao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: