Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [13.-19.7.2017.] [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65649
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2017. 8:44 
Naslov:  Kino Urania [13.-19.7.2017.] [program]
Od 13.07.2017. 16:00 do 19.07.2017. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas, a što je u ponudi pogledajte u tekstu niže...

Cijena ulaznica za redovite repertoarne iznose 25 kn, dok uz predočenje studentske ili umirovljeničke iskaznice karte možete kupiti po cijeni od 20 kn. Ulaznica za grupe od 10 i više osoba iznose 18 kn po osobi. Za obiteljski dan srijeda i dječje vikend matineje ulaznice iznose 20 kn za sve gledatelje. Na ulaznice nema nikakvih dodataka neovisno o trajanju filma, načinu kupnje ili rezervacije ulaznice i sl.

Ulaznice možete rezervirati klikom info[at]kinematografi-osijek[dot]hr

Skriveno: 
Dragi naši, svi smo ostali bez daha u posljednjim scenama prethodnog nastavka, kada je vojska inteligentnih majmuna čekala mig njihovog vođe Cesara da krenu u napad. No, da krenemo iz početka. “Postanak” (2011.), koji se vratio koje stoljeće unatrag u odnosu na zbivanja u “Planetu majmuna” iz 1968. godine, kulminirao je obračunom majmuna i ljudi te završio povlačenjem Caesara (Andy Serkis) i njegovih “trupa”. "Revolucija" (2014.) donosi postapokaliptični svijet u kojemu je osim netaknutih majmuna smrtonosnu epidemiju preživjela nekolicina ljudi koji pokušavaju obnoviti svoje društvo. Tu započinje borba koja će biti okosnica novog nastavka ove popularne i hvaljene franšize: Planet majmuna: Rat. Ovo je vrlo osobna bitka, na kocki su životi svih majmuna. Tko će izaći kao pobjednik?

Novi filmski tjedan premijerno donosi nastavak popularnog serijala Planet majmuna: Rat, a na programu i dalje ostaju Marvelov superhit Spider-Mana: Povratak kući i animirani i na hrvatski sinkronizirani Kako je Gru postao dobar.

Predvođen pomno izabranom glumačkom ekipom, dovoljno odmjerenom količinom humora, lijepo razrađenom pričom i dobro osmišljenim akcijskim scenama priča novog Marvelovog nastavka Spider-Man: Povratak kući se nastavlja na hit Kapetan Amerika: Građanski rat, u kojemu je mladi Tom Holland ostvario svoj senzacionalni debi. Uzbuđen zbog iskustva koje je doživio s Osvetnicima, Peter se pokušava vratiti svojoj normalnoj svakodnevnoj rutini, ali ga u tome sprječavaju misli kako se još uvijek mora dokazati pravim super herojem… Film se već u prvom tjednu prikazivanja pokazao pravom ljetnom uspješnicom.

Nizom hitova franšize Despicable Me kompanije Illumination i Universal Pictures predstavile su svjetskoj publici super-zlikovca Grua i njegove nestašne Malce. U novom nastavku Kako je Gru postao dobar, Gru i njegova nova supruga Lucy imaju problema s najnovijim zlikovcem koji prijeti čovječanstvu- Balthazarom Brattom te Gru-ovim bratom blizancem koji ga pokušava vratiti na put zla… Film prikazujemo u sinkroniziranoj verziji, stoga- ne propustite!

Nakon ljetne pauze od „ne-filmskih“ evanata, od rujna se ponovno vraćamo s brojnim koncertima, stand up-ovima, predstavama, različitim filmskim ciklusima i festivalima. Za sada ćemo samo spomenuti neka od imena: Darko Rundek i Apokalipso bend, Zijah Sokolović, Tarik Filipović - Ćiro, Pravila igre i sl.

Proslavite rođendan u Uraniji i provjerite zašto svi kažu da su kod nas najbolje zabave. Posebne pogodnosti i povoljnije cijene možete iskoristiti uz studentsku, umirovljeničku i Kohorta Osijek iskaznicu te na dječjim matinejama i obiteljskim srijedama (cijena ulaznice 20 kn), uz grupne popuste (cijena ulaznice 18 kn za grupe od minimalno 10 osoba) i poklon vouchere (10 ulaznica za 180 kn). Kako svi nakon dobrog filma obično ogladnimo, dobro nam dođe Early Birds paket uz koji za 45 kn dobijete ulaznicu za film + obrok u restoranu Lumiere.

Vidimo se u kinu – jer u kinu je bolje!


Četvrtak, 13. srpnja 2017.
14:00 Snimamo film s Franom: dječja radionica u sklopu cjelodnevnog boravka „Ljeto s Franom“
17:00 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
18:45 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)
21:10 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA

Petak, 14. srpnja 2017.
17:30 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
19:10 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA
21:35 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)

Subota, 15. srpnja 2017.
11:00 Dječja matineja: Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
17:30 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
19:10 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)
21:30 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA

Nedjelja, 16. srpnja 2017.
11:00 Dječja matineja: Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
17:00 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
18:35 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA
21:00 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)

Ponedjeljak, 17. srpnja 2017.
17:00 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
18:45 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)
21:10 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA

Utorak, 18. srpnja 2017.
17:00 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
18:45 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA
21:10 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)

Srijeda, 19. srpnja 2017.
17:30 Kako je Gru postao dobar - Despicable Me 3 (90 min)
19:10 Spider-Man: Povratak kući - Spider-Man: Homecoming (133 min)
21:30 Planet majmuna: Rat - War for the Planet of the Apes (140 min) PREMIJERA







[FOTO] Otvorilo se kino Urania

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: